Evkaha Evkaha komentáře u knih

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Víc než vztahový trojúhelník Marie se mi líbil zamilovaný Spock a hon na Josefa. Celkově zde vedl Josef se svými povídkami a hláškami. Nezkoumala jsem jestli to je opravdu poslední díl nebo autor chystá časem další pokračování, ale určitě bych ho brala

20.01.2023 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Paní Tichá u královny, no nemělo to chybu.

20.01.2023 4 z 5

Tak tady jsem se pobavila, když jsem si představila situaci v katakombách a hrobce. No a Deniska je opravdu super psycho

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Opět jednohubka na jeden večer, která pobaví

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moje první zkušenost s panem Bryndzou a určitě né poslední. Napínavý děj, nic se netáhne, krásně to utíká. Sympatické krátké kapitoly, když se nedá číst v kuse.

16.01.2023 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Druhý díl taky nezklamal, jediná nevýhoda že je poloviční

11.01.2023 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Viděla jsem film v kině a líbil se mi, skvělé herecké obsazení. Ke knížce jsem se dostala nedávno a to jen proto, že mi chyběla kniha do výzvy a narazila jsem na všechny díly najednou v knihovně. Jsem za to mooooc ráda. Dost jsem se nasmála a nemohla si pomoct, ale čtveřice František, Josef, paní Tichá a pan Spock byli ve filmu tak skvěle obsazení, že jsem si ani nikoho jiného představit neuměla a úplně je v těch situacích vidím Určitě se ke knihám někdy vrátím a na film kouknu taky

10.01.2023 5 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Fajn oddychovka. Hlavní hrdinka je sice v praktickém životě mimo - v profesním životě eso v domácnosti nemehlo, ale znám takových pár osobně, takže v pohodě.

09.01.2023 4 z 5

Odhalená Odhalená Jodi Ellen Malpas

Možná by místo tří dílů stačil jeden, dočetla jsem všechny, jako oddychovka ujde. Nápad i příběh to mělo, ale celkem mě štvalo to nedokončení něčeho a místo toho na to zase vlítli. Ale co mě opravdu rozčilovalo nejvíc bylo jak se v co druhé větě pořád dokola omlouvali za každou kravinu...

28.12.2022 3 z 5