Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Jelikož je to Wardka, tak jsem čekala něco jiného. Přesto to byla taková sladká odpočinková romance,na dlouhé otravné dny:)

26.03.2021 5 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Kniha byla příběhem skvělá,pro Talona mě bolelo srdce. To co jako dítě prožil...nedivim se že je tak poznamenanej:(
Ale...ten překlad...některá slova jako např. číča a přeříznout???? Zoufalé a nehodící se!
A teď ke konci,potřebuji dávku dalšího dílu. Tohle jsou snad ty nejhorší konce a fakt je nenávidím.

25.03.2021 5 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Po prvním díle jsem neočekávala že se do příběhu ponořím a opravdu užiju. Pustila jsem se do toho ze zvědavosti.... kdyby náhodou:) a ono to bylo fakt čtivé. Sice fantasy úlet, ale byl super ,tak uvidíme co bude dál;)

20.03.2021 4 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Přesně takhle jsem si příběh Reida představovala❤ Reid je takové to zlatíčko a už v předchozích dílech jsem si ho oblíbila. Autorka opět nezklamala a stvořila krásný a sladký příběh, u kterého si člověk odpočine. Moc se mi líbí že v příběhu jsou čtenáři v kontaktu i s předchozími z BAM. Tak a teď zase čekat na další jednohubku;)

20.03.2021 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Krásná kniha ,jakož to všechny od této autorky. Příběh o síle, porozumění a přátelství. Krásně se to četlo, až je mi smutno že už je konec a musím čekat na další pecku. Corey je moje hrdinka,hned mě padla do oka a Hartley je prostě miláček. Mohu jen doporučit,skvělé oddychovka ♡

04.03.2021 5 z 5

Žár a led Žár a led Simona Ahrnstedt

Další autorka, kterou si ukládám mezi mé oblíbené! Rozjezdy jsou pomalejší, ale pak se nejde zastavit. Tento díl mě zaujal asi nejvíc, bohužel smutné téma co se týče dětí v takových podmínkách. Tohle by nemělo zažít žádné dítě!!! Ambra a Tom mě sedli hned od začátku, takže jsem si tu jejich cestu užívala. A ach ,jak já bych chtěla vidět na vlastní oči polární záři:)
Určitě doporučuji

27.02.2021 5 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

Super čtení,Alexandera a Isobel jsem si hned oblíbila. Hlavně Isobel za to co dělala. Musím ale říct že jsem byla strašně zvědavá na vývoj Petera a Giny. Jsem ráda že to dopadlo jak to dopadlo,i kdyz to bylo jasné;) Takže hurá na další díl s Tomem

24.02.2021 5 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Sice svět financí mě nic neříká,ale nakonec jsem se do toho pustila . A ejhle jedno velké překvapení,kniha byla plná zvratů a velmi čtivá. Moc se mě líbilo že to bylo vyprávěno z více pohledů. Rozhodně se těším na další pokračování

21.02.2021 5 z 5

To zvíře v něm To zvíře v něm Shelly Laurenston

Ach jooo,tato chlupatá smečka mě bude chybět:( Moc jsem se při čtení opět pobavila,je to super oddychovka

20.02.2021 5 z 5

Lví hříva Lví hříva Shelly Laurenston

Tak po dlouhé době jsem si dala fantasy a udělala jsem dobře. Kniha se četla sama a potěšilo mě že tam jsou 2 příběhy. Moc jsem se u ní pobavila.

17.02.2021 5 z 5

Pekárna s vůní skořice Pekárna s vůní skořice Ruth Kvarnström-Jones

Bohužel tato kniha mě úplně neoslovila,tak nějak se to táhlo. Asi jsem dle anotace měla velké očekávání, ale nakonec přišlo zklamání:(

12.02.2021 2 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Jůůů to byla pecka :) to je tak když se sejdou dvě úžasné autorky co to dokážou rozjet:D Absolutně úžasné, vtipné a sladké .Takovéto knihy v dnešní podělané době zahřejou na ❤

12.02.2021 5 z 5

Koruna osudu Koruna osudu Amo Jones

Zvrhlé...ano,tajemné...ano,zamotané...sakra že jooo!!! Jinak si to ani od Amo Jones neumím představit;). Proto její knihy tak miluju❤člověka to vcucne,rozžvejká a vyplivne. Užívám si četbu naplno, baví mě že je to tak zamotané že se na to člověk musí opravdu soustředit, aby se v tom neztratil:) Jejich knížek se nikdy nenabažím a potřebuju aby se hrnuly další!!! A také ma parádní obálky:) PS: doporučuji číst obě knihy hned po sobě:)

04.02.2021 5 z 5

Božské začátky Božské začátky Christina Lauren

Božské zakončení BB. Zbožňuju tyhle dvě autorky a nemůžu se dočkat dalších knih od nich. Každopádně tato kniha mě přišla asi nejžhavější z celé série. No a že to byla série;))) BB je moje srdcovka ❤,takže jsem si ji užila a mohu jen doporučit;)

30.01.2021 5 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Absolutně čtivé,okamžitě vás to vtáhne a už nepustí♡♡♡

30.01.2021 5 z 5

Hriešne bohatý Hriešne bohatý Meghan March

Tak trochu Rome a Julie:) Každopádně pěkné počtení akorát bohužel další díl asi v nedohlednu:((( Docela smutný že to nedotáhnou do konce když už je přeložen 1d.:((((( To fakt nesnáším!!!

23.01.2021 5 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Jj,to jsem se zase nasmála:) Moc mě baví proplouvat těma krásnýma místama,kam nás autorka zatáhne v příběhu. Zbožňuju její odlechčený styl psaní. Těším se na její další výtvory ❤

23.01.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

No kruci,teď roním slzy.....potřebuju pokračování!!!HNED! Absolutně žhavé počteníčko,nemohla jsem se odtrhnout. Ten konec mě sakra dostal a jsem natěšená na další díl. Anotace zcela dostatečně nevystihuje příběh:)ale ta obálka něco do sebe určitě má;)Rozhodně jsem velmi mile překvapena ❤

22.01.2021 5 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Páni,to bylo sladké a růžové jak bonbónek marshmallow:) Naivní....jj souhlasím,ale také to bylo čtivé a nenáročné. I když dle anotace by človek čekal nějakou divočinu;) No tak třeba příště

22.01.2021 4 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Opět super počtení!!! Jako fakt žeru její knihy :)))u kterých si v téhle době odpočinu a přijdu na jiné myšlenky. Pokaždé se u čtení pobavím♡

21.01.2021 5 z 5