Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Knihy od Mony Kasten jsou jako pohlazení♡
Opět krásný příběh plný zvratů a spousty děje,tak není čas se u toho nudit.
Moc se těším na pokračování a jak to ti dva zvládnou

28.07.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

No není nad to začít příběh "hovnem"
Absolutně absurdní, ale jakože čtivá a hooodně vtipná kniha. Penelope byla fakt magor, já někoho takového potkat tak prchám:-)))
Každopádně doporučuji, je to vazne jeden velkej úlet u kterého člověk vypne a pobaví se♡

26.07.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Už od začátku vás to vtáhne a nepustí! Super počteníčko co má koule;-) Příběh úžasný,postavy úžasný...prostě není absolutně co vytknout.
Mohu jen doporučit
A už se neskutečně těším na další díl❤

24.07.2021 5 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Musím přiznat že jsem přečetla pár kapitol a odložila. Nakonec mě to nedalo a po nějaké době jsem se do toho opět pustila....ufff.Nakonec to nebylo tak hrozné, je to taková blbůstka. Také musím připustit že jsem se opravdu zasmála příhodě s těma koulema a s panenkama,to bylo fajn osvěžení. Jinak nečekejte něco velkého, je to takovej průměr

16.07.2021 3 z 5

Za hranicami rozkoše Za hranicami rozkoše T. J. Lex

No tak zas tak zvrhlé to nebylo,jak to dle anotace vypadá. Jelikoz to není jeho pokrevní neteř,tak tam hrála pouze věková hranice a to že on byl ženatý. No a to když to vezmu kolem a kolem,tak to vlastně je v dnešní době normal(jakože velký věkový rozdíl a nevěra)No a ten konec,ten se hodně nepovedl:(((

15.07.2021 2 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Mě se to vlastně líbilo,sice mě občas vadilo jak se to chvilkama opakovalo i když z jiného pohledu(ale bylo to zbytečné natahování) Jinak to bylo čtivé a moc se těším na pokračování

15.07.2021 4 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

No tak musím říct že mě autorka docela rozsekala,jsem asi zvyklá od ní na něco jiného. Z tohohle příběhu mě chvilkama až bolelo srdce,myslím že není nic horšího než ztratit své dítě....natož tímto způsobem. Příběh se vlastně rozvíjel vtipně a nevinně. No a na konec to byl takovej doják. Velmi čtivé dojemné počtenícko♡

11.07.2021 5 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Nemůžu si pomoct,ale knihy od této autorky jsou jak pohlazení po duši♡co kniha to další překvapení, jak si dokáže s příběhem pohrát a taky mě vždy citově rozseká. Miluju její knihy a mohu jen doporučit ❤

10.07.2021 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Krásná,citlivá, smutná a emoční....asi tak. Přestože se mě kniha velmi líbila, tak by se dala osekat tak na polovinu. Chvilkama se to táhlo a nebylo to úplně záživné. Moc bych si přála aby všichni co prožívají takové hrůzy, končilo takovým to happy endem jako v této knize♡

07.07.2021 4 z 5

Do plamenů Do plamenů Meredith Wild

Za mě rozhodně povedenější díl než byl první. Mělo to fajn děj,takže jsem to přelouskala raz dva:) Tak třeba třetí díl bude pecka;)

03.07.2021 4 z 5

Hriešne vinný Hriešne vinný Meghan March

No tak nevím....1d. mě nakopl,ale pokračování me přijde jako začarovanej kruh v kterém se motám pořád dokola. Řeší se tam pořád jedno a to samé. Jakože je to čtivé,ale všeho moc škodí. Takže doufám že konec bude stát za to;)

30.06.2021 3 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Co tak k tomu říct....velmi povedená série od které se nedá odlepit. Moc se těším na další dílka, která nám tato autorka napíše. Mohu jen doporučit❤

28.06.2021 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Už teď miluju celou sérii Milesáků♡ bylo to hravé, vtipné a sakra čtivé:))) A i když bych je občas oba propleskla,tak to bylo prostě úžasné. Mohu jen doporučit

25.06.2021 5 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Bohužel i přestože mám tyto autorky móóóc ráda, tak tato kniha byla zklamání. Strašně dlouhej začátek a i když se pak začalo něco dít, tak stejnak tam chybělo nějaké to woouw překvapko. Každopádně věřím že to příště napraví;)

23.06.2021 3 z 5

Hříšník Hříšník J. R. Ward (p)

Tihle chlapíci s tesákama jsou moje srdcovka❤ nikdy mě nepřestane bavit čišt další a další dílka:)
Syn a Jo je další povedené pokračování,bylo fajn se s nima opět vrátit k BČD. Konec byl zajímavý a doufám že se brzo dočkáme dalšího dílu....fakt bych si přála díl o Lassiterovi, toho prostě žeru ♡

22.06.2021 5 z 5

Políbit nebe Políbit nebe Krista Ritchie

Osvěžující,sladké,poutavé.....příjemná změna, příběhu, který se odehrává formou reality show . Jak bylo řečeno také překvapující že dvě hlavní postavy jsou spolu už od začátku. Bylo to velmi čtivé a vtipné. Super oddych

17.06.2021 5 z 5

Zlomená Zlomená Rachel Van Dyken

Na Lisu jsem byla fakt strašně zvědavá,čekala jsem že to bude zase něco že zivota. Bipolarní porucha není moc známá a když se k tomu přidají další psychózy tak je to velká časovaná bomba. V tomto příběhu byl bomba Taylor. Docela mě děsil jeho deník a nechápala jsem jak s ním mohla Lisa(Mel)tak dlouho vydržet. Každopádně konec byl sladkej,ostatně jako vždy:)uffffff

12.06.2021 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Nooo...bylo to opravdu výbušné:) Miluju tenhle typ knih♡a tato je velice vydařená. Jak je psáno je to taková nová moderní a víc sexy verze Pretty Womann. Každopádně není čas se u toho nudit,jen vás to nutí číst dál a dál. Mohu jen doporučit

10.06.2021 5 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

To byla radost číst❤vtipné,sladké, vášnivé, smutné...prostě dokonalé. Není k tomu co víc dodat,jako vždy super příběh

08.06.2021 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Úlet...tak bych to asi nazvala. Předešlé díly byly praštěné, ale tento vede:-Neskutečná blbost ,ale pokaždé se u ní odreaguju a nachechtám. No a nejlepší je stejnak babča, co slovo to perla:)))
Doufám že se můžu těšit na pokračování;)

06.06.2021 5 z 5