Evitsa Evitsa komentáře u knih

King King T. M. Frazier

Já chápu,že má každý svůj oblíbený styl ,ale nechápu lidi,kteří si vybírají knihu pouze podle obalu??? a ani si nepřečtou anotaci a pak knihu haní jak je děsná a jaký je to odpad atd.?
Kdo chce číst "slušné" knihy ať si přečte,já nevím harlequinky a nebo ať si otevře klidně pravopis českého jazyka ,ale pardon,když je kniha o gangu,drogach,tetování atd jako vážně čekáte ,že se tam bude mluvit spisovně a nepadne ani jedno hrubé slovo???
To jste takové puritánky??????????????????????????

13.05.2019 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Já tuhle autorku prostě miluju!
Jsem se dlouho nezasmála jako u této knihy...
Myslím, že když někoho uslyším poklepat 2x na něco tvrdého tak se rozesměju: -)
Škoda, že nikdo z bratrů nezaklepal na jejich "oslavě ",úplně vidím jak se tam bratři lámou v pase smíchy a tečou jim slzy z očí jak se nemůžou nadechnout....
Konec sice byl smutný, ale jsem ráda, že Kate hned nad tím nemalá rukou a neodpustila mu.

Za mě rozhodně 10**********
A uz se tesim na posledního bratra a jeho příběh !

19.09.2022 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Mě se kniha moooooooc líbila.
Hlavně bych řekla, že se autorce podařilo vystihnout hezky pocity druhých a vidět jejich očima jejich život.
A jsem moc ráda, že tam neproběhla žádná nevěra a jeden druhému přál, aby se mu splnil sen.

18.04.2021 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Taky jsem tuto knihu dlouho odkladala,taky kdo má stíhat všechny novinky co pořád vycházejí, že?
Každopádně je úplně boží a všeho jsem nechala a pustila se do čtení a konečně po pár hodinách mám docteno a jako bonus zjistila , že je to 1 díl. Všem doporučuji

28.01.2023 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

To bylo zase počteníčko :-)
Nebyla jsem schopna doma ,ale V Ů B E C N I C udělat dokud jsem to nedočetla!!!
Tato kniha mě tedy vtáhla do děje kde se pořád něco odehrává a naštěstí to není jen (děj,zápletka a epilog)!!!

Obálku bych tedy asi udělala jinou,přijde mi,že s tou knihou nemá nic společného....

19.06.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Tak tohle bylo něco,sice předvídatelné,ale krááááááásné!!!
U této knihy jsem nemohla dnes dělat ,ale V Ů B E C vůbec nic!!!!
Jsem rádá,že jsem to zhltla během dne,ale zase už to mám přečtené a to mě štve.....chjooo

Každopádně Evčo,nezoufej tahle série má ještě jeden díl "Bane" tak doufam,že to Baronet nezazdí a přeloží i poslední díl!!!!
Nicméně,že to byl Baronet,tak tam bylo docela dost překlepů v překladu! :-/

A u čeho jsem se fakt zasmála??? " Vicious řekl:Další,co natáhnul bačkory." :-)))))))

Za mě každopádně ***** a doporučuji přečíst co nejdříve :-))))

01.06.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Taky vám ty knihy co hltáte jedním dechem připadají krátké a máte je prečtené za pár hodin?
DĚSNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
Tahle série je tedy rozhodně mňamkozní!!!!!!!!!!
Nechtěla bych,ale čekat 10 let než se někdo probere k životu a pochopí co cítí celou tu dobu.
A jeho macecha je tedy neuvěřitelná a to ani nemluvím o jeho otci.Otec roku by z něho rozhodně nebyl ani kdyby se bortil svět kolem nás!
Už se moc těším na další díl,ještě že je vydávají po měsíci(který se protáhl na 4 měsíce)grrrr,ale série má 4 díly ,tak doufám ,že na ty další dva díly nebudeme čekat dlouho???

21.10.2019 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Proč to bylo tak kraaaaaaaaaaaatké?????????????
A proč to končilo tak jak to končilo?????
A proč zase musíme čekat než vyjde další díl ,který je mimochodem o Hunterovi a 4dil je v nedohlednu....!
To je normální mučení!!!!
2díl byl opravdu skvěle napsaný a i já jsem se smála ,bohužel i v dopravním prostředku a po ulici ani nemluvím :-)
Byla to jedním slovem JÍZDA!!!!!
Vřele doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))

21.10.2019 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Tak u této knihy jsem se fakt zasmála a i ukápla nějaká slza!

To musím napsat ...
1,Když jsem se už už chystala otevřít pusu,odpověděl za mnou hluboký hlas:
,,Kdyby to byly Junior Mints, zhltla by je jako vysavač."

A dobrá byla scénka s červenou omáčkou, které mě položila úplně!!!
2,Ze sendviče mi kapala červená omáčka přímo na bílou blůzu.Když jsem se pokusila smýt skvrnu trochou sodovky,Soren nečekaně vykřikl, až jsem se lekla a vylila na sebe celou láhev.

Musím uznat, že tuto zápletku jsem opravdu nepředpokládala a muselo to být strašné.
Nejvíc bolestné to asi muselo být pro Annu, hlavně kolik let byla sama bez své lásky,fakt smutné a dojemné!!!

A krásná věta na závěr...
3,Tento prsten není o tom se zvednout a jít se hned vzít.Je o mým odevzdání se tobě, připomínkou, když se na něj podíváš, že moje srdce patří tobě, naprosto a zcela, a nikomu jinýmu.

Ani nemusím říkat, že jsem odložila svou práci a četla a četla :-)))

16.02.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Mám oblíbenou novou autorku!!!!!!!!!!!
Jsem ráda, že nejsem sama, která si nadává a nepočkala na všechny tři díly.
Ale člověk, když si přečte tu anotaci a prvních pár řádek tak Vás ta kniha už nepustí ať chcete a nebo ne!!!
Ještě, že maji vyjít po dvou měsích, ale i tak je to dlouhé!!!
Kniha není moc dlouhá a je žhavá a napínavá jako peklo samo!!!!
To si prostě musíte přečíst ! Kniha nejde odloužit,
upozornění : N Á V Y K O V Á ! ! !
obal 10*

13.02.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

To je zase obálčička mňamkozníííí :-)
Knihu jsem zhltla jedním dechem a i když téma bylo zase šéf a podřízená tak tomu tedy daly úplně nový rozměr ,fakt se to nádherně četlo a bylo krásné jak v jedné větě vás rozpláčou a hned ve druhé vás rozesmějí,fakt bomba.
A to jsem si říkala,že nebudu brečet,takže jsem dost často promrkávala v dopravním prostředku a občas odložila :-)))))
Bylo hezké ,že na sebe nic nehráli a opravdu se chovali zodpovědně a nechtěli jeden druhého ranit.
Všechno bylo krásně vyvážené!!!!
Už se těším na rok 2020 na další nášup!!!!!

16.12.2019 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Tahle kniha byla super mňam !
Četla se jedním dechem za pár hodin.
Nebyla preslazena a ani zbytečné řeči kolem.
Jen lituji, že nemůžu číst všechny díly dohromady a musím čekat :-(

12.09.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Jak já zbožňuji,když jsou série propojené! :-)
Hltala jsem to celou noc až do samého rána,a dost jsem se zasmála,ten její humor a sarkasmus fakt miluji!!!
(Co máš proti barvám,Coline?To tě červená c dětství šikanovala?Přebrala ti zelená holku?Černá,šedá,šedá,černá,černá,a hele!Další černá.) :-))))))))))))))))))))))))
Huntera mi bylo líto čekala jsem,že se nakonec zaplete s Brenou tak se,už těším na další díl,který bude...kdo ví...???

12.05.2019 5 z 5

Americký král Americký král Sierra Simone

Tak tento díl byl ukrutně dlouhý, ale krásný a smutný!!!
U konce jsem si říkala, proč píší v komentářích, že to dopadlo dobře, když nedopadlo...?!
Ani nevím kolikrát jsem musela knihu odložit, protože se mi písmenka spojila dohromady a já měla mlhu před očima. :-)
Byla jsem ráda,že to dopadlo tak jak to dopadlo a i u Merlina. U něj jsem v to doufala.
Ale čekala jsem i nějaké propojení mezi Belvedere a Morganou :-) ,asi jsem měla velkou fantazii :-)))))
Krásná serie, jen mohu doporučit ,hlavně těm co to mají rádi pikantnejší!

01.02.2021 5 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Tak to jsem ani ve snu nedoufala,že se dočkáme těchto půlek! :-)
Doufám,že vydají všechny
Každopádně super počteníčko a doplnění prvního dílu.

30.04.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Obálka je hezká,ale neutrální a nespojuje nijak s dějem.
Kniha je rozdělená do částí a má různé pohledy.
Za mě by klidně mohla být první část kratší ,protože čím víc se píše o jejich dětství tím někomu potom může připadat ten příběh divný a nemorální ,a rozhodně dává knize jiný úhel pohledu než kdyby ta první část byla třeba jen jako prolog.
Jinak je kniha moc hezky napsaná a téma sice né nové,ale rozhodně čtivé a zajimavé.
Kniha nemá epilog,ale rozhodně je konec super!!!
Leka i Bitsy mají dobré charaktery i když on dělá to co dělá...

02.02.2020 4 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

1, obálka se povedla to se musí nechat! :-) mňam..
2, mě tento autor vyhovuje,sice jeho děje jsou předvídatelné,ale kniha se krásně čte a je to taková pohodovka a hlavně nemé milion omáček kolem!!!
3,sejdeme se "na grilování " :-))))))))))))

06.08.2019 5 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Příběhy z Aljašky hltam jedním dechem a nikdy nezklamou!
Sice jsem tam nikdy osobne nebyla, ale prstem po mapě jsem tam byla nesčetněkrát: -)
Za poslední dobu co jsem cetla, tak tento příběh byl nejvíce emotivní a určitě na nej nezapomenu!
A oči budu mít asi natekle ještě zítra v práci jak jsem této knize podlehla..
Moc krásný a zároveň i smutný příběh a ondatra mi vykouzlila úsměv na tváři, ja čekala spíše losa...
Všem moc doporucuji

30.10.2023 5 z 5

Perský květ Perský květ Mon Coucou

Kniha je absolutně dokonalá, hrozně moc se mi libili všechny informace ohledně kytek,bylinek a třeba i pláži a různých receptů, jsem nadšená a že kniha je o mafii a takové podrobne kolem toho je jen bonus.

Jen co bych vytkla je, že v celé knize dost často nejsou oddělené předložky od slov...

Moc se těším na další díl a doufám, že i tam budou všemožné zajímavosti.
Moc děkuji ,že konečně Česká autorka píše na světové úrovni, velká poklona

25.02.2023 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Za mě rozhodně 5*
Téma sice smutné a bohužel se tyto věci dějí čím dál tím častěji, ale konečně žádná sekretářka a šéf nebo falešné zásnuby !
Přijde mi, že v poslední době všichni autoři vyčerpali témata, ale Roni Loren mě tedy dostala do kolen a mile překvapila!
Moc děkuji za úžasnou knihu a též doufám v dalším pokračování !

29.10.2022 5 z 5