Eviku-miluna Eviku-miluna komentáře u knih

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Úžasná kniha. Velice mě potěšil závěr, který předčil mé očekávání. Doporučuji.

12.03.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasná kniha, ale nemohla jsem ji číst v kuse. Téma je dost depresivní a musela jsem si od ní vždy na chvilku odpočinout. Nemám co vytknout. Moc povedená kniha.

04.04.2019 5 z 5

Jednou nohou v blázinci Jednou nohou v blázinci Simona Monyová (p)

Ultra slim knížku lze číst místo časopisu, přečteno velmi rychle a svižně. Velice jsem se u toho nasmála.. Jako matka dvou dětí vím, že možné je opravdu všechno.

18.09.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Za mě super. Zatím vše, co jsem od R.Brynzy přečetla, nezklamalo. Doporučuji

16.09.2020 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Moje druhá knížka od R.B. a musím říct, že nezklamala... Zajímavé rozuzlení, rychlý spád, čtivé, prostě super ????

26.07.2020 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Nepochopila jsem jednání vraha, děj se celkem vlekl.. Jinak celkem sympatické postavy Cormorana Strika a jeho sekretářky Robin. Průměrná detektivka, čekala jsem víc ????

07.06.2020 3 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Bezvadná knížka, přečetla jsem ji velice rychle.. Začíná to dobrými dny, kdy se z Eleanor jako šedé myšky klube lvice salonů (z úst její matky, která jí telefonuje každou středu). Nato navazují špatné dny, kdy se Eleanor utápí ve vodce, válí se na podlaze ve svých zvratkách než ji navštíví kamarád Raymond. Eleanor začne docházet k terapeutce a vypadá to na šťastný happyend. O tom se však přesvědčte sami.. Za mě palec nahoru!

20.06.2019 5 z 5

Volný pád Volný pád Jessica Barry

Super napínavá knížka..

21.02.2020 5 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Smutný a mrazivý. Tohle bych nepřála nikomu. Muselo to být neuvěřitelně těžké žít v téhle době a na tomto místě. Smekám.

11.02.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Nejsem fanouškem tohoto stylu, přečetla jsem předtím jen dvě knihy stejného žánru a musím říct, že jsem poprvé v životě zažila úzkost při čtení knihy. Četla jsem na dvakrát a musela přemýšlet jestli se ke knize vrátit. Ten pocit je hnusný, ale má zvědavost byla větší. Přečteno jedním dechem

11.05.2018 5 z 5

Jeden z nás: Príbeh o Nórsku Jeden z nás: Príbeh o Nórsku Åsne Seierstad

Ze začátku mě kniha moc nebavila a musela jsem se do čtení nutit... pak mi ale všechno začalo dávat smysl, i to proč je zde napsáno tolik o politice, která mě trochu nudila. Čím se ale člověk dostává dál a dál, kniha ho vážně vtáhne do děje a je zvědavý, jak tohle všechno dopadne. Přečteno, podtrženo, sečteno - hodnotím 5/5*

15.04.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Díky lásce těch dvou jsem dokázala číst knihu vyprávějící takové krutosti, jaké se v koncentračních táborech děly. Zajímavý příběh.

23.02.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Docela jsem se ztrácela v množství postav, mystično mi sem nezapadalo. Nepohltilo mne, nepřekvapilo.

11.05.2018 2 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Podle mého názoru se děj místy zbytečně vleče. Brala bych více napětí. Jinak super.

11.02.2020 4 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Isabella Wagnerová žije a pracuje v Hamburku. Je to snílek, jenž hledá pravou lásku a umí si užívat léto nejen na pikniku v parku. Tento román přináší možnost úniku od všedních povinností a i když od začátku víte, jak to dopadne, čtěte dál a dál, až se prokousáte na konec, kde najdete recept na tisíckrát zmiňovaný čokoládový průšvih. Vřele doporučuji.

02.08.2018 4 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Kniha kterou jsem dostala darem a která mě moc potěšila. Čtení u mě navodilo dobrou náladu a chuť někam vyrazit na trip. Fajnovka ke které se určitě někdy zase vrátím.

12.05.2018 5 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

První kniha od tohoto autora která se mi vyloženě nelíbila. Byla jsem ale v nemocnici a měla s sebou jen dvě knihy a tak jsem díky nudě prokousala až na konec. Žádný pořádný děj, vyprávění z pohledu šílené duly bylo nepovedené. Zasmála jsem se snad jen jednou.

11.05.2018 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Dostala jsem darem. Napínavé a čtivé. Doporučuji. Film o poznání horší ale tak už to bývá

11.05.2018 3 z 5

Přístav naděje Přístav naděje Rosie Goodwin

Podle obalu jsem očekávala nějaký romantický příběh, ale nakonec jsem byla mile překvapená napínavou zápletkou. Doporučuji

19.12.2019 5 z 5

Lovec v pasti Lovec v pasti Sofie Králová

Čekala jsem úplně jinou zápletku a zvědavost mě hnala až na poslední stranu knihy. Přečteno jedním dechem.

24.11.2018