EvikU. EvikU. komentáře u knih

Kde končí řeka Kde končí řeka Nora Roberts

Krásně napínavá kniha. Přijde mi tahle kniha jedna z nejhezčích, která Nora napsala. Fakt super, přečtu si ji znovu.

Dům na útesu Dům na útesu Nora Roberts

Mě se kniha moc líbila. Je čtivá. Doporučuji.

V pravou chvíli V pravou chvíli Nora Roberts

Naprosto skvělá kniha plná dobrodružství. Někdy mě mrzí jak moc rychle mám knihy, které se tak dobře čtou rychle přečtený.

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Nora Roberts

Skvělé zakončení série romantiček. Všechny šťastně pod čepcem. ☺

Kouzlo okamžiku Kouzlo okamžiku Nora Roberts

Pokračuje to podobně, ale je to milé a zábavné.

Na růžích ustláno Na růžích ustláno Nora Roberts

O druhý díl se mi líbil. Točí se to okolo svateb a je to vtipný. Hezké čtení a také mám ráda vícedílné knihy. Mám ráda když se s hlavnimi hrdiny nemusím hned loučit.

Sen v bílém Sen v bílém Nora Roberts

Taková milá slaďárna. Příjemně se čte, žádné drama.

Zaváté stopy Zaváté stopy Nora Roberts

Kniha se mi moc líbila. Příjemné čtení, když chci vypnout a nemyslet na své starosti. A v tom mi kniha od oblíbené autorky vždy pomůže. Doporučuji. ☺

Robinsonka Robinsonka Marie Majerová

Myšlenka dobrá, ale napsaný ne moc čtivě. Také jedna z povinné četby, ovšem tato mě nenadchla.

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Velmi dobře se kniha čte. Julie Garwood je pro mě synonymem úspěchu. Skotská vysočina, vtipní hlavní hrdinové. Jo moc se mi líbila.

06.04.2017 4 z 5

Tři mušketýři 1. díl Tři mušketýři 1. díl Alexandre Dumas, st.

Tuto knihu jsem četla na základě povinné četby a zas a znovu se přesvědčila, že i v povinné četbě jsou knižní poklady. Jen by to těm dětem měly asi jinak podat. Je škoda, když jim nucenou četbou zkazí chuť číst. Tři mušketýři jsou krásný, dobrodružný i romantický. A hlavně se pěkně čtou navzdory tomu, že je to bichle.

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Silný příběh, který byl moc napínavý. Dala bych ho přečíst všem mladým dívkám a ženám, aby už neopakovaly tuto chybu. Ještě pořád jich je hodně, které pak trpce litují. Holt láska je slepá. A taky když ptáčka lapají, oni ty muslimové se na začátku chovají asi jinak a jinak když padne klec (po svatbě).

Barvy naplnění Barvy naplnění Vina Jackson

O děj v téhle knize moc nejde. Ale i erotika by šla napsat lépe. No aspoň vím co v nich je a nebudu se k nim vracet.

Barvy dychtivosti Barvy dychtivosti Vina Jackson

Přečetla jsem i druhý díl. Nebudu se k této knize vracet, ale přečetla ji.

Barvy smyslnosti Barvy smyslnosti Vina Jackson

Z erotických knih je tato slabší. Je to ale o názoru a někomu se líbit může. Dávám 2 hvězdičky, protože ne vše bylo děsné, některé momenty v knize se mi líbily.

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

SKOTSKO ❤ , někdy se tam musím podívat. Většinou všechny knihy o skotech mě velmi pobavila. Jsou tam velice humorné scény a tahle kniha není vyjímkou, moc povedená.

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

Příjemné pohodové čtení pro chvilku klidu. Některé momenty úsměvné. Kniha rozhodně neurazí.

Pokušení Pokušení Jo Beverley

Jednou za čas jednu takovouhle knihu zařadím, ale upřímně jsou všechny na jedno brdo.

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Naprosto úžasná kniha. Ano i když máme plány...člověk míní a život a láska mění. Dopadlo to dobře a to mám ráda. V životě to tak ale mnohdy nebývá. Příjemné čtení.

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

Krásná kniha jako vždy. Nechybí láska, humor, kamarádství, problémy ve škole.