Barvy dychtivosti přehled

Barvy dychtivosti https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176521/80-dni-barvy-dychtivosti-176521.jpg 3 76 76

80 dní série

Smyslově založená rudovláska Summer, která si občas zahrává s ohněm a zkouší netradiční praktiky, zůstává kvůli angažmá v New Yorku. Dominikovi v Londýně náhradní známosti nesvědčí. Co považoval za pouhou erotickou epizodu, se ukazuje jako silné pouto, a tak se chce pokusit o trvalejší soužití, jež si předtím oba zakázali. Okolnosti se však změnily, Summer už nemá na partnera tolik času jako dřív. V uvolněném vztahu ji zlákají temné stíny amerického velkoměsta a přinutí ji, aby znovu zkoumala odvrácenou stranu své smyslnosti, na niž chtěla zapomenout. Když se k ní znovu přiblíží intrikánský organizátor odvážných hrátek, zajde vše příliš daleko – a Dominik, který nedomyslel, že i jeho touhy by mohly Summer ohrozit, ji nechtě dovede na okraj sebezničení. Východisko z víru nezvladatelných událostí bude muset každý z nich najít sám… V druhé části světově úspěšné trilogie Viny Jacksonové narážejí obě hlavní postavy na zrádné překážky a nečekané zvraty.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Leda

Eighty Days Blue , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Barvy dychtivosti. Přihlašte se a napište ho.

Tesák
26.04.2018 odpad!

Slátanina. Škvár. Nuda.

Ewiczka_areebah
01.04.2018 1 z 5

prvni dil me rozhodne neuchvatil,ale usel..vlastne az potreba trochu si odpocinout me ale dokopala k dilu druhemu a mam dost..neskutecne rozvlekla kniha,vytazena az do krajnosti absurdity..hodne jsem se nutila to docist a musim se zklamanim priznat ze mam dost..treti dil uz fakt ne..tohle je jedna z nejnudnejsich a nejdivnejsich knizek co jsem cetla..

kubakubikula
02.03.2018 4 z 5

Prislo mi,ze už jen dotahoval první díl,bylo tam podstatně mene sexu,coz leckdo ocení. Libilo se mi to,ale znovu uz to číst nebudu

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Barvy dychtivosti v seznamech

v dalších seznamech5x