evik91 evik91 komentáře u knih

Nevýslovná láska Nevýslovná láska Danielle Steel

Příběh mě velmi dojal, když jsem si knížku brala, tak jsem ani nevěděla, že to bude příběh z Titaniku. Pak postavy žíly normální životy, ale ten konec byl bohužel uspěchaný.

27.03.2024 4 z 5

Milenec lady Chatterleyové Milenec lady Chatterleyové David Herbert Lawrence

Konečně dočteno, vůbec jsem se do knížky nemohla začíst. A ty dlouhé kapitoly

21.05.2023 2 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Přečteno za jediný den, čte se úplně sama.

01.03.2023 5 z 5

Drama na Glossowě Drama na Glossowě Hedwig Courths-Mahler

Velmi čtivá knížka

12.01.2023 4 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Tak popravdě jsem myslela, že to bude poslední díl, a ono zase ne. Nebaví mě vždy čekat, než vyjde nový díl, a pak zase než se dostanu do příběhu . Docela se děj v některých částech začíná komplikovat, nemůžu se dočkat toho dalšího, abych si mohla přečíst co udělá Poppy dál. Ale miluji tu interakci mezi Poppy a Castelem, cítím z nich to jiskření .

05.01.2023 4 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Super oddechovka. Nemohla jsem se odtrhnout. Cítila jsem s Lili veškeré emoce.️

01.11.2022 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Zajímavé téma. Konec mě teda úplně dostal, vůbec jsem to nečekala. Líbily se mi ty krátké kapitoly.

01.10.2022 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Co napsat. Těžko jsem si k této knížce hledala cestu. V první třetině mi nedávali smysl přechody mezi časovými liniemi, ve druhé třetině jsem si to konečně dala dohromady, ale v té třetí, jsem byla konečně uchvácena. Sice jsem už nějakou dobu tušila jak to dopadne, ale to mě vůbec neochudilo o konec.

06.07.2022 3 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Čekání na tento díl bylo moc dlouhé, už jsem si určité věci nepamatovala. Líbila se mi, ale řekla bych že první tři díly byly lepší.

10.05.2022 4 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Děj se mi líbil, jen mohl být konec trochu ucelený, vím že má kniha pokračování, ale toto jsem nečekala. Nevím jestli to tak bylo napsané, anebo se to popletli v překladu, ale jsou tam trochu nesmyslné části, které jsem si musela přečíst znovu aby mi to došlo, (udělá věc a za chvilku zase, ale to už nedává smysl, anebo někam odejde, ale pak něco řekne, jako by tam ještě byl a né už dávno jinde). Ale jinak děj je super, musím si v knihovně brzy zamluvit pokračování

09.04.2022 4 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Čte se jedním dechem. Často jsem se u ní i červenala️

13.02.2022 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Jsem z této knížky nadšená, popravdě jsem tušila kdo je Temný už asi v polovině knihy, ale i tak mne dej nezklamal. Nemohu se dočkat pokračování.

06.02.2022 5 z 5

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

Doporučuji

06.01.2022 4 z 5

Polibek v Londýně Polibek v Londýně Catherine Rider

Skvělá oddechová kniha

27.07.2021 4 z 5

Tesáky Tesáky Sarah Andersen

Bohužel jsem očekávala víc, než mi tato kniha dala.

15.05.2021 3 z 5

Statečné a zlomené srdce Statečné a zlomené srdce Brigid Kemmerer

Nejdříve jsem měla problém se do knížky začíst, možná je to i tím, že uběhlo tolik vody, od čtení prvního dílu, ale pak se to změnilo a já hltala každý řádek a ke konci jsem se nemohla ani odtrhnout. No a teď netrpělivě budu zase čekat, až vyjde pokračování.

27.01.2021 4 z 5

Zkažená holka Zkažená holka Thea Devine

Co k této knížce dodat. Nejdříve mně vůbec nebavila. První polovina byla normálně "por.o" . V druhé půlce se objevili i zajímavé zvraty, které mě překvapily i šokovali. Nejlepší na knížce je konec.

14.08.2020 3 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Nejdříve jsem se strašně lekla, když jsem viděla tu "bichli":-). Ale překvapivě se to četlo samo. Je to skvěle napsané a má to kratší kapitoly. Někdo si bude myslet že jsem trubka, ale z těchto stránek bylo cítit tolik chemie mezi Tess a Hardinem. Že jsem se nemohla odtrhnout. Jsem zvědavá na další díly:-).

07.07.2020 5 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

Toto je oddechové čtení, chvílemi se i usmějete, čte se dobře a rychle. Po přečtení některých komentářů níže jsem se trochu bála, ale je to dobrá knížka.

26.05.2020 4 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Je to skvělá oddechová knížka. Čte se velmi rychle, musela jsem si jí začít dávkovat, aby mi chvilku vydržela ????.

14.05.2020 5 z 5