Zkažená holka

Zkažená holka https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70518/zkazena-holka-70518.jpg 2 50 20

Frannie Luttrellová byla nevinná dívka z maloměsta až do dne, kdy zachránila bohatou mladou dámu Marianne Nylandovou před utopením. Zachráněná ji totiž za odměnu vtáhne do svého okouzlujícího světa prostopášností, smyslnosti a drahé zábavy. Z nezkušené Frannie se brzy stává Frankie, experimentátorka všech dekadentních potěšení. Má každého muže, kterého se jí zachce - kromě rezervovaného Daxe Cordreyho, který neschavluje její nový rozmařilý život. Dax je však jediný, kterého by chtěla doopravdy..... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Bad As She Wants to Be , 2007

dooky
20.04.2023 2 z 5

Potenciál by příběh i měl. Za mě však nepříliš dobře uchopený. První polovina byla díky nekončícímu porno maratonu až moc scifi. Druhá půlka to trochu zachránila. Celkově ale spíše zklamání.

evik91
14.08.2020 3 z 5

Co k této knížce dodat. Nejdříve mně vůbec nebavila. První polovina byla normálně "por.o" . V druhé půlce se objevili i zajímavé zvraty, které mě překvapily i šokovali. Nejlepší na knížce je konec.

Acnaj
18.06.2020 1 z 5

No, první část byla fakt jako číst porno... Pořád jsem čekala až se to změní a bude ten slibovaný děj, konec byl oproti popisům aktů uspěchaný a nevysvětlený...

mazlak
14.12.2018 4 z 5

Mně se kniha docela líbila. Je pravda, že první polovina knihy byla jen o sexu, ale zbytek docela pěkná zápletka. Škoda jen toho uspěchaného konce. Tam jsem čekal daleko více.

ivca6341
02.12.2018 odpad!

Už se těším až knihu dočtu. Nějak mě neoslovila. Čekala jsem něco víc.

jaja10
10.05.2018 3 z 5

Kniha hodně o sexu, ale za mě OK.

Avielin
02.04.2017 3 z 5

Příliš sexu, ze začátku slibná zápletka, ale odfláknutý konec..

kvetuse3368
09.09.2016 4 z 5

Kniha je ze začátku jen sex,sex a sex, jen na konci je děj a rozuzlení. Chce to jen trpělivost .

havrmoni
15.04.2015 2 z 5

První polovina je jen samí sex a někdy dost podrobný, sice by ho tam nemuselo být tolik,ale pak v druhé půlce není žádný a v podstatě se dozvídáme jaký to mělo smysl. Téma není špatné,ale je to celé chaotické a takové jako ,co tím chtěl autor říci

AnetK
24.03.2015 odpad!

Autorka by se mohla pustit do psaní scénářů pornofilmů, úroveň jejich zápletek se dá směle porovnávat s tímto příběhem. Každopádně pokračovat v kariéře spisovatelky bych nedoporučovala.

Karolína18
19.08.2014 1 z 5

Knížku považuji za promarněnou příležitost. V celku dobrý nápad / špatné provedení. Mně osobně se špatně četla, nechápala jsem souvislosti a chyběl mi nějaký myšlenkový postup hlavní hrdinky. Hodnotím takto jen proto, že mě slet událostí občas pobavil.

Nikiny
29.05.2014 4 z 5

Jak příběh, tak i vzrušení. První část dost surová, ale zase každý má jinou představivost, druhá polovina více o příběhu, který byl skvěle zakončen, i když to bylo lehce předvídatelné. I tak - četla bych za čas i znovu...

Ivy
01.12.2013 3 z 5

Pro mě to byl příběh v podstatě o ničem. Působilo to na mě tak, že spisovatelka nevěděla kam zakomponovat tu spoustu sexu a do tohohle příběhu se mi to v takové míře moc nehodilo.

lela25
18.07.2013 1 z 5

Kniha mě vůbec nezaujala.Vůbec mi nevadilo,že je až tak erotická,ale chvilkama jsem se musela dost orientovat.Nedokázala jsem se pořádně vžít do té knihy.

Bogyi
03.07.2012

Tuto knížku jsem si koupila, protože podle ukázek o čem kniha je, mne zaujalo...... je pravda že tato knížka je velmi erotická, a autorka zachází chvílema až do detailů co se týče erotických pasáží...... na jednu stranu jsem ráda že jsem se donutila knížku dočíst a rozšířit si obzory ve stylu psaní

Layss
26.02.2012 3 z 5

Toto byla jedna z nejerotičtějších a hlavně opravdu docela oplzlých knížek, co jsem kdy četla.. Není to zrovna můj šálek kávy, ale jsem ráda, že jsem to četla... Rozšířila jsem si obzory, co se týče formy a stylu psaní :D

netty.vanity
03.02.2012 3 z 5

Pokud je pro někoho tak normální věc jako sex oplzlá, tak věřím, že se líbit nebude:-) Mně trochu překvapila naprosto necenzurovaná forma psaní, zkrátka nešlo o žádný přeslazený románek z červené knihovničky, ale o dívku, která se vlastně nedá nazvat tím slovem na k.., protože ani to ji zdaleka nevystihuje:-) I autorka má v sobě nejspíš něco "zkaženého", když dokázala něco takového napsat :-) Každopádně je pravda, že je to docela nereálné (ne v té lacinosti dívek), ale celkově je příběh zkrátka přitažený za vlasy, navíc opravdu pochybuju, že by novináři v New Yorku neměli na práci nic jiného než rozebírat jednu promiskuitní dědičku, zkrátka hloupost. Určitě by jim to nevydrželo takhle dlouho.Autorčinou předností je právě popisování erotických záležitostí,ale jinak bych řekla,že moc psát neumí.Nijak jsem se nedokázala vcítit do postavy,nevím,jestli je opravdu tak blbá,nebo jen naivní,že se do toho nechala zatáhnout.. :) Těžko říct.Každopádně to mělo něco do sebe.

Keina
02.01.2012 4 z 5

Kdo je otevřený sexu, tomu se to bude líbit. Velmi podobné porno příběhům. Slabý děj, ale rozluštění příběhu je až na konci, takže vydržet. :o)

eliska18
22.09.2011 5 z 5

Nevidím důvod, proč by se to nedalo přečíst. Pokud někoho zaujala už anotace, kniha se mu líbila, alespoň co vím. Mně osobně se líbila, dokonce moc!

Senza Jenka
25.03.2011 odpad!

Děs - to se snad ani celé přečíst nedá. Nesmyslné, překombinované, nechutné, oplzlé a skrz naskrz blbé! Nemám nic proti sexu, nemám nic proti psaní o sexu a vyznávám názor, že každý může se svým tělem a životem naložit podle svého. Tenhle příběh je ale vyloženě hloupý. Autorka chce psát jen a jen o tom jediném a vymýšlení příběhu jí zjevně spíš překáželo. Psychologie postav je málo uvěřitelná, příběh přitažený za vlasy, scény mají do rafinovanosti daleko. To si snad radši přečtu něco, co se rovnou prezentuje jako porno a na nic si nehraje!