evik91 evik91 komentáře u knih

Příběhy z Overworldu Příběhy z Overworldu Ryan North

Příběhy syna zaujaly, až na ten poslední. Na to že nikdy nechtěl předčítat, je to rekord. Jdeme zkusit další knížky.

14.03.2020 4 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Skvělá oddychovka. Čte se velmi pěkně. Mohu doporučit.

14.03.2020 4 z 5

Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Kimberly Pauley

Je to skvělá oddechovka. (•‿•)

20.02.2020 4 z 5

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Byla jsem velmi překvapená. Nemohla jsem se skoro odtrhnout.

06.02.2020 5 z 5

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Chvilku mi trvalo než jsem se začetla. Když se mi to povedlo, tak byl brzy konec a ten byl opravdu "mazec"

06.02.2020 3 z 5

Střípky času Střípky času Petra Slováková

Na tuto knihu jsem přišla díky ambasodorca Humbook. Knížka je úžasná. Začátek mě moc nebavil, ale jakmile se na scéně objevil Petr nemohla jsem se odtrhnout. Mohu jen doporučit

19.05.2019 5 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Máj je lásky čas

04.05.2019 3 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Čteno jako povinná četba, nyní do čtenářské výzvy. Mám smíšené pocity. Asi budu číst brzy znovu.

04.05.2019 3 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Knížky od této autorky mám ráda, netajím se tím, je to právě ona kdo před pár lety zapříčinil, mou opět čtivou náladu. Sice to bylo až po shlédnutí prvního filmu, ale od té doby jsem se skoro nezastavila. Čekala jsem od této knížky bohužel více než mi dala. Byla opět velmi čtivá, to se jí nedá vzít. Ale také na druhou stránku co by v ní mělo být, když už vše znám z pohledu Any? A filmů. Ano christian má své podělané odstíny temnoty, ale v této knížce mě ani tak nic nepřekvapilo, ani sexuální scénky nebyly tak záživné. Ale i tak je to asi jedno. Jakmile vyjde další díl, i tak si ho přečtu a už teď i přes tuto zkušenost se na ní těším:-)

21.02.2019 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knížku jsem začala číst kvůli kolegyni, je to její oblíbená knížka. Jen se jí ještě budu muset zeptat proč. Jdu si jí přečíst ještě jednou, asi sem jí úplně nepobrala. Jen že dospělí jsou komlikovaní a myslí jen samy na sebe.

21.02.2019 3 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Knížka se mi velice líbila. Shltla jsem jí během jediného dne. Je zasazena do současné doby se současným tématem sociálních sítích. Jen ten konec jsem moc nepobrala. Ale aspoň si můžu myslet na lepší konec.

20.02.2019 5 z 5

Je to velmi zajímavé početní, budu si muset přečíst i pokračování, ještě že jsem film dlouho neviděla, aspoň mi to tolik nepřekrucovalo chápání této knihy.

02.02.2019 4 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Docela jsem se divila jak je to psané, na svou dobu. Kolik podrobností. ????

03.01.2019 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Knizka mne zaujala.
Behem tri mesicu jsem ji cetla trikrat.
Celou serii jsem mela prectenou za devet dni.
Cte se to jednim dechem.
Diky teto serii jsem zacala po letech znovu cist.

17.06.2015 5 z 5