EvieS EvieS komentáře u knih

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Souhlasím s ostatními, že tento díl je ze všech nejlepší. Při čtení všech dílů jsem měla pocit, jako bych koukala na seriál, vše skvěle popsané, detailní ale ne přeplácané. Překvapivý a uspokojivý konec. Velice oceňuji krátkost série, v nejlepším se má přestat a to autorka splnila do puntíku. Těším se na její další díla.

21.12.2023 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Opět krásná knížka. AM zatím nikdy nezklamala. Doufám, že se v dohledné době můžeme těšit na další

24.05.2020 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Autorku mám moc ráda, ale toto je bohužel první kniha, které mě moc neoslovila.

28.07.2021 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Stejně jako "Hana" ani tato knížka nezklamala. Krásný příběh, jen je škoda ukousnutého konce.

29.09.2019 5 z 5

Někdo z nás Někdo z nás Kristýna Trpková

Tak tohle se nepovedlo. Na knihu jsem se moc těšila protože detektivní trilogie byla pecka. Bohužel přišlo velké zklamání. Všechno už tady zaznělo, tak se nebudu opakovat.

17.04.2024 3 z 5

Ten, kdo tě miloval Ten, kdo tě miloval Marie Poledňáková

Nevím co je horší, jestli kniha nebo film. Neskutečná kravina.

24.01.2020 odpad!

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Ke knížce mě přivedl seriál, který je stejně povedený.

07.05.2019 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

K tomu mám asi jen toto...WTF? :D

03.06.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Hororová povídka? Někdo asi musel prohodit obal od opravdové hororové povídky a dát ho této. Jinak si to co jsem přečetla nedokážu vysvětlit. Ještě že to má tak málo stránek. Vyhozené peníze a ztráta času. Jedna hvězdička za to, že se od půlky začlo dít něco zajímavého.

17.03.2018 1 z 5

Komisař Rex Komisař Rex Gaby Schuster (p)

Rexe jsem zbožňovala celé dětství takže jsem měla radost, že jsem konečně sehnala i knížku. Moc hezky napsané a okamžitě jsem si vybavila jednotlivé díly :)

31.07.2016 5 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Bohužel mě knížka nezaujala :( Čekala jsem víc, děj se neskutečně táhl a až posledních pár stránek se něco začlo dít. Horší 3*

04.05.2016 3 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Pro mě zatím nejslabší ale stále krásný příběh. Ze začátku jsem měla docela guláš kdo je kdo.

24.01.2020 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha nebyla špatná ale přesto jsem nebyla úplně spokojená. Jak už psaly uživatelky předemnou, neúplný konec, nesympatické postavy, ze kterých se nakonec vyklube banda bláznů. A zařazení pod detektivky? To vůbec. Styl psaní bych ještě i přežila, četla jsem mnohem horší (viz Přítelkyně smrti). Další co mi vadilo, byly pasáže v cizí řeči, ten konec tomu opravdu nasadil korunu.

13.08.2017 3 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Na knížku jsem se těšila ale upřímě mě hrozně zklamala. Celý děj se nesnesitelně táhl. Kapitoly s policejním vyšetřováním byly tak nudné, že jsem měla chuť je přeskočit. Půlka knížky za mnou a stále se nic nedělo až jsem si říkala, jestli knížku nemám odložit. Pár kapitol od konce se začínal děj sice rozjíždět ale poslední kapitola to celé zabila. Žádná sláva.

16.01.2016 2 z 5

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Knížku jsem si koupila protože film se mi velice líbil. Byla jsem zklamaná když jsem zjistila že s filmem nemá nic společného ale úpěšně jsem se prokousala začátkem a celou dočetla. Z některých příběhů mám ještě teď husí kůži.

01.11.2015 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Dle vysokého hodnocení jsem čekala daleko víc. Kniha mě neoslovila

17.03.2021 3 z 5

Žít jako single Žít jako single * antologie

Tato sbírka zatím nejslabší. Jediná povídka, která mi utkvěla v paměti byla "Žít jako singl", ostatní jsem při čtení pomalu ani nevnímala.

22.02.2021 1 z 5

Napálené Napálené Sara Shepard

Příběh na lodi mě moc nebavil ale konec teda opět nečekaný. Už se těším až celou sérii dočtu, docela mi to leze na mozek

01.01.2021 4 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Zajímavý příběh. Závěr mě hodně překvapil jen škoda, že ho autor více nerozvedl, takhle působí tak nějak nedokončeně.

12.10.2019 4 z 5

Kůly v plotě Kůly v plotě Jakub Kohák

Příjemné a oddechové čtení ve formě sloupků, které vycházely v deníku Metro.

07.09.2019 4 z 5