Evelína Š Evelína Š komentáře u knih

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Naprosto skvělá knížka, která mě chytla od první stránky. Toto je přesně téma, které mě zajímá a o kterém mě baví číst, i když je neveselé a hrůzostrašné. Nic to ale nemění na tom, že knížka mě uchvátila. Bravo !

29.03.2013 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Oddychová knížka, plná humoru. Děj je sice nepravděpodobný, ale pro mě ideální odpočinková četba.

11.06.2014 5 z 5

Podivný případ se psem Podivný případ se psem Mark Haddon

Příběh se dobře četl, tohle byla zatím moje první knížka s podobným tématem.

28.12.2012 4 z 5

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Knížka mě nezklamala, mám ráda humor i vyprávění Zdeňka Svěráka a tato knížka splnila vše, co jsem od ní očekávala. Četla jsem, že se podle ní bude natáčet i film, tak už se těším :-)

12.03.2014 5 z 5

Knížka zajímavá, ale na mě některé pasáže moc zdlouhavé a celkem jsem se těšila až ji dočtu.

19.06.2013 3 z 5

Školák Kája Mařík 1. díl Školák Kája Mařík 1. díl Felix Háj (p)

Už se těším až budu příběhy Káji Maříka předčítat svým dětem.

18.03.2013 5 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Knížka mého dětství.

04.01.2013 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Klasika české literatury. Vtipná, dobře čtivá a má oblíbená knížka.

28.12.2012 5 z 5

Žena v bílém plášti Žena v bílém plášti André Soubiran

Ideální knížka na léto, moc dobře se čte. Dá se ´zhltnout´za dva dny. U nás v rodině je tato kniha legendární, už jsme ji četly snad všechny ženy v rodině.

18.07.2013 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Tato kniha si ode mě zaslouží 5 hvězdiček. Po přečtení Vyhnání Gerty Schnirch a Žítkovských bohyní se stává Kateřina Tučková mou oblíbenou autorkou. Těším se na další její knížky.

18.04.2013 5 z 5

Gabra a Málinka 1. a 2. díl Gabra a Málinka 1. a 2. díl Amálie Kutinová

Knížky mého dětství. Chtěla bych si je přečíst znovu, abych si oživila příběhy.

18.03.2013 5 z 5

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

Knížku jsem četla už před mnoha lety jako puberťačka, vím, že se mi moc líbila. Romantické čtení pro mladé slečny.

18.03.2013 4 z 5

U této knížky jsem sice neřvala smíchy jako můj manžel, ale i tak mě pobavila. Zážitky staříka se dobře čtou, jsou vtipné, neuvěřitelné, bláznivé a určitě stojí za to si tuto knížku přečíst.

13.03.2013 4 z 5

Dneska už se tomu směju Dneska už se tomu směju Adina Mandlová

Knížka, kterou mám moc ráda. Opravdu dobře napsaná biografie.

28.12.2012 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Knížka už nebyla tak vtipná jako ta první. Možná proto, že humor už byl celkem předvídatelný a už ne tak moc vtipný.

08.07.2014 3 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Na fantasy moc nejsem, ale tahle kniha se mi opravdu líbila. Skvělý příběh, velmi rychle přečtený :)

27.05.2014 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Napínavá knížka, dobře se četla. Ke konci mi přišla trošku zdlouhavá, ale určitě stojí za přečtení.

05.05.2013 4 z 5

Ten sen Ten sen Martina Formanová

Oddychovka pro ženy, dobře se četla, ale hluboký dojem ve mě nezanechala.

27.04.2013 3 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

První jsem viděla divadlo, které snad ani nemusím komentovat a až poté jsem četla knížku. Skvěle jsem se bavila, i když divadlo je asi o kapánek lepší. Ale i tak dávám knižnímu vyprávění Helenky plný počet bodů :-)

02.01.2013 5 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Nebyla to moje první knížka od Coelha, ale první, která mě chytla od první stránky. Dobře a čtivě napsaný příběh. Nemohla jsem přestat číst :-)

02.01.2013 5 z 5