Euka Euka komentáře u knih

Hra o přežití Hra o přežití David Urban

Jedním slovem pecka!

16.02.2024 5 z 5

Hádka Hádka Victoria Jenkins

Trochu pomalejší začátek ale pak?! Naprostý zvrat, překvapení... pecka! Nečekané!

02.04.2023 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Nejlepší kniha Darcy Coates! Četla se sama, několikrát jsem si musela rukou přikrývat další stranu abych náhodou očkem neviděla co se stane. Z žádné knihy od Darcy jsem nebyla tak nadšená.

11.10.2022 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Po hodně dlouhé době jsem se prostě nemohla začíst. Do čtení jsem se nutila a před polovinou knihy jsem to vzdala.

04.10.2022 1 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Bomba! Skvělá kniha!

30.05.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Kniha se mi moc líbila, mělo to spád, vtip a šéfinsperktor Knett je sympaťák. Už se těším na další knihy pana Smithe.

26.05.2022 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Kniha se četla sama,dobrá oddychovka.

07.04.2022 5 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

(SPOILER) Skvělá napínavá kniha. A ten závěr?! Přes slzy jsem neviděla..úplně mě to dostalo.
Ale to bude určitě tím,že mám doma dvě děti...

15.03.2022 5 z 5

Tajemná zahrada Tajemná zahrada Frances Hodgson Burnett

Nádherná a milá kniha. Pastva pro duši. Ač kniha pro děti,tak jsem jí ve svých 34letech nedokázala přestat číst.

13.01.2022 5 z 5

Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Natalie Young

Nuda, nuda, nuda! Knihu jsem se snažila dočíst, ale to nešlo. A nic nechutnejšího jsem ještě nečetla.

29.10.2015 odpad!

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Opět úžasné! Právě jsem dočetla a jsem nadchnuta,Už se těším na další knihu. (po přečtení každý pochopí) Po čas čtení jsem byla jako u vytržení. Nebyla pasáž,která by se mi nelíbila,či dokonce abych se nudila. Pět hvězdiček je málo.

12.01.2014 5 z 5

Záhada pavoučího domu Záhada pavoučího domu Enid Blyton

Po x letech jsem se opět vrhla na Správou pětku a jsem nadšená i teď. =) Pavoučí dům jsem vždycky měla nejraději.

06.11.2013 5 z 5

Zrůda Zrůda Nacuo Kirino

Zklamání,ani jsem knihu nedočetla. Mnohy jsem se do čtení nutila,a nakonec jsem se na to vykašlala. Byly tam občas pasáže,které byly zajímavé,ale za polovinou knihy jsem to vzdala.

05.09.2013 1 z 5

Co bude dál Co bude dál John Katzenbach

Skvělá kniha! Ke konci knihy nervy napjaté jako struna a také přišly slzy. Dokonalost. Vrhám se na další knihy od Katzenbacha.

12.06.2013 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Vyborna kniha!Mnohdy mi behal mraz po zadech.Uz se tesim na dalsi dil.

24.02.2013 5 z 5

Neúprosný Neúprosný Simon Kernick

Úžasná kniha,plná zvratů a překvapení.Byla sem u ní jako u vytržení. Četla se skvěle.

08.11.2012 5 z 5

Věčný nepřítel Věčný nepřítel Christopher Pike

Ráda si občas opět přečtu Stopy hrůzy,ale tahle kniha je hrůza děs běs.

03.03.2012 odpad!

Příliš pozdě na slzy Příliš pozdě na slzy Alex McAulay

Skvělá kniha,moc se mi líbila.Běhal mi při ní mráz po zádech...

27.12.2011 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Úžasná kniha,doporučuji!Přečtená během jednoho dne,nedalo se odtrhnout.

26.12.2011