em75 em75 komentáře u knih

Život se psem není pro kočku Život se psem není pro kočku Petra Macková Hrochová

Skvělá kniha, odpočinkově veselá. Evžena jsem si hned zamilovala a doufám, že bude pokračování.

03.06.2022 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Nic drastického, ale bylo to hodně čtivé. Zajímavý příběh, často jsem přemýšlela nad tím, jak bych se zachovala já.

03.06.2022 4 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Robertovy knihy miluju, stejně jako jeho příspěvky na fb. Tahle mi ale moc nesedla. Trochu jsem se ztrácela v postavách, možná je to moje chyba, pletla se mi jména. Což ovšem neznamená, že se netěším na další knihu ať s Kate nebo Erikou.

29.03.2022 4 z 5

Supertajný seznam věcí Supertajný seznam věcí Theo Addair (p)

Na knihu jsem se po Muffinech a Koláčcích moc těšila. Tahle je víc ulítlejší. Luca byl fajn, fandila jsem mu a přemýšlela, jak to všechno může zvládnout. Už tak měl průserů až až. Líbila se mi tam spojitost s kluky z prvních knížek. Jen tam na mě bylo moc výrazů, kterým jsem opravdu nerozuměla (a to mám doma 16ti letého kluka). A abych se přiznala, nemyslím to nějak zle, ale já osobně jsem měla velký problém s oslovováním Nix, i když na začátku knihy bylo něco jako varování. Jinak mám z příběhu moc hezký pocit, jen jsem na tuhle knihu asi už moc stará ..

20.02.2022 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Do půlky knihy jsem čekala, až se začne něco pořádného dít. Pořád jsem nechápala, proč nadělají tolik povyku kvůli tomu, že by tam měl bydlet někdo, kdo spáchal takový zločin. Bylo to před mnoha lety, byla ještě dítě .. ale je to jen kniha. Naštěstí se to pak rozjelo a konalo se překvapení.

17.02.2022 3 z 5

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart

Nejsem vyloženě zklamaná, ale čekala jsem něco trochu jiného. Také bych knihu o několik desítek stran zkrátila, nemělo to takový ten šmrnc. A ten konec se moc nepovedl.

25.01.2022 3 z 5

Krvavé skládanky Krvavé skládanky Nadine Matheson

Tak tohle byl opravdu krvák, jaký jsem nečekala. Paráda. Jen jsem se trošku ztrácela v postavách. Anjelica i její tým byli skvělí a byla bych moc ráda, kdyby přišlo pokračování.

09.01.2022 4 z 5

Životní terno Životní terno Fredrik Backman

".. A je tam zima?" Znala jsem hodně lidí, kteří by mi na tuhle otázku mohli odpovědět. Jenže to nejde. Ale pokud je tam opravdu zima, taky jednou budu ráda za ty pletené rukavice.

30.12.2021 4 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Tak tohle byla pořádná jízda! Netušila jsem komu fandit, komu věřit. Moc se mi líbily uvozovky dole sarkastické poznámky uvozovky nahoře, které Claire lítaly hlavou. A ten konec tomu dal korunu. Opravdu skvělá kniha.

29.11.2021 5 z 5

Němý svědek Němý svědek Caroline Mitchell

Líbily se mi krátké kapitoly a vyprávění z více pohledů. Hodně napínavá kniha, přemýšlela jsem, kdo je opravdu blázen. Jen ten konec mě malinko zklamal. Ten být trošičku jinak, dala bych plné hodnocení.

27.11.2021 4 z 5

Babičky na tahu Babičky na tahu Judy Leigh

Všechny to byly milé dámy a bylo hezké číst, že v sedmdesáti má život ještě šťávu .. Jen jsem trochu zklamaná, čekala jsem víc zábavy a smíchu. Eddie mě už od začátku neskutečně štval a říkala jsem si, že není možné, aby s ním Jenny i nadále chtěla být. Taky se mi styl vyprávění zdál takový kostrbatý, nepřirozený. Ale možná je to jen můj pocit.

24.11.2021 2 z 5

Příběh Arthura Truluva Příběh Arthura Truluva Elizabeth Berg

Asi jsem nečetla milejší knihu. Jednoduchý příběh u kterého jsem tušila, jak dopadne. Ale takové pohlazení na duši jsem zatím v žádné knize nezažila. Pan Truluv je úžasný člověk. A Maddy ztracená a moc milá dívka - "Není si vlastně jistá, proč ji ostatní nemají rádi. Vypadá docela dobře. Má smysl pro humor. Není hloupá. Nejspíš to bude tím, že ostatní cítí, jak moc je potřebuje". Tohle mě dostalo už na začátku příběhu. To znám ..

05.11.2021 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Začátek mě nějak moc nebavil, ale pak se to pěkně rozjelo. Chvílemi jsem se opravdu trochu bála a jsem ráda, že se nakonec nejednalo o žádné sci-fi. Snažila jsem se představit si tak velký les a s tím jsem měla problém. Trošku se mi tam prolínaly filmy Les sebevrahů a Záhada Blair Witch. Jen mě mrzel pro mě unáhlený konec a rozuzlení jsem tak trochu tušila.

31.10.2021 4 z 5

Drahá ženo Drahá ženo Kimberly Belle

Knihu "Zmizelá" od G.Flynn jsem nečetla, ale viděla jsem film a tenhle příběh mi ho chvílemi hodně připomínal. Nakonec to ale bylo zamotanější a až ke konci jsem začínala tušit, která bije. Ale že bych byla nějak extra nadšená se říct nedá ..

27.10.2021 3 z 5

Saturnin se představuje Saturnin se představuje Miroslav Macek

Tahle kniha má jednu chybu .. je moc krátká. Klidně bych si o Saturninově mládí přečetla dalších pár stran navíc. Pokud bude takhle pan Macek pokračovat dál, budu jen ráda.

19.10.2021 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Velmi znepokojivé téma. Nejhorší co by se kdy mohlo stát je, kdyby někdo ublížil mému dítěti. Co všechno bych byla schopná kvůli tomu udělat ..?

17.10.2021 4 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Příběh byl pěkný, ale kniha se mi zdála být hodně roztahaná, klidně bych ji trochu zkrátila. Nějak jsem se tím prokousávala a necítila jsem potřebu číst dál a dál jak to dopadne. Jako thriller mi to moc nepřišlo. Čekala jsem trochu víc.

09.10.2021 3 z 5

Nejhezčí mezi krávami Nejhezčí mezi krávami Zuzana Hubeňáková

Skvělá kniha ze života ženy pro ženy. Fakt jsem se hodně nasmála. Perfektní čtení pro odreagování.

19.09.2021 5 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Tak to teda byl pár k pohledání. Deborah mi byla čím dál víc nesympatičtější, to jak se chovala ke svým dětem mě hodně štvalo. Celkově se z ní stalo "něco", co bych nenazývala ženou. Bylo to sice trochu přitažené za vlasy, dost mi vadilo přeskakování v čase, ale musela jsem pořád číst dál a dál ..

07.09.2021 4 z 5

Bella Figura: Jíst, milovat a žít po italsku Bella Figura: Jíst, milovat a žít po italsku Kamin Mohammadi

Krásný příběh, krásná kniha. Moc se mi líbily všechny popisy přírody a města, kaváren a pocitů .. bylo tam tolik krásných vět, že jsem se v duchu přesouvala do knihy. Recepty jsou vesměs jednoduché a těším se, až si z nich nějakou dobrotu ukuchtím.

02.09.2021 5 z 5