ElissEm333 ElissEm333 komentáře u knih

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Krásný příběh o tom jak jsou první lásky nešikovné až trapné. Celou dobu jsem se tetelila štěstím, jak moc jsou ti dva roztomilí! Teď se jen musím hodně hlídat, abych si na pokračování počkala v papírové formě.

16.08.2019 5 z 5

Takoví normální #přátelé Takoví normální #přátelé Sarah Alderson

Kdybych dala jenom na obálku, tak si knihu asi nikdy nepřečtu. Ale jsem ráda, že jsem si přečetla i prvních pár stránek, protože to sakra stálo za to! Vždycky už jsem si myslela, že vím, jak to bylo a ono ne. Překvapení s každou kapitolou! Doporučuji!

05.08.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Je to velice čtivé a konec opravdu překvapí.

24.05.2019 4 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Prolog vás naláká na něco trochu jiného, než co v knize na konec najdete, ale i to bylo dobré čtení. V knize se vraždí opravdu nápaditě. A Ježipetra bych si taky přečetla. :)

01.05.2019 5 z 5

Až tady nebudu Až tady nebudu Linda Green

Kniha s nejhloupější hrdinkou v dějinách! Ale jinak celkem dobré počtení, četla se sama.

12.04.2019 4 z 5

Caragova proměna Caragova proměna Katja Brandis

Krásná, vtipná a oddechová četba. Pro děcka na léto určitě super volba!

23.03.2019 5 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Tenhle autor vás zaručeně udrží napnuté až do konce!

18.03.2019 5 z 5

Zámek v oblacích Zámek v oblacích Kerstin Gier

Neznám lepší oddechové čtení pro mladé slečny, než jsou knihy od Kerstin Gier! Pohodový, krásný příběh, který umí být i sakra napínavý. A Fanny je prostě sympatická hrdinka.

11.03.2019 5 z 5

Vzpoura pražské kavárny Vzpoura pražské kavárny Dominik Landsman

První díl fungoval. Druhý už moc ne. Vtipné to bylo jen tu a tam a nejlepší koláž byla ta, kterou TMBK nestihl odevzdat. #sorryjako

11.01.2019 3 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Až neuvěřitelně silné příběhy! Zahřálo u srdíčka.

31.12.2018 5 z 5

Kniha Života Kniha Života Tamara Klusová

Předražené cosi.

09.12.2018

Šelma Šelma Andrew Mayne

Tak tohle byl opravdový mazec! V některých místech mě svíral až neuvěřitelný pocit strachu. Tak dobře je to napsané! Celý příběh jsem byla stejně zvědavá jako Theo. A Theo mi jako postava bude opravdu chybět.

10.10.2018 5 z 5

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Jak se něco takového může odehrávat v dnešní moderní době? Je to děs. Občas jsem z toho měla husí kůži. Tu a tam se mi chtělo brečet. Ale hlavně mi to otevřelo oči. Člověk si už dneska ani neuvědomuje, jak zatraceně dobře se má. Jestli někdy někoho uslyšíte, jak si stěžuje na to, že není šťastný, narvěte mu tuto knihu. Snad mu pak dojde, že je šťastným jedincem už jenom proto, že je svobodný.

05.09.2018

Senzační sbírka zvířat doktora Proktora Senzační sbírka zvířat doktora Proktora Jo Nesbø

Nadšený bude ten, kdo četl sérii Doktora Proktora! Kdo nečetl, nepochopí.. Za mě super, povedená kniha!

30.05.2018 5 z 5

Utrpení mladého Werthera Utrpení mladého Werthera Johann Wolfgang Goethe

Mám pocit, jako by ze světa odešel můj dobrý přítel. Za to může pravděpodobně forma dopisů. Krásné čtení plné nadčasových myšlenek.
Zdrcená duše umělcova. Ach Wertře!

30.05.2018 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Doneste mi někdo muffin a čaj, protože přesně tak si teď představuji tu čistou a nevinnou lásku.
Je to krásné, roztomilé, milé a kouzelné. Oba hlavní hrdiny jsem si okamžitě zamilovala. Kit je ten typ člověka, kterého chcete mít celý život po svém boku, protože vás dělá silnějšími a snad i odvážnějšími. Daniel je velké zlomené srdíčko, které chcete obejmout a už nikdy nepustit, protože šrámy na jeho duši jsou opravdu ošklivé.
Knihu spokojeně ukládám do knihovny hned vedle Simona a časem se k ní určitě vrátím, abych v ní podtrhala pár velice důležitých vět. ♥

05.03.2018 5 z 5

Útěk do divočiny Útěk do divočiny Jon Krakauer

Film Útěk do divočiny jsem viděla před více než deseti lety. Ke knize jsem se dostala až nyní a jsem za to velice ráda. Je to neuvěřitelný příběh! Kniha se stává takovou mojí osobní Biblí. Příběh mladíka, který byl tak trochu blázen a neuvěřitelně naivní, ale prokázal víc odvahy než kdy já za svůj život dokážu. Příroda je vládce všeho a na štěstí se prostě nedá spolehnout vždycky.

18.02.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Tak je to potvrzené. Autorka umí psát a to opravdu dobře! Tenhle kousek byl podle mě dokonce o něco lepší než Manželé odvedle.

13.02.2018 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Tak tohle byla jízda! Autorův styl mi sedl a ten příběh je prostě tak záhadný, že vás to nenechá v klidu dokud nezjistíte, jak to teda celé bylo. Jeden z těch opravdu dobrých thrillerů. Rozhodně doporučuji. A hlavní hrdinka má můj obdiv!

04.02.2018 5 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Je to něco trošku jiného, ale určitě to stojí za to! Já jsem třeba byla opravdu mile překvapená.

29.01.2018 4 z 5