Kniha Života

Kniha Života https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394498/bmid_kniha-zivota-CsO-394498.jpg 1 34 18

Kniha Života je knihou, která pojednává o prvních sedmi letech života děťátka. Jejím autorem je ten nejúžasnější spisovatel - Rodina. Nehledejte v ní však kolonku na zaznamenání prvního zoubku, ale výzvu k popsání všech emocí, které tančí ve vašem srdci. Hlas knihy a její obrázky s láskou vytvořila Tamara Klusová.

Moninoslava
02.06.2021 odpad!

Kniha života aneb jak to dopadne, když si netalentovaná manželka slavného zpěváka chce splnit své sny a být také slavná. No budiž, takových ocásků máme v našem, Českém rybníčku požehnaně, ale proč ta blbina stojí proboha 600 Kč?

lucie0692
24.11.2019 5 z 5

Skvělý nápad. Pokud si s knihou dá autor práci a bude opravdu poctivě vyplňovat, na konci to bude pecka. Krásná možnost k zaznamenání vzpomínek. ❤️Texty které mi úplně nesedí jednoduše přelepím a stránku si poupravim podle svého. Rozhodně doporučuju!

Bára91
12.07.2019 2 z 5

Velký zklamání, absolutně se to míjí s praxí. Ale dopíšu to.

Peqvy
01.06.2019 1 z 5

Myšlenka knihy mi nějak unikla. Jediné, co se mi na knize líbí, jsou ilustrace. Formát mi příjde zbytečně velký a nevím, čím si kniha zasloužila tak vysokou cenu. Vyšší než knihy pro miminka nabízející mnohem víc, vyšší než beletrie například od Aleny Mornštajnové, Viktorie Hanišové, Stephna Kinga, J.K. Rowlingové a mnoho mnoho dalších.

SugarDolly
12.02.2019 odpad!

Tohle je skutečně ubohá kniha. Okomentovala jsem ji v kratičké recenzi ...

veronika5179
20.01.2019

Vtip, který snad ani nelze brát vážně :)

IvikaS
05.01.2019 1 z 5

Viděla jsem ilustrace, četla texty a nějak tomu nerozumím, hvězdička za obálku to je to jediné co se mi na knize líbilo.

Alternace
30.12.2018 5 z 5

Originální dárek dítěti

JuliaX
30.12.2018 5 z 5

Moc se mi líbí. Dostala jsem ji jako dárek a jsem nadšená. Mimi bude až za měsíc, ale píšu už teď

h.mose
29.12.2018 3 z 5

Kniha doplácí na několik věcí, což je škoda, protože mě osobně se třeba ilustrace velmi líbí. No není to žádnej Mucha, to netvrdím, ale normálně a lidsky se mi líbí. Ovšem jako celek kniha nefunguje a od počátku neměla šanci na úspěch.

1) U knihy je problém její název "Kniha". On ten název Kniha života dává smysl, ale sem to vyloženě nesedlo.

2) Cena. 600,- Kč za knihu, která není knihou, která už je navíc teď vnímána jako propadák, která nemá věhlasného, zábavného, šíleného nebo kontroverzního autora... to je prostě moc. Sleva na 450,- Kč přes net, to fakt nevytrhne...

3) "Užvaněnost". Byť je kniha pustoprázdná, tak na několika stranách jsou vyjádřeny názory a myšlenky autorky. No, ale bohužel, jako na potvoru zrovna nikoho nezajímají. Jestli si mám knihu tvořit já a můj život, tak je rádoby oduševnělá vsuvka T. Klusové na překážku.

4) Autor. Proti té holce nemůžu říct křivého slova, protože jí vůbec neznám. No a to je právě ten problém.

5) Cílovka. Kdo on si tu knihu vlastně nakonec koupí? Fanoušci T. Klusové? Kolik jich asi má? Fanynky T. Kluse? Mno... být mi 16 a milovat nějakého zpěváka, asi bych úplně nevydala kapesné za knihu, kterou sfoukla jeho žena. Náhodný kolemjdoucí? Náruživý čtenář a vymetač Luxoru? Bezradný dárkopoustevník 24.12. dopoledne, co si za boha nemůže vzpomenout, jaký žánr čte jeho obdarovaný a tak prázdnou knihou neknihou nemůže nic zkazit?

Procházela jsem zrovna včera několik pražských knihkupectví přímo v centru... všude neprodané štosy... Smutný osud díla, které není odpadem. Snad aspoň ve zlevněnkách za 89,- Kč se vyprodá...

lukas4568
27.12.2018 odpad!

Odpad .... knížka od Paní co říká, že "votěhotněla"se potvrzuje slovní zásoba kokršpaněla a přesně takový je výsledek.

tereza1198
24.12.2018

Drahé a těžce o ničem. Mediální masáž zase vyplodila krávovinu. Přečetla jsem po chvílích v knihkupectví. Chtěla jsem to koupit jako dárek. Za ušetřené peníze koupím raději opravdovou knihu.

myšpa
20.12.2018 odpad!

Předražené nic, které nemá s knihou nic společného.

hvozdik
17.12.2018 odpad!

Velké drahé nic. Prostě zase insta influence versus literatura. Asi už předem začínám zatracovat všechno, co vzejde od "spisovatelů" ze sítě. Možná jsem divná matka, ale na mě tento zápisník dojem nedělá.

venduschka
14.12.2018 odpad!

Pokud uvažujete o koupi knihy, koukněte se na ní prosím nejdřív v obchodě..třeba pak raději koupíte špuntovi normální deník do 100,-, který si sami nazdobíte, nailustrujete.. a k tomu nějaký pěkný dárek. Tohe je velké zklamání, natož k té obr reklamě všude- před vydáním i po.

Anna 13
14.12.2018 5 z 5

Naprosto přenádherná a ojedinělá kniha, kterou napíšete Vy sami pro své malé lásky... Pro Vaše děti to bude ta nejdůležitější kniha...

Překrásné ilustrace, nádherné grafické zpracování...

TAMARA JE PROSTĚ BOŽÍ! A STEJNĚ TAK JEJÍ KNIHA.

ElissEm333
09.12.2018

Předražené cosi.

DominaCZ
09.12.2018 1 z 5

Literatura světová je zavádějící označení, protože toto je deníček, který navíc stojí 600 .- , takže je to velmi přeceňovaná věc politá při křtu mateřským mlíkem.

Kromě ilustrací je ta kniha pro mě osobně jakýmsi otazníkem, jemuž dnes mladí říkají WTF.
Prostě nechápačky.
Na matky ale asi udělá dojem, někoho, kdo díky zařazení zde očekával KNIHU, to zklame.

Tamara Klusová
česká, 1988