ElissEm333 ElissEm333 komentáře u knih

Koho vypijou lišky Koho vypijou lišky Lidmila Kábrtová

Jednohubka, ale skvělá! Pár slov a řeknou vám víc než celý román.

19.12.2021 5 z 5

Hlavně na to nemysli Hlavně na to nemysli Iva Hadj Moussa

Je to velice divná kniha, ale výborně napsaná! Doporučuji! A jsem zvědavá na autorčinu další tvorbu.

17.12.2021 5 z 5

Lovec Lovec Jack Heath

Tohle byla opět jízda! Nemůžu se dočkat dalšího dílu!

29.08.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Nebylo to úplně ono, ale taky to nebylo úplně nejhorší.

29.07.2021 3 z 5

Chlapec, krtek, liška a kůň Chlapec, krtek, liška a kůň Charlie Mackesy

Už po přečtení úvodu tušíte, že nemůžete čekat velký příběh. Kniha je to ale krásná, krásně zpracovaná a plná krásných myšlenek. Pohladila na duši.

22.05.2021 5 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Kolik už jsem se toho na toto téma načetla a stejně mě to vždycky úplně semele. Některé rozhovory jsem musela nějakou chvilku vstřebávat. Kniha je i přes hrůzy ukryté uvnitř krásně zpracovaná a já děkuji Nině, že díky ní můžeme nahlédnout pod pokličku utajovaného světa. I když to bolí.

11.03.2021 5 z 5

Kriminalistické otazníky Kriminalistické otazníky Ondřej Krotil

Přišlo mi to strašně překombinované, ve většině případů nereálné a neuvěřitelné. Špatně se mi to četlo. A na můj vkus tam bylo málo fotek mrtvolek. Knihu nedoporučuji.

20.10.2020 odpad!

Opravdový život Opravdový život Adeline Dieudonné

Snad jsem v životě nečetla knihu, která by byla bohatší na nechutnosti. Ale je to tak dobře napsané, že knihu přes veškeré znechucení neodložíte, dokud nedočtete poslední stránku.

12.09.2020 5 z 5

Emma, faun a zapomenutá kniha Emma, faun a zapomenutá kniha Mechthild Gläser

Krásná oddechová četba.

03.09.2020 5 z 5

Národní třída Národní třída Jaroslav Rudiš

Velice zajímavá věc. Jsem poučená. Cajk.

24.08.2020 5 z 5

Než pravda vyjde najevo Než pravda vyjde najevo Tošikazu Kawaguči

Milé a dojemné příběhy ze života. Krásné oddychové čtení.

20.07.2020 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tak tohle byla jízda!

15.07.2020 5 z 5

Deník knihkupce Deník knihkupce Shaun Bythell

Díky téhle knize vypadá práce v našem knihkupectví mekáčového typu (jak ho nazval jeden ze zákazníků a já mu tímto děkuji, neboť je to perfektní!!) jako nezajímavá a skoro až nudná.

Skvěle jsem se bavila! Je neuvěřitelné jak moc se v tom člověk z branže najde. Zákazníci knihkupectví jsou, koukám, všude stejní.. A nemůžu si pomoct, ale pan majitel na mě působí jako hrozný sympoš, asi si budu muset udělat výlet do Skotska.

24.06.2020 5 z 5

Řeka v temnotě Řeka v temnotě Masadži Išikawa

Už jsem toho na tohle téma přečetla tolik, že bych čekala, že už mě to nemůže nijak zvlášť rozrušit. Ale může. Tohle je skutečnost. A je strašná! A nejvíc mě rozčiluje to, že se zbytek světa tváří, že se nic takového neděje. Peníze jsou prostě peníze, hádám..

23.02.2020 5 z 5

Až přejde zima Až přejde zima Kiran Millwood Hargrave

Myslím, že mám novou oblíbenou autorku. Její příběhy jsou tak krásné a dojemné. To zimní prostředí je dokonalé. A od teď, když mi bude zima, si vzpomenu na Runa. ❤️

26.01.2020 5 z 5

Návrat do Valbone Návrat do Valbone Josef Habas Urban (p)

Se skutečností to má sice společného asi jen pramálo, ale i tak to byla jízda! Moc se mi líbil styl popisů a slovní zásoba autora. Za mě super!

19.01.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Prostě skvělé! Těším se na další díly!

08.01.2020 5 z 5

Lední medvídku, znáš cestu? Lední medvídku, znáš cestu? Hans de Beer

Krásná připomínka dětství. A ty ilustrace!!♥

22.12.2019 5 z 5

Chlapec, pták a truhlář Chlapec, pták a truhlář Matilda Woods

Kouzelný příběh, který pohladí na duši. Jak já jim fandila!!!

02.10.2019 5 z 5

Letní děti Letní děti Dot Hutchison

Tahle série je prostě povedená. Čtení rychle utíká a člověk je zvědavý jak to celé dopadne. A zkuste tenhle tým agentů nemilovat!

14.09.2019 5 z 5