Kriminalistické otazníky

Kriminální příběhy lákají lidstvo od nepaměti – a co teprve ty skutečné, a navíc nevyřešené! Ty už jsou pro mnohé z nás naprosto elektrizující. Ne každý ale má tu možnost, trpělivost a často také odvahu ponořit se do zažloutlých vyšetřovacích spisů a zapátrat si „na vlastní pěst“. Zapálený badatel, redaktor a spisovatel Ondřej Krotil prošel desítky tisíc stránek archivních dokumentů a ve své knize předkládá čtenářům ty nejzajímavější kauzy, na které narazil. Případy, které dodnes nebyly spolehlivě objasněny, a jejichž pachatelé tím pádem zůstali nepotrestáni. Ponořte se do napínavé četby a staňte se na okamžik svědky soukromého vyšetřování. Příběhy, které vás čekají, by v některých případech nedokázal vymyslet ani nejlepší scenárista Hollywoodu, na to vezměte jed!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452756/big_kriminalisticke-otazniky-8Sx-452756.jpg 3.133

Kniha Kriminalistické otazníky

JanaJanska

Opět několik dalších informací k případům, které stále nedají lidem spát. Líbil se mi zajímavý vhled autora a jeho domněnky, které byly za domněnky opravdu označeny, a s nimiž není těžké se ztotožnit. Také oceňuji, že autor má informace skutečně doložené, je poznat, že strávil v archívech spoustu času.

moničina

Ďalších niekoľko doplňujúcich informácií ku známym, avšak nevyriešeným prípadom. Je to akoby doplnenie knihy od Maroša- Největší záhady kriminalistiky ako aj seriálu Prísne tajné vraždy, ktoré sme mohli vidieť v českej televízii. Čo bola pre mňa novinka, bol prípad Brestenský. Autor by mohol napísat aj ďalšie pokračovanie, ohľadne ďalších prípadov.

hu_87

Hezky napsané, autor rozebírá různé nevyjasněné kauzy (viz obálka). Zajímavá knížka, lepší než jsem čekala. Autor by mohl klidně napsat nějakou obsáhlejší encyklopedii založenou na podobných případech.

kubavin

kniha vypadala dobře, autor si dal práci s vyhledáním pramenů, ale tím to končí. Hromada autorových doměnek které zcela zkazily knihu. Za mě nebrat

Janča1532

Kniha se dobře četla.A bylo my smutno jaký zvěrstva se děli v době komunismu.Jeden příběh co se odehrál v roce 1986 v českých Budějovicích,si pamatuji v tý době sem kousek od místa činu chodila do práce.

Anylola

Při čtení jsem začínala pěsti vztekem, ta bezmoc nad tim, co všechno některým ,, lidem,, prošlo, byla neskutečná. Autor si dal tu práci a zpracoval případy, které krásně ukazují, že spravedlnosti ne vždy bylo učiněno za dost.

LotharZutor

V poslední době to nejlepší na poli literatury faktu. Nemohu dát jiné hodnocení...

antonin7503
28.12.2020

Velmi přehledné shrnutí nevyřešených kriminalistických případů, žádné předlouhé romány jenž by mě unudily. Autor poctivě pročítal spisy v archivech, proto v knižce se objevují mně neznámé skutečnosti. Tak snad se v budoucnu dočkáme dalšího pokračování těchto kriminalistických otazníků.