ElisR1 ElisR1 komentáře u knih

Svět poté Svět poté Susan Ee

Opět naprosto skvělý díl. I když Pád andělů byl možná o malinko lepší.

18.05.2016 5 z 5

Pád Pád Rogelio J. Pineiro

Čekala jsem něco mnohem lepšího. A s Marťanem má tahle kniha společný leda tak vesmír.

09.05.2016 3 z 5

Vesaliovo tajemství Vesaliovo tajemství Jordi Llobregat

Ze začátku jsem byla z knihy mírně zklamaná, protože mi přišla docela chaotická, ale nakonec jsem si zvykla na autorův styl psaní a byla mile překvapená.

28.04.2016 4 z 5

Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes Heather W. Petty

Jelikož jsem od knihy neměla moc velká očekávání, tak se mi příběh docela líbil. Taková příjemná oddechovka.

22.04.2016 4 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

Ještě lepší, než předchozí díl. Joe opět přichystal pro své čtenáře skvělou jízdu, od které se nebudete moci odtrhnout.

17.03.2016 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Příběh, který se odehrává mimo Narnii, rychle se četl a vůbec nebyl špatný.

09.03.2016 4 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Naprosto dokonalá kniha, ke které se určitě budu ráda vracet. Skvěle promyšlený příběh i zpracované postavy. Doporučuji.

03.03.2016 5 z 5

Grim přízrak Grim přízrak Åsa Larsson

První díl mi připadal lepší, ale tenhle také nebyl špatný. Už se těším na další.

27.02.2016 3 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Mnohem lepší, než předchozí díl. Doporučuji vyzkoušet :)

21.02.2016 4 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Kniha byla milým překvapením, vzhledem k tomu, že se mi Čarodějův synovec moc nelíbil.

11.02.2016 4 z 5

Druhý hrob nalevo Druhý hrob nalevo Darynda Jones

Ze začátku mi kniha přišla slabší, než předchozí díl, ale to se naštěstí rychle srovnalo a já si užívala každou stránku. Opět doporučuji.

21.01.2016 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Začátek nebyl nic moc, ale pak se to rozjelo, a až na hlavní hrdinku, jsem byla s knihou spokojená.

15.01.2016 4 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Zajímavá kniha, na to, že je tak dlouhá, udrží si čtenářovu pozornost po celou dobu čtení. Opravdu povedená kniha. Milovníkům fantasy doporučuji.

05.01.2016 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

První díl mi přišel lepší, ale Přiznání zase bylo vtipnější. Jsem zvědavá na další díl.

29.12.2015 4 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

Kostičas se mi sice zdál lepší, ale i přesto má tahle kniha co nabídnout.

12.12.2015 5 z 5

Smečka Smečka James Patterson

Tahle kniha pro mě byla docela zklamání, čekala jsem úplně něco jiného.

08.12.2015 2 z 5

Mezi dvěma světy Mezi dvěma světy Scott Westerfeld

Zajímavá kniha, víc se mi líbila část o Darcy, kde se řešilo spisovatelství. Ale jediné, co mi na příbězích vadilo, bylo to, že se obě hrdinky zamilovaly až příliš rychle.

17.11.2015 4 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Čekala jsem něco lepšího, po té, jak byla tahle kniha vychválena...

16.11.2015 3 z 5

Ledová past Ledová past Shannon Hale

Skvělá kniha, jako předešlé díly.

26.10.2015 4 z 5

Doupě Doupě Lisa Jane Smith

Sice se mi víc líbil první díl, ale i tento stojí za přečtení a rozhodně se u něj nebudete nudit.

24.10.2015 4 z 5