Eliška12 Eliška12 komentáře u knih

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Kniha se mi docela líbila , i když jsem ji už jednou četla . Od Bruna bylo moc hezké , že Šmuelovi nosil jídlo . Nelíbilo se mi , že Bruno neuměl dobře vyslovit ,, Oušic" i některá jiná slova , ale po hledání jsem zjistila co to je :) Celkově kniha byla dobrá , ale víc se mi líbilo Prostě na mně zapomněli .

12.08.2018 3 z 5

Wifina 3 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky Wifina 3 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky Petra Braunová

Kniha byla pěkná , ale některá témata mně trochu nudila ( třeba technika :)) . Naopak se mi líbila móda a docela i volný čas . Podle mně si v této knížce každý najde něco a možná se i něco dozví ( je tam ale taková spousta informací a zajímavostí , že já už si moc věcí nepamatuju :))

04.08.2018 3 z 5

Příběhy netalentovaný pop hvězdy Příběhy netalentovaný pop hvězdy Rachel Renée Russell

Další pěkný , vtipný a oddechový díl Deníku mimoňky jsem přečetla a můj názor se skoro nezměnil . Souhlasím s kulihrasek v tom , že každý díl je čím dál lepší , než ten předchozí . Moc se mi líbil jejich název kapely :) A co ještě dodat ? Zatím vlastně nevím :)

04.08.2018 3 z 5

Kočičí mumie Kočičí mumie Jacqueline Wilson

Kniha byla pěkná , ale spíš pro mladší a proto bych ji asi nečetla znovu . Výborně se četla. Byla celkem krátká , ale i krátká knížka může být ta , nad kterou se vám chce brečet . Já nebrečela , ale kdybych byla mladší , asi bych se tomu nevyhnula :) Jinak ji můžu všem mladším holčičkám , které mají rádi kočky jen doporučit .

29.07.2018 3 z 5

Válka proti superkrávám Válka proti superkrávám A. Audhild Solberg

Hezká kniha o nehezké albínce .
Kniha , které byla pěkně napsaná , krásně popsala emoce Annebíny i ostatních lidí . Je super jak dokázala bojovat za to , že vzhled není vše . Těším se na další díly ale od knihy jsem očekávala trošku víc . Jinak má ale super obal .

28.07.2018 3 z 5

Holky jsou nemožný Holky jsou nemožný Debra L. Green

I když je to spíš kniha pro mladší kluky , bavila mně a to už nejsem cílovou kategorií . Kniha se čte rychle , má pěkné obrázky a je i trochu vtipná . Menším klukům ( tak do 10 let) můžu jen doporučit .

22.07.2018 3 z 5

Můj milý deníčku (2. rok): Zase ta škola! Fakt je to nutný? Můj milý deníčku (2. rok): Zase ta škola! Fakt je to nutný? Jim Benton

Tak tenhle díl se mi líbil o trochu víc , než jiný , který jsem z této série četla . Rychle se četl a byl i trochu zábavný . Jinak ale knihu řadím spíš mezi ty průměrné .

21.07.2018 3 z 5

Advokát nebo zedník? Advokát nebo zedník? David Železný

Pěkná kniha .
Příběhy byly krásné a naštěstí vždy s dobrým koncem . Myslím , že může pomoci lidem , kteří si vybírají své povolání . Jen byla na mně trošku delší :)

20.07.2018 3 z 5

Malý miliardář Malý miliardář David Walliams

Tak tahle knihy mi přišla o dost lepší než Kluk v sukních . Byla zábavná i poučná . Nechybělo v ní napětí i dojemné situace . Byla pěkně napsaná a rychle se četla . Celkově se mi docela líbila.

19.07.2018 3 z 5

Můj milý deníčku 5 – Jsou dospělí vůbec lidi? Můj milý deníčku 5 – Jsou dospělí vůbec lidi? Jim Benton

No tak za mně slabé 3 hvězdy .Kniha je pěkná , ale někdy mi děj přijde trošku nepřehledný . Plánuju si přečíst i další díly , protože se knihy rychle čtou a nemusím nad nimi moc přemýšlet.

17.07.2018 3 z 5

Lauro, ty jsi ale číslo Lauro, ty jsi ale číslo Ivona Březinová

Pěkná kniha o problémech dnešní doby . Líbila se mi , ale méně než Pomeranče v podprsence . Jinak ale měla pěkný obal a dobře se četla . Líbilo se mi, jak Laura chtěla pomoci své sestře od drog .

16.07.2018 3 z 5

Drby z dívčích záchodků Drby z dívčích záchodků Rose Cooper

Pěkná kniha , napsaná deníkovou formou . Celkem se mi líbila , ale rozhodně nevypráví o tom , co se děje na střední . Rychle se četla a proto se mi docela líbila.

Pýcha a předsudek (převyprávění) Pýcha a předsudek (převyprávění) Gill Tavner

Tuhle knihu jsem dostala na Vánoce , ale začala jsem ji číst až o prázdninách . Nebyla špatná , ale chyběly mi tam ty vedlejší zápletky . Asi si radši někdy přečtu originál. Kniha má ale moc pěkné obrázky.

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Kniha mně na začátku trochu nudila , ale konec byl úžasný . Autorka je velmi mladá a proto obdivuji , že napsala celkem pěknou knihu . Obal se mi taky docela líbil a tak jsem se rozhodla , že této knize dám 3 hvězdy .

Příběhy neoblíbený pařičky Příběhy neoblíbený pařičky Rachel Renée Russell

Musím uznat , že mně tato kniha nijak nezkamala a splnila mé očekávání . Nebyla top , ale je to možná proto , že už jsem celou sérii jednou četla . Kniha měla vtipné momenty a byla napsaná tak , že se dobře četla .

29.06.2018 3 z 5

Pomeranče v podprsence Pomeranče v podprsence Ivona Březinová

Pěkná kniha o dospívání , kdyby to šlo , dala bych 3 , 5 hvězdičky . O d této spisovatelky jsem četla už dost knih a většinou se mi dost líbily . Obal byl taky moc pěkný a proto můžu jen doporučit .

29.06.2018 3 z 5

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Pěkná kniha , přečtu si i další díly . Kniha se čte rychle a je vtipná , obrázky jsou taky pěkné takže se mi kniha líbí .Když jsem tuhle knihu četla poprvé , líbila se mi víc , než když jsem ji četla podruhé a proto dávám 3 hvězdy .

26.06.2018 3 z 5

Jak se státi upírem Jak se státi upírem Amy Gray

Kniha se mi zalíbila podle obálky . Očekávala jsem trochu víc , ale pro lidi , kteří se zajímají o upíry a podobné věci doporučuji . Mně ale zaujala nádherná grafika, která se jen tak někde nevidí

26.06.2018 3 z 5

Nádherná kniha i celá série Holky na vodítku . Kniha vypráví příběh Martiny , která nechce být jako její matka ( tlustá ) . Matka svou dceru svým mindrákem dostane až do léčebny v Bezděkově . Autorka se krásně vcítila do pocitů mladé bulimičky . Kniha se mi moc líbila , jen je škoda , že celá série touto knihou končí

26.06.2018 4 z 5

Česká služka aneb Byla jsem au-pair Česká služka aneb Byla jsem au-pair Petra Braunová

Pěkná kniha , jak už jsem od Petry Braunové zvyklá :) . Pěkný děj , vtipné situace i pravdivý příběh dodávají této knize kouzlo . Musím ale uznat , že se mi kniha líbila méně než druhý díl .

21.06.2018 3 z 5