Jak se státi upírem

Jak se státi upírem https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56501/bmid_jak-se-stati-upirem-0i9-56501.jpg 3 32 10

Praktický průvodce pro nově nemrtvé. Svět moci a krásy čeká. Děsivá a neodolatelná říše upírů láká. Odvážíš se uniknout drásavým poutům smrtelnosti? Vyhnout se sluneční záři, která způsobuje stárnutí, a přijmout noc? Osvojit si pláštík božství s mocí, o níž se ti ani nesnilo? Odvrhni plytkou povrchnost dnešní pomíjivé nudy - trvalé umělé opálení, lesk a pozlátko. Pohrdni každodenností a obyčejnou existencí - staň se upírem! Upíři, osamocení bohové noci, jsou povzneseni nad obyčejnou všednost svých slabých lidských bratranců. Osvobozeni od pout zvyklostí okoušejí tabu a zkoumají temnotu. Upíři jsou zdokonaleným lidstvem. Ztělesňují všechny lidské touhy: krásu, mazanost, mládí, sílu a pružné, svůdné pokušení ve všem, co dělají. Přijmi temnotu jako všichni upíři. Navzdory tichému tepu se v každém upírovi ukrývá pravá vášeň pro život - každonoční oslava jejich zostřených smyslů a bezvadné krásy. Lidé si myslí, že o upírech vědí všechno. Ale nekoupali se osvíceni měsícem, jako to budeš dělat ty. Budeš znát pravdu. Vykroč na cestu temnoty. A za odměnu získej úžasnou nesmrtelnost.... celý text

Literatura světová , Horory

Vydáno: , Slovart (ČR)

How to Be a Vampire , 2008

Eliška12
26.06.2018 3 z 5

Kniha se mi zalíbila podle obálky . Očekávala jsem trochu víc , ale pro lidi , kteří se zajímají o upíry a podobné věci doporučuji . Mně ale zaujala nádherná grafika, která se jen tak někde nevidí

Annkag
01.05.2018 3 z 5

Knižka skor pre pobavenie ale bolo tam pár zaujímavých faktov o niektorých bytostiach ktoré nám svojou prítomnostou mali spríjemnovat život :D

Aniday
29.06.2017 5 z 5

přiznám se... knihu jsem koupila za pár korun vyloženě kvůli její skvostně ponuře krásné ilustraci a za tu i těch pět hvězd... taky oceňuji nápad a vlastně jsem se i pobavila 8)

LadyD
02.07.2015 5 z 5

Zajímavá kniha, hlavně mě dost pobavila :D Možná se z ní budu něčím inspirovat :D

vlkove
26.11.2014 1 z 5

Kniha mi přišla v tomto žánru knih slabá (historie, rady a vše o upírech) už jsem četla mnohem lepší knihy.
Jediným plus je pěkná grafika celé knihy. Uděluji jednu hvězdu.

šošana-lilie
10.11.2014

Docela vtipný.Doporučuji.:DD

moonchild
07.11.2014 5 z 5

Myslela jsem že tahle kniha bude nějaká blbost ale nakonec se mi moc líbila.Doporučuji všem kteří se zajímají o upírskou tématiku.Fakt skvělá kniha

aduska9561
02.10.2014 5 z 5

Tak tohle se mi fakt líbilo. Některé věci mě pobavily a některé jsem ani nevěděla, takže jsem se dozvěděla něco nové :) Takže klidně doporučuji.

Kate.S
11.03.2013 2 z 5

Přijde mi to hrozně vtipné toto číst. Ale tak proč ne? Já si to přečetla ze zvědavosti, zasmála jsem se nad nějakými "radami", jak se stát nemrtvým.

dafy
08.07.2012

tahle knihy je pro silně naivní lidi...

upíři

Autorovy knížky

2010  63%Jak se státi upírem

Kniha Jak se státi upírem je v