Můj milý deníčku 5 – Jsou dospělí vůbec lidi?

Můj milý deníčku 5 – Jsou dospělí vůbec lidi? https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155059/muj-mily-denicku-5-jsou-dospeli-vubec-lidi-155059.jpg 4 33 3

Můj milý deníčku série

Jmenuju se Jamie a vy si myslíte, že už o mně víte všechno. Rozhodně ne, protože můj deník pokračuje. Už jste někdy zkoušeli porovnat chování lidí a zvířat? Je to vážně dooost poučný a člověk pak pochopí fůru věcí. A dobré zprávy nekončí - přijela k nám totiž teta a bude pracovat ve škole. A toho by se teda dalo využít... ;-) Pátý díl volně navazuje na předchozí díly: Kluci, škola a další šílenosti, Moje džíny jsou fakt děsný, Řekni, jsem krásná?, Radši už nic nedělej!... celý text

Štěpinambura
06.08.2022 5 z 5

Už ten nadpis prostě všemu napovídá! Hezké zamyšlení nad tím, co jsou dospělí vlastně zač!

Eliška12
17.07.2018 3 z 5

No tak za mně slabé 3 hvězdy .Kniha je pěkná , ale někdy mi děj přijde trošku nepřehledný . Plánuju si přečíst i další díly , protože se knihy rychle čtou a nemusím nad nimi moc přemýšlet.

Knižní střípky
29.12.2017 2 z 5

Jedná se o deníček doplněný spoustou ilustrací. Věřím, že se může líbit malým slečnám, je poměrně vtipná, i když dá se říci na jedno brdo. Píši to z pozice matky, tudíž nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale i já se u ní sem tam pobavila, a proto věřím, že se holkám bude líbit.