Eliška12 Eliška12 komentáře u knih

U Starého hřbitova 43: Smrt ti sluší U Starého hřbitova 43: Smrt ti sluší Kate Klise

Když jsem v knihovně uviděla tuhle knihu , hned jsem si řekla , že mi ten obal něco připomíná. A to byla pravda . Z této série jsem totiž četla i první díl . Do knihy jsem se ihned začetla a byla celkem pěkná . Zase byla seskládaná z dopisů , novin a obrázků , které se mi moc líbily .

20.06.2018 3 z 5

Knize se zase nedá moc věcí vytknout . Po přečtení 1 . dílu série Holky na vodítku jsem neodolala a půjčila si i díl druhý . A ten mě opět nezklamal . Nádherné zpracování , pochopitelné vypravování i napínavý děj a to ještě není všechno co můžete očekávat od této jedinečné a úžasné knihy .

19.06.2018 4 z 5

Kluk v sukních Kluk v sukních David Walliams

Knihy o klucích moc nečtu , ale tahle mně zaujala podle názvu a obalu a proto jsem si ji v knihovně půjčila . Od knihy jsem očekávala lepší zpracování a podle mně by měla být asi o něco delší . Ale co se dá dělat :D
Celkově : problém a poučení pěkné , zpracování horší ,ale ne hrozné , prostě průměr ,ale podle pozitivních hodnocení ostatních knih tohoto autora , přemýšlím , že si nějaké přečtu .

17.06.2018 3 z 5

Penelope - prostě perfektní: Tajná táborová příručka Penelope - prostě perfektní: Tajná táborová příručka Chrissie Keighery

Pěkná kniha , ale je vhodná spíš pro mladší . Kdybych byla mladší , myslím , že bych ji měla velmi ráda . Jsem ráda, že jsem si ji přečetla , protože měla vtipný obsah i moudré poučení .

17.06.2018 3 z 5

Týden bez televize Týden bez televize Debra L. Green

Pěkná kniha , jako všechny knihy z této série . Je sice spíš pro mladší , ale když je vtipná tak se to dá přežít . Kniha mi potvrdila , že si mám přečíst i další zajímavé díly o Kájovi .

16.06.2018 3 z 5

26 pater 26 pater Andy Griffiths

Pěkná kniha , ale spíš pro mladší .
Mně se ale i přesto trochu líbila , protože byla vtipná , ztřeštěná a napínavá . Z této série jsem už četla první díl a přemýšlím nad tím , že si přečtu i třetí díl .

16.06.2018 3 z 5

Diablo v ohrožení Diablo v ohrožení Gabi Adam

Pěkná , ale ne výborná kniha . Některé části napínavé , jiné mně nudily . Podle mně průměr , ale přečtu si další díly , abych věděla jak dopadne Rikiino kamarádství se Štikou a Katy .

14.06.2018 3 z 5

Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Ivona Březinová

Nádherná emotivní kniha .
Doporučuji všem . Při čtení jsem byla strašně naštvaná , že Ester má radši hraní než Kristiána . Pak jsem ji ale začala chápat . Gamblerství je strašná psychická nemoc , proto už vím , že si nikdy nesednu k automatu . Autorka se výborně vcítila do pocitů mladé dívky a děj rychle ubíhal a byl napínavý .

13.06.2018 4 z 5

Bratránek za všechny peníze Bratránek za všechny peníze Debra L. Green

Zase se nedá moc věcí vytknout , je to pro mladší , ale může bavit i starší . Pěkný příběh , rychlý spád a hezké obrázky si zaslouží hodnocení třemi hvězdičkami .

Narozeninové překvapení Narozeninové překvapení Debra L. Green

Tuhle knihu mi doporučila moje sestra , které se moc líbila . Když jsem uviděla obálku , tak jsem si řekla , že bude spíše pro mladší . To jsem se ale spletla . I když kniha klidně byla už od 8 let , líbila se mi . Byla to pěkná oddechovka u které nemusíte moc přemýšlet a plánuju si přečíst i další díly.

Zkušebna rodičů Zkušebna rodičů David Baddiel

Pěkná kniha , ale nepatří mezi mé oblíbené . Přečíst se dala , ale děj mi přišel zbytečně dlouhý a zmatený . Nápad na zkoušení rodičů je dobrý , ale od knihy jsem očekávala víc .

Vadí nevadí Vadí nevadí Jacqueline Wilson

Dobrá kniha , ale moc mě nezaujala . Začátek byl pěkný, děj a konec taky . Znovu bych ale knihu nečetla , protože mi přišla pro mladší . Plánuju si přečíst další díly , protože mě zajímá , jak dopadne tento zapeklitý příběh .

08.06.2018 3 z 5

WWW.trápení WWW.trápení Jacqueline Wilson

Kniha byla pěkná , ale ne super . I když většině knížek od paní Wilsonové dám jen 3 hvězdičky , líbí se mi . V každé knize řeší spisovatelka podobné problémy , ale pokaždé jiným způsobem . Proto mám ráda tyto knihy , které jsou velmi hezké , děj se neopakuje , ale je podobný stylem vyprávění a problémy. Ještě nikdy jsem nečetla knihu ( od této spisovatelky ) , která by se mi nelíbila.

07.06.2018 3 z 5

Zahrada v měsíčním svitu Zahrada v měsíčním svitu Corina Bomann

Tak tohle bylo top !
Romantický příběh spojený se záhadným příběhem mladé houslistky byl velmi dobře propracovaný . Děj byl napínavý , plný překvapení a dojemný . Celkově knihu doporučuji , protože byla krásná . Obal je taky velmi pěkný a proto dávám 5 hvězdiček. Příběh z minulosti se mi líbil víc než ze současnosti :)

06.06.2018 5 z 5

Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení Philip Pullman

Pěkná kniha , ale pro mně spíš průměr. Asi je to proto , že mi fantasy žánr moc nesedí. Zato ale obdivuji malou Gretl , která chtěla všem pomoci . Tahle postava se mi moc líbila .

06.06.2018 3 z 5

Jen přes mou mrtvolu Jen přes mou mrtvolu Kate Klise

Pěkná kniha. Nebyla úplně top , ale celkem se mi líbila. Rozhodně si přečtu i první díl . Kniha je spíš pro mladší , ale zaujme i starší , mně se třeba líbila . Byla to krátká kniha , nemusíte při ní moc přemýšlet a proto jsem si při jejím čtením příjemně oddechla .

04.06.2018 3 z 5

Slon v porcelánu aneb Jak se neztratit v labyrintu etikety Slon v porcelánu aneb Jak se neztratit v labyrintu etikety Ladislav Špaček

Moc hezká kniha o tom ,jak se chovat v různých situacích . Doporučuji lidem , kteří se neumí chovat a chtějí se to naučit . Myslím , že jim tato kniha moc pomůže . Navíc je tam vše velmi pěkně vysvětleno a pochopí to už děti od 10 let .

25.05.2018 3 z 5

Věra, Nika a sedm babiček Věra, Nika a sedm babiček Ivona Březinová

Pěkná kniha . Líbila se mi , ale ne tolik , že bych ji musela číst znovu. Je asi pro dívky od 3. třídy a myslím , že se jim bude moc líbit.

23.05.2018 3 z 5

Bababook Bababook Magdalena Valášková

Kniha byla určitě zajímavá a poradí vám , ale mně osobně vůbec nezaujala . Bylo tam totiž hodně odborných termínů , které mně ,,rušily" při čtení . Přišlo mi to jako kniha pro lidi , kteří se tímto tématem zabývají vědecky . Ale ilustrace byly velmi podařené .

20.05.2018 2 z 5

Co se to se mnou děje? Co se to se mnou děje? Susan Meredith

Pěkná kniha , ve které je všechno o pubertě vysvětleno . Prostě hezká oddechovka pro mladé holky , ve které se doví věci na které jim připadá trapné se někoho zeptat.

14.05.2018 3 z 5