Věra, Nika a sedm babiček

Věra, Nika a sedm babiček https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380215/vera-nika-a-sedm-babicek-cFs-380215.png 4 39 8

Čtení o dvou kamarádkách - spolužačkách, které si svérázně poradily s neúplností svých rodin. Věra a Veronika jsou nejlepší kamarádky, které chodí do stejné třídy i na kroužek gymnastiky. Chtěly by být spolu i doma jako opravdové sestry. A jelikož Věra nemá maminku, a Nika zase tatínka, rozhodnou se dát své rodiče dohromady. Vyjde jim jejich plán? A jak se s celou situací vyrovnají samy holky? Bylo by přece bezva mít úplnou rodinu a sedm babiček k tomu.... celý text

simca9342
01.01.2024 5 z 5

"Z pravěku"
Žít v neúplné rodině může mít dopad na dítě, protože mu může chybět druhý rodič, ale také to může být někdy zábava pokud potkáte někoho, kdo je na tom úplně stejně.
Věra a Veronika, spolužačky, každá má jednoho rodiče a rozhodnou se ty své dát dohromady. Proč má jedna rodina sedm babiček?

nicolettkaa
28.04.2022 4 z 5

Knižku jsem dostala za vysvědčení ve třetí třídě. Četla jsem ji několikrát a hlavní zápletku jsem si pamatovala do teď. Nyní jsem si jen osvěžila detaily. Pro malé slečny je to hezká pohádka.

hellena1523
03.01.2020 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala jako dítě od tety k narozeninám a hned jsem si ji zamilovala. Dodnes na ni ráda vzpomenu.
Pro malé slečny okolo 9 či 10 let :)

Eliška12
23.05.2018 3 z 5

Pěkná kniha . Líbila se mi , ale ne tolik , že bych ji musela číst znovu. Je asi pro dívky od 3. třídy a myslím , že se jim bude moc líbit.

karolina0346
21.11.2017

Srdcovka. První kniha, kterou jsem přečetla téměř jedním dechem. Kniha, díky které jsem se zamilovala do čtení. Kniha, kterou znám nazpaměť...
Určitě ji holkám z prvního stupně moc doporučuji!

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná knížka, byť na časté téma, ale i přesto má své velké kouzlo.

Argony
19.02.2013 5 z 5

Moc hezké čtení pro holky cca od třetí třídy.

WEIL
23.08.2011

O velkém přátelství dvou školaček.