26 pater

Pojďte se s námi podívat za Andym a Terrym do jejich nově rozšířeného šestadvacetipatrového domu na stromě! Andy a Terry přidali dalších třináct zbrusu nových pater, například: autodrom, skate rampu (s nebezpečím pádu do krokodýlí jámy), arénu na zápasy v bahně, antigravitační komoru, nahrávací studio, mechanického býka Jardu, ATM (automatickou tetovací mašinu), zmrzlinárnu s nabídkou sedmdesáti osmi příchutí, kde vás obslouží zmrzlinový robot jménem Ledoruký Edvard a Labyrint zkázy - bludiště tak strašně složité, že se z něj ještě nikdy NIKDO nedostal. ... a zbývá jim vyřešit jeden drobný problém s děsně naštvanými piráty....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356911/big_ztresteny-dum-na-strome-26-pater-kzj-356911.jpg 4.350

Ztřeštěný dům na stromě / Megadom na strome 2.

Humor, Povídky, Pro děti a mládež

Vydáno: , Petrkov

The 26-Storey Treehouse, 2014

Kniha 26 pater

veru1367

Knihu jsem četla jako malá. Pamatuji si, že jsem se těšila na každý další díl.

Boku

Ztřeštěně vtipná knížka :D
Určitě doporučuji!

Zuzvil
22.07.2020

Knížka je druhým dílem z celkových (zatím) pěti. Nemusíte číst nutně za sebou. U nás příliš neoslovila, možná primárně víc bude vyhovovat klukům. Textu příjemně, obrázků hodně, nápad super, ale je to opravdu ztřeštěná knížka.

Gabi13
12.11.2019

Děsivě praštěná knížka. Četla jsem se synem, abych ho nalákala na čtení knížky a to se myslím povedlo. Za to dávám ty tři hvězdičky. Pro nečtenáře dobře připravené.

Pitíčko114
20.04.2019

Gg. Fakt super kniha s báječným příběhem, jak se jim může vejít na strom 26 pater, furt roste?

hogo
02.01.2019

Super, líbilo se mi to.

Jéňa2008
18.12.2018

super knizka

Eliška12
16.06.2018

Pěkná kniha , ale spíš pro mladší .
Mně se ale i přesto trochu líbila , protože byla vtipná , ztřeštěná a napínavá . Z této série jsem už četla první díl a přemýšlím nad tím , že si přečtu i třetí díl .