26 pater

Pojďte se s námi podívat za Andym a Terrym do jejich nově rozšířeného šestadvacetipatrového domu na stromě! Andy a Terry přidali dalších třináct zbrusu nových pater, například: autodrom, skate rampu (s nebezpečím pádu do krokodýlí jámy), arénu na zápasy v bahně, antigravitační komoru, nahrávací studio, mechanického býka Jardu, ATM (automatickou tetovací mašinu), zmrzlinárnu s nabídkou sedmdesáti osmi příchutí, kde vás obslouží zmrzlinový robot jménem Ledoruký Edvard a Labyrint zkázy - bludiště tak strašně složité, že se z něj ještě nikdy NIKDO nedostal. ... a zbývá jim vyřešit jeden drobný problém s děsně naštvanými piráty....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356911/big_ztresteny-dum-na-strome-26-pater-kzj-356911.jpg 4.361

Ztřeštěný dům na stromě / Megadom na strome 2.

Literatura světová, Povídky, Pro děti a mládež

Vydáno: , Petrkov

The 26-Storey Treehouse, 2014

Kniha 26 pater

OnivýFarmář
30.10.2022

Na této knize se mi líbí, že oba dva hlavní hrdinové knížky jsou velmi nápadití a kreativní. Je zajímavé, že dva tak mladí kluci dokážou sami stavět bez pomoci dospělích. Tato kniha je jedna ze série. V každém dalším díle postaví dalších 13 pater. Kniha je velmi hezká doporučuji si přečíst rovnou všechny díly.

mirka0586

Ztřeštěně vtipná knížka :D
Určitě doporučuji!

Zuzvil
22.07.2020

Knížka je druhým dílem z celkových (zatím) pěti. Nemusíte číst nutně za sebou. U nás příliš neoslovila, možná primárně víc bude vyhovovat klukům. Textu příjemně, obrázků hodně, nápad super, ale je to opravdu ztřeštěná knížka.

Gabi13
12.11.2019

Děsivě praštěná knížka. Četla jsem se synem, abych ho nalákala na čtení knížky a to se myslím povedlo. Za to dávám ty tři hvězdičky. Pro nečtenáře dobře připravené.

Pitíčko114
20.04.2019

Gg. Fakt super kniha s báječným příběhem, jak se jim může vejít na strom 26 pater, furt roste?

hogo
02.01.2019