13 pater

Vítejte u Andyho a Terryho v domě na stromě, nejzábavnějším a nejskvělejším domě na světě! A ještě k tomu v domě s 13 patry, kde najdete vše, co si snad ani nedokážete představit: podzemní tajnou laboratoř, bowlingovou dráhu, průhledný bazén, nádrž s lidožravými žraloky, plně automatický metač maršmelounů, který vás všude sleduje a automaticky střílí bonbony rovnou do pusy, když máte hlad! V domě, kde se musíte vypořádat s obrovskými banány a obřími gorilami, ale i s létající kočkou a ošklivou mořskou příšerkou. Pozor! V tomto domě se může stát skoro všechno... Tak na co ještě čekáte? Rychle do koruny stromu a hurá za dobrodružstvím! Andy a Terry už na vás čekají!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/336959/ztresteny-dum-na-strome-13-pater-ZVA-336959.jpg 4.246

Ztřeštěný dům na stromě / Megadom na strome (1.)

Povídky, Pro děti a mládež
Vydáno:, Petrkov

The 13-Storey Treehouse (2011)

Kniha 13 pater

PaniWiga

Taková jednohubka. Dospělý to má přečtené za jednu až dvě hodinky. Některé nápady jsou povedenější, jiné slabší. Že bych se třeskutě smála, to ne, ale taky jsem se nenudila. Pro čtenáře cca 8-10 let ideální na začtení se do knih. A rozhodně velký prostor pro rozvíjení vlastní fantazie.

Pitíčko114

Opravdu Ztřeštěný dobrodružství a bylo to fakt bezva.

musska

Báječná kniha pro malý kluky, to se to vymýšlí, co všechno by mohlo být v našem domě (na stromě), nikde žádný hranice, co vás napadne může být a ještě víc.... Sasanky jsme se teda trochu báli....ale když přiletěla zpátky kanočka ...skvělý, takovýhle knížky proložený komiksem u nás zbožňujeme.

MarvelboyCz

Je to super kniha,ale musím vytknout že tam nebyli použité liany(nepočítám opice)

Jéňa2008
18.12.2018

je to super!

Měňavka
21.10.2018

Výborné, moc jsem se nasmála. Lehká četba, když má člověk starosti. Zajímavé a vtipné ilustrace.

triatlet
15.09.2018

Hmmm
???
...
(tři tečky)
Ztřeštěný příběh?
Mám rád poetičtější příběhy. U Griffithse občas probleskne dahlovská lumpárna, ale je jaksi ulepená, přeslazená, moc barevná jako maršmelouny.
Výhodou je, že knížka se dá prolistovat za necelé dvě hodiny a nemusí se u ní vůbec přemýšlet.
Grafická úprava je nápaditá, ale může zachránit tak ztřeštěný (?) příběh?
Překladatelka užívá přídavná jména jako blbý, nebo pitomý. I tak by se příběh dal hodnotit.
Např. na s. 61 - 66 jsem doslova zíral...
Pobavily závěrečné úkoly - hlavně najdi 6 rozdílů.

Janulka10
20.05.2018