39 pater

39 pater https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378413/bmid_ztresteny-dum-na-strome-39-pater-N5k-378413.jpg 4 56 12

Pojďte se s námi podívat za Andym a Terrym do jejich nově rozšířeného devětatřicetipatrového domu na stromě! Čeká vás 13 zbrusu nových, akčních poschodí. Najdete tu například nejděsivější horskou dráhu na světě, operní dům, buldozerové bitevní pole, diskotéku se světelnou podlahou a obří disko-koulí, arénu s boxovacím slonem, který si říká Troubinátor, špičkově vybavenou kancelář s opakovacími poloautomatickými sešívačkami, laserovými gumami a katapultovacími kancelářskými křesly. Tak na co čekáte? Čtěte!... celý text

Literatura světová Povídky Pro děti a mládež
Vydáno: , Petrkov

The 39-Storey Treehouse , 2013

dájavídek
15.10.2023 5 z 5

Kniha o chlapcích, kteří se dostali i na odvrácenou stranu Měsíce. Takový velký dům, v tom bych se ani já nevyznal.

Aknel26
06.09.2023 5 z 5

Mně jakožto dospělé čtenářce a matce malého čtenáře přišel třetí díl zatím nejlepší, nejchytřejší a nejkomplexnější. Měl jednu dějovou linku, po které kráčel celou dobu - na 39. patře Terry sestavil automat, který na základě daných kritérií napíše knihu za Terryho a Andyho. Jenže stroj píše podle svého, všechno zamotá a klukům nezbyde nic jiného než najít zavrženého odvynálezce profesora Stupida, s nímž chtějí dát vše do pořádku a stroj "odvynalézt".

mirka0586
24.05.2022 5 z 5

Úžasná pro děti...

Pitíčko114
26.04.2019 5 z 5

Vtipná a Ztřeštěná s super příbehem:)Nejlepší
byl profesor Stupído; )

18.12.2018 5 z 5

Podle me super knizka

Vojtechkal
06.11.2018 2 z 5

Kniha se mi líbila. Myslím si že tato kniha je pro menší děti. U knihy se ale pobavíte.
Kniha mě ale překvapila tím že tam bylo málo textu a hodně obrázků. Potěšila mě tím že jsem se pobavil.

Verča16
10.10.2018 1 z 5

Ty ale série mě nikdy moc nebrala ale stejně jsem si ji musela přečíst 3 mi přijde lepší než 2dil ( 1 díl jsem nečetla) i když nemám knihu moc v lásce stejně jsem si ji pujcila. Jinak musím říct že pro menší čtenáře je to super protože je tam fakt hodně obrázku. Nebylo to nejhorší...ale ne nejlepší...

Eliška12
20.08.2018 3 z 5

Konečně vyšel další díl Ztřeštěného domu na stromě a já jsem si při čtení této knihy příjemně oddechla . Je to kniha , která je pro mladší i starší . Kniha má spoustu obrázků a proto se rychle čte . Trochu mi vadí hodně vymyšlené příběhy a to tato kniha byla . Moc se mi ale líbí , že se líbí dospělým i malým .

4xbabča
26.05.2018 5 z 5

Opět povedené a veselé čtení, které pobaví děti i dospělé.

Knižní střípky
19.05.2018 5 z 5

Opět skvělé! I tento díl jsem opět četla na doporučení mé devítileté dcerky, které se moc líbila a přečetla ji na jeden zátah. Je to vskutku povedené dílko, které díky mnoha ilustracím určitě osloví i ne moc vyspělé čtenáře. Kniha je správně praštěná. Nápad s bydlením na stromě se spoustou vymožeností musí děti nadchnout. I já dospělák se těším na další díly.

zupri
12.05.2018 4 z 5

Stále skvělá zábava, nicméně oproti předešlým knihám o maličko slabší.

Andy Griffiths
australská, 1961