39 pater

Pojďte se s námi podívat za Andym a Terrym do jejich nově rozšířeného devětatřicetipatrového domu na stromě! Čeká vás 13 zbrusu nových, akčních poschodí. Najdete tu například nejděsivější horskou dráhu na světě, operní dům, buldozerové bitevní pole, diskotéku se světelnou podlahou a obří disko-koulí, arénu s boxovacím slonem, který si říká Troubinátor, špičkově vybavenou kancelář s opakovacími poloautomatickými sešívačkami, laserovými gumami a katapultovacími kancelářskými křesly. Tak na co čekáte? Čtěte!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378413/big_ztresteny-dum-na-strome-39-pater-N5k-378413.jpg 4.335

Ztřeštěný dům na stromě / Megadom na strome 3.

Literatura světová, Povídky, Pro děti a mládež

Vydáno: , Petrkov

The 39-Storey Treehouse, 2013

Kniha 39 pater

Pitíčko114
26.04.2019

Vtipná a Ztřeštěná s super příbehem:)Nejlepší
byl profesor Stupído; )

18.12.2018

Podle me super knizka

Vojtechkal
06.11.2018

Kniha se mi líbila. Myslím si že tato kniha je pro menší děti. U knihy se ale pobavíte.
Kniha mě ale překvapila tím že tam bylo málo textu a hodně obrázků. Potěšila mě tím že jsem se pobavil.

Verča16
10.10.2018

Ty ale série mě nikdy moc nebrala ale stejně jsem si ji musela přečíst 3 mi přijde lepší než 2dil ( 1 díl jsem nečetla) i když nemám knihu moc v lásce stejně jsem si ji pujcila. Jinak musím říct že pro menší čtenáře je to super protože je tam fakt hodně obrázku. Nebylo to nejhorší...ale ne nejlepší...

Eliška12
20.08.2018

Konečně vyšel další díl Ztřeštěného domu na stromě a já jsem si při čtení této knihy příjemně oddechla . Je to kniha , která je pro mladší i starší . Kniha má spoustu obrázků a proto se rychle čte . Trochu mi vadí hodně vymyšlené příběhy a to tato kniha byla . Moc se mi ale líbí , že se líbí dospělým i malým .

4xbabča
26.05.2018

Opět povedené a veselé čtení, které pobaví děti i dospělé.

agatha2
19.05.2018

Opět skvělé! I tento díl jsem opět četla na doporučení mé devítileté dcerky, které se moc líbila a přečetla ji na jeden zátah. Je to vskutku povedené dílko, které díky mnoha ilustracím určitě osloví i ne moc vyspělé čtenáře. Kniha je správně praštěná. Nápad s bydlením na stromě se spoustou vymožeností musí děti nadchnout. I já dospělák se těším na další díly.