Eliška12 Eliška12 komentáře u knih

Ulov si svého prince! Ulov si svého prince! Karin Kampwerth

Pěkná kniha, ale není to nic , co bych musela číst znovu . Prostě je to něco co vám nevadí ale ani nezaujme .

11.05.2018 3 z 5

Kluci jsou přece prima Kluci jsou přece prima Oliver Hilf

Ušla , nezaujala mě. Líbily se mi pouze testy a charakteristiky kluků . Celkově horší průměr , takže dávám 2 hvězdy.

02.05.2018 2 z 5

Lufťačky Lufťačky Ivona Březinová

Pěkná kniha , ale jsou i lepší . Je to víc než průměr , ale nijak moc mě nezaujala .

02.05.2018 3 z 5

Projekt Loty Projekt Loty Jacqueline Wilson

Knihu jsem přečetla v 10 letech a líbila se mi , tak jsem se rozhodla , že si ji přečtu ještě jednou . Byla pěkná , ale už bych si ji znovu nepřečetla . Příběh o Loty mi přišel a hodně víc lepší než příběh Charlie , který mě moc nebavil . Jinak si myslím , že kniha je vhodná spíš pro mladší holky .

22.04.2018 3 z 5

Nevinná lavina Nevinná lavina Ivona Březinová

Nádherná kniha o kamarádství , nebezpečí a překonání sama sebe . Doporučuji všem . Autorka toto téma zpracovala výborně a knize se nedá nic vytknout , protože byla super .

15.04.2018 4 z 5

13 pater 13 pater Andy Griffiths

Kniha byla sice vtipná a ztřeštěná a nápad bydlení na stromě je taky dobrý , ale mě osobně kniha moc nezaujala. Mladším dětem se ale líbit bude .

15.04.2018 3 z 5

Kde jsi, Pierote? Kde jsi, Pierote? Ivona Březinová

Hezká kniha , která byla napínavá a romantická . Souhlasím s bookwoman , že některé pasáže byly přehnané .

15.04.2018 3 z 5

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Kniha patří k těm nejlepším , jaké jsem kdy četla . Moc se mi líbila , protože byla napínavá tajemná i dojemná . Rozhodně ji všem doporučuji . Jediné , co bych vytkla byl velmi uspěchaný konec .

11.04.2018 4 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Hezká kniha.
Tři hvězdy jsem dala proto , že mi některé části přišly trochu nudné . Jinak ale byla kniha pěkná a doporučuji ji všem generacím ( jen ne důchodcům , kteří nemají rádi youtubery :)

08.04.2018 3 z 5

Umlčené tajemství Umlčené tajemství Evelyn Brisou-Pellen

Napínavý příběh s detektivní zápletkou . Je určen spíš pro dívky a kniha je celkem tenká takže ji přečtete za chvilku . Mně se moc líbila a doporučuji ji všem k přečtení.

07.04.2018 4 z 5

Lásku neutajíš Lásku neutajíš Irena Brandejsová

Pěkné kniha , která pobaví a potěší hlavně dospívající holky , jako jsem já :)

01.04.2018 3 z 5

Robin na stopě Robin na stopě Thomas Brezina

Super knížka , která byla napínavá i dojemná , celkově shrnuto prostě velmi dobrá .

25.03.2018 4 z 5

Čtrnáct – Čtvrtý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Čtrnáct – Čtvrtý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Tato kniha byla pěkná , ale úplně mně nezaujala . Musím ale uznat , že některé pasáže byly velmi dobře napsané a kniha byla celkem vtipná .

25.03.2018 3 z 5

Česká služka aneb Byla jsem au-pair po dvaceti letech Česká služka aneb Byla jsem au-pair po dvaceti letech Petra Braunová

Kniha se mi moc líbila , asi si přečtu i první díl . Tato spisovatelka má taky super knihy pro děti ( já mám nejradši Ztraceni v čase ) .

21.03.2018 3 z 5