Nevinná lavina

Mariana, Jonáš, Tim, Hardy a dvojčata Alfa a Beta se sjíždějí do Krkonoš, aby strávili příjemný týden na lyžích. Hned první den se vydají na běžkách na Výrovku, kde má být většina party ubytovaná. Krátká cesta se změní v nečekané drama prudkým zvratem slunečného počasí v hustou sněhovou vánici. Stmívá se a chata je v nedohlednu – šestice je donucena přečkat mrazivou noc venku. Přežije Gang odvážných, když na horách navíc hrozí laviny?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/359458/nevinna-lavina-qb2-359458.jpg 4.28

GO! – Gang odvážných (2.)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Nevinná lavina

Eliška12
15.04.2018

Nádherná kniha o kamarádství , nebezpečí a překonání sama sebe . Doporučuji všem . Autorka toto téma zpracovala výborně a knize se nedá nic vytknout , protože byla super .

broskev28
28.01.2018

Po první knize GO: Ztraceni ve vlnách jsem nemohla nechat Nevinnou lavinu bez povšimnutí. A dobře jsem udělala - myslím si totiž, že se povedla určitě lépe než první díl. Instruktáž HS byla skvělá, připadala jsem si, jako bych tam sama seděla a sledovala ji. A následující "skok" na Výrovku jsem doslova viděla před sebou; víme všichni, jak rychle se na horách dokáže změnit počasí a jak snadno se dá zabloudit. Takže jsem celé šestici usilovně držela palce, moc se mi líbilo, jak táhli za jeden provaz, a to nejen v přeneseném smyslu slova. Obdivovala jsem Marianu, jak se poprala se svým neduhem. A obdivuju autorku, jak čtivě a napínavě dokázala zadané téma LAVINA zpracovat.