Robin na stopě

Robin na stopě https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306299/robin-na-stope-ZbL-306299.png 4 56 5

Robin má opět plné ruce práce - nejen ve škole, kde ji hrozí těžký test z matematiky, ale i doma při výpomoci v otcově veterinární ambulanci. V lese kdosi rozestavěl pasti, do kterých se chytilo několik srn, kun, jezevců a koček. Znamenají však nebezpečí pro každého, kdo se pohybuje po lese, protože jsou velmi zákeřné. Je bezpodmínečně nutné najít neznámého pachatele, kterému způsobuje zjevnou radost týraní psů z nejbližšího okolí. Když však jde o zvířátka, má Penny vždy dostatek odvahy a energie a s plným nasazením se pustí do řešení všech problémů.... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Mladé letá

Vorsicht, Fallensteller! , 1995

Eliška12
Eliška12
25.03.2018 4 z 5

Super knížka , která byla napínavá i dojemná , celkově shrnuto prostě velmi dobrá .

tatafa
tatafa
07.01.2017 3 z 5

Krásný, dojemný a zároveň i napínavý příběh , co víc si přát. Vřele doporučuji!

verden
verden
31.05.2016 5 z 5

Prečítala som viaceré knihy z tejto série, ale práve Robin na stope je mojou najobľúbenejšou, možno preto, že to bol prvý príbeh o Penny a jej dvoch psoch, ktorý sa ku mne dostal. Pamätám si, aká som bola očarená prostredím, v ktorom Penny žila a ako veľmi som túžila mať takých skvelých psíkov. Vlastne by som sa tuším s Penny hneď aj vymenila, keby to bolo možné :))) Sú to ozaj pekné detské knihy plné priateľstva, odvahy a lásky ku zvieratám.

Dep8
Dep8
01.01.2013 4 z 5

Když jsem byla malá, měla jsem tyto příběhy velmi ráda.

p.anomisss

2009  83%Chrám hromů
2007  77%Škola hrůzy
2008  84%Dotek anděla
2009  82%Princezna Viktorie

Kniha Robin na stopě je v