Lásku neutajíš

Dívčí román, prázdninový příběh čtrnáctileté Barbory a devatenáctiletého Michala, se odehrává na letním táboře. Rodiče nutí Báru, aby jela na tábor, pro který už si připadá příliš stará. Vše se však změní ve chvíli, kdy zjistí, že vedoucím na táboře bude její tajná láska, Michal. Bára je kamarádská, sportovní dívka, která si najde na táboře spoustu kamarádek a kamarádů mezi vrstevníky i mezi malými dětmi, o které se stará. Stává se mluvčí tábora. Podaří se Báře a Michalovi utajit před ostatními svoji lásku? Vždyť Bára je vlastně ještě dítě. Vydrží Michal čekat, až Bára dospěje?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/70_/70042/lasku-neutajis-70042.jpg 3.923
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Petra (ČR)

Kniha Lásku neutajíš

Eliška12
01.04.2018

Pěkné kniha , která pobaví a potěší hlavně dospívající holky , jako jsem já :)

EvikU.
09.04.2017

Milé sladké čtení pro dívky. Líbilo.

cori
13.04.2015

Nenáročná oddechovka o první lásce na letním táboře. Vedoucí Michal mi přišel trochu mimo, jeho mluva ani chování neodpovídaly současnému teenagerovi.

Ivy
08.12.2013

Když jsem byla mladší hodnotila jsem knihu jinak naž dnes. Tehdy jsem z ní byla unešená. Nyní, když jsem se k ní pokoušela vrátit nevím, co mě na ní tak bralo, ale tak to je asi u všech knih typu dívčího románu :).

Vendulik
26.01.2013

Skvělá kniha. Moc jsem se u ní pobavila.

herotabe53
26.09.2012

Hodně mi připomíná příběh z mého života.