Česká služka aneb Byla jsem au-pair po dvaceti letech

Hlavní hrdinka, kterou už známe z předchozí knihy Česká služka aneb Byla jsem au-pair, zestárla o dvacet let. Je léto, její tři děti dorostly do věku, kdy nechtějí trávit prázdniny s maminkou, a naplánují si vlastní program. Ačkoli si vždy myslela, že ji bude těšit samota,teď je jí smutno. Krize středního věku udeřila. Jak je možné, že jí náhle chybí malé děti, jejich brekot a vztekání? Situaci se rozhodne řešit svérázným způsobem. Rozhodne se opět vyrazit za hranice......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101252/ceska-sluzka-aneb-byla-jsem-au-pair-po-dvaceti-letech-101252.jpg 3.449
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Česká služka aneb Byla jsem au-pair po dvaceti letech

Monika1717

Když odjela poprvé, myslela jsem si, že je moc mladá, když odjela po 20 letech, myslela jsem si, že na to, aby dělala někde služku už byla dost stará. Ale byla to její volba a jak vidno zážitky zúročila ve dvou knihách.

Jirinamac

Knížka je psaná zábavnou formou, ale když se člověk zamyslí nad prací takové au-pair u bohatých paniček, tak je to nevděčná práce. V knížce mohlo být zakončení příjezdem domů.

i.stefany
23.04.2018

Nenáročná, odpočinková a jednoduchým stylem napsaná kniha, u které nemusíte přemýšlet. Někdy je i takových knih potřeba.

Eliška12
21.03.2018

Kniha se mi moc líbila , asi si přečtu i první díl . Tato spisovatelka má taky super knihy pro děti ( já mám nejradši Ztraceni v čase ) .

Lenka4
08.01.2018

Ačkoliv je knížka psána lehkým stylem a má vtipné momenty, působí nakonec smutně. Po jejím přečtení obdivuji všechny dívky a ženy, které se vydávají do ciziny hlídat děti, či dělat pomocnice v domácnosti. Dostat se do postavení služebnictva musí být pro člověka vyrůstajícího v rovnostářské společnosti šok. Ovšem zážitky jsou to nezapomenutelné. Díky za ně!

Ovecka_Saki
19.05.2016

Kniha je taková nemastná, neslaná. Ale stačí to jako oddechovka, nad kterou se člověk nemusí zamýšlet.

Briv
04.02.2016

Po jedničce přečtena i dvojka a mě osobně tato kniha moc nedala. Nepřipadala mi ani vtipná o což se spisovatelka trochu snažila, ale pro mě to vyšlo naprázdno. Nenadchla, neurazila, trochu nudila...

Knihomura
06.04.2015

Tahle je lepší než první. A moc toho vymyšleného není. Opravdu se stalo - jak jsem zjišťovala u Petry Braunové.

Kudlanka bezbožná
Kudlanka bezbožná