Slon v porcelánu aneb Jak se neztratit v labyrintu etikety

Slon v porcelánu aneb Jak se neztratit v labyrintu etikety https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/2785/mid_slon-v-porcelanu-aneb-jak-se-neztra-Qb4-2785.png 4 16 4

Univerzální rádce pro děti a mládež: v knize najdete vše, co potřebujete, abyste elegantně a s přehledem zvládli každodenní i výjimečné situace. Vtipná knížka odborníka na slušné chování s množstvím názorných ilustrací. Předcházet netaktnostem a trapným situacím je lepší, než je později napravovat. Naše chování je ta nejlepší prezentace a tato kniha je právě o tom, jak se zachovat v každodenních situacích, ale i při slavnostních příležitostech. Dobré vychování je dnes opět žádané a nepostradatelné pro každého, kdo chce být úspěšný!... celý text

Eliška12
25.05.2018 3 z 5

Moc hezká kniha o tom ,jak se chovat v různých situacích . Doporučuji lidem , kteří se neumí chovat a chtějí se to naučit . Myslím , že jim tato kniha moc pomůže . Navíc je tam vše velmi pěkně vysvětleno a pochopí to už děti od 10 let .

MagdalénaD
21.08.2017 4 z 5

Při přerovnávání knihovny jsem narazila na tuhle knížku z detstvi. Příručka etikety od Ladislava Špačka se mi kdysi líbila, a tak jsem si řekla, že bych ji mohla prolistovat. Nakonec jsem ji po chvilkách přečetla od začátku do konce.
Super čtivé, pro děti srozumitelně napsané a myslím, že nejeden dospělý objevi pár dosud neznámých drobností. Knížka by si zasloužila klidně i 5 hvězdiček, 1 ale strhávám za dost neurčitou cílovku (kdybych mohla, strhnu jen půlku hvězdičky). Kniha je zřejmě psaná pro mladší středoškoláky, ale některé rady jsou maličko nepřiměřené a jiné naopak hodné 1. stupně základní školy. Rovněž i styl komunikace se čtenářem mohl být volen maličko jednotněji. Ale to jsou než drobnosti, zítra kniha poputuje mladšímu bratranci. :-)

reezy
01.01.2016

výborný titul, koupila nám ji babička jako dětem na ZŠ z klubu mladého čtěnáře, paní učitelka měla radost, že měl o takovou knížku někdo zájem, přečetla jsem ji několikrát, nejen poučí ale i pobaví

Paja.T
24.08.2012 5 z 5

Vtipné nahlédnutí do tajů etikety.