Penelope - prostě perfektní: Tajná táborová příručka

Penelope - prostě perfektní: Tajná táborová příručka https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306567/bmid_penelope-proste-perfektni-tajna-tab-9vv-306567.jpg 4 2 2

Penelope - prostě perfektní: Tajná táborová příručka - elektronická kniha Penelope a její potrhlé kousky tě dostanou. Zábavné, vtipné, originální, zkrátka perfektní čtení pro holky! Holky, ruku na srdce. Která z nás nechce být dokonalá, perfektní a oblíbená? Chceme to všechny! A Penelope Kingstonová ze všech nejvíc!!! Penelope jede na tábor a hrozně moc jí záleží na tom, aby všechno bylo perfektní. Proto si sestaví přísně tajný seznam pravidel, jak se chovat a nechovat, aby na táboře uspěla a udělala na ostatní skvělý dojem. Myslí si, že je připravená na vše a nic ji nemůže překvapit. Když je však vyhlášen lov bobříka odvahy, uvědomí si, že se šeredně spletla!... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Very Private List for Camp Success , 2015

Eliška12
17.06.2018 3 z 5

Pěkná kniha , ale je vhodná spíš pro mladší . Kdybych byla mladší , myslím , že bych ji měla velmi ráda . Jsem ráda, že jsem si ji přečetla , protože měla vtipný obsah i moudré poučení .

bookwoman
16.01.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila,možná ještě víc než první díl.Bylo v ní poučení,vtipnost a celkově byla knížka super.

dětství australská literatura pro dívky dětské tábory

Chrissie Keighery
australská, 1964