Penelope - prostě perfektní: Projekt Nejlepší kamarádka ekniha

Holky, ruku na srdce. Která z nás nechce být dokonalá, perfektní a oblíbená? Chceme to všechny! A Penelope Kingstonová ze všech nejvíc!!! Touží být milá, trpělivá, pečlivá a většinou se jí to daří. Někdy se však přihlásí ke slovu její druhé já, a to je pak nepříjemná, vznětlivá, netrpělivá a není s ní k vydržení. Když do školy přijde nová spolužačka, Penelope cítí v kostech, že by mohla získat to, po čem už dlouho touží, a stále to, tedy spíše JI, nemá. Nejlepší kamarádku!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/296371/penelope-proste-perfektni-projekt-n-8uU-296371.jpg 4.52

Project Best Friend (2015)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno: (ekniha), Fragment (ČR)

bookwoman

I když je tato knížka určena pro mladší,tak mě bavila,četla se rychle a měla poutavý děj.

JanaDor
17.06.2016

Vyprávění je psáno čtivě a lehce. Knihu jsem zvládla přečíst za necelou hodinku a bavilo mě to. Moje dvanáctiletá dcera ji četla také a říkala, že dobrý, ale že je určená spíše menším holkám a to ji dávám za pravdu. Ideální pro první stupeň ZŠ. Já myslím, že pokud máte takovou holčičku, která si ráda hraje či hrála s panenkami, tak těm se kniha bude líbit.

pro dívky perfekcionismus kamarádky

Chrissie Keighery