Diablo v ohrožení

Diablo v ohrožení https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60869/bmid_diablo-v-ohrozeni-wpI-60869.jpg 4 60 9

Diablo (koně) série

Když šla Riki o Štědrém večeru spát, tušila, že nebude moci usnout. Stále nemohla uvěřit tomu, co se stalo. Diablo je teď její! A za to děkuje jen a jen Jackovi. Riki mu za to bude navždy vděčná. Jack totiž dokázal přesvědčit Rikiina otce, že za její špatné známky ve škole nemohou její návštěvy u koní. A tak se stal opak toho, co Riki původně očekávala. Místo zákazu chození do stáje, dostala Diabla – nejkrásnějšího koně na světě! Někdo jí však radost nepřál – zanedlouho Riki zjistila, že se ve stáji dějí podivné a nehezké věci. Navíc se zdálo, že jsou namířeny proti Diablovi! Riki vůbec nebyla připravená na to, že její štěstí vyvolá u jiných lidí závist. A závist se může snadno změnit v nenávist…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Akcent

Lebensretter auf vier Hufen , 2002

killy
04.09.2021 3 z 5

Podle mě asi nejlepší série kterou Ponyclub vůbec vydal. Dcera (7-9) knížky o Diablovi miluje, není to žádná hodnotná literatura ale ČTE a o to u dětí v jejím věku jde. Příběhy nejsou příliš dlouhé, kniha je srozumitelná a milovník koní tam najde co hledá.

Knihomilka19
08.12.2020 5 z 5

Prostě boží

Eliška12
14.06.2018 3 z 5

Pěkná , ale ne výborná kniha . Některé části napínavé , jiné mně nudily . Podle mně průměr , ale přečtu si další díly , abych věděla jak dopadne Rikiino kamarádství se Štikou a Katy .

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Vřele doporučuji!

nicol9084
08.09.2016

Mohu se zeptat kolik je knih přesně? Já mám 4 díly

isabela123
26.06.2016

Můžu se zeptat toto je první díl.

Prosím odpovězte
Děkuji

EllaZmeCz
19.04.2016 5 z 5

Krásná knížka, celá série se dá číst jedním dechem nemohla jsem se od knížky odtrhnout, určitě doporučuji :)

Tinoušek
25.09.2012 2 z 5

Nedá se k tomu říct nic jiného než BRAK !

Zuzka_B
19.08.2012

Riki se konečně splní sen, má vlastního koně, ale spoustu lidí jí ho závidí.

koně příběhy o koních

Gabi Adam
německá, 1963
2006  76%Diablo Můj vysněný kůň
2008  82%Záhada jezera Echo
2006  82%Strach o Diabla
2006  78%Diablo v ohrožení
2008  82%Dědictví

Kniha Diablo v ohrožení je v