Holky jsou nemožný

Holky jsou nemožný https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279247/bmid_kaja-super-fraja-holky-jsou-nemozny-jx8-279247.jpg 5 14 3

Kája, super frája série

Žít s holkama je hrůza! Jak k tomu přijdu já, super frája, že jako jediný chlap žiju uprostřed nechutně roztomilých holčičích světů? Můj táta je voják, ale je pryč na super tajné misi. Kamarád Cyril, který se uměl kdykoliv uprdnout, se odstěhoval. Jediný další mužský v okolí je náš pes Vajgl, kterého ovšem má sestra obléká do růžových holčičích oblečků. Brrr! Jo, fakt mám problém s holkama a s jejich holčičíma serepetičkama, písničkama a nápadama, jako spravit si náladu zkoušením bot v obchoďáku. A taky s jejich zákeřnýma nehtama!... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Zeke Meeks vs. the gruesome girls

kralicekP.
28.04.2022 1 z 5

(SPOILER) Knížka je o klukovi jménem Kája. Kája má dvě sestry. Je to jediný kluk v domácnosti, protože otec je na vojně.
Jeho kamarád, který bydlel na proti odjel a místo něj se nastěhoval někdo jiný. Byla to holka, která byla úplně stejná jako Kája. Nakonec se spřátelili a byli dobří kamarádi.

Eliška12
22.07.2018 3 z 5

I když je to spíš kniha pro mladší kluky , bavila mně a to už nejsem cílovou kategorií . Kniha se čte rychle , má pěkné obrázky a je i trochu vtipná . Menším klukům ( tak do 10 let) můžu jen doporučit .

Markéta72
10.06.2016 5 z 5

Fajn knížka pro tak devítileté kluky. Synovi se to líbilo, jdeme sehnat další díly.

2014  85%Týden bez televize
2014  88%Narozeninové překvapení
2015  91%Čtyřnozí kamarádi
2016  90%Holky jsou nemožný
2008  100%Jak se vypořádat se studem a vinou

Kniha Holky jsou nemožný je v