Drby z dívčích záchodků

Drby z dívčích záchodků obálka knihy
Mé hodnocení:

Sofia Beckerová není zrovna nejoblíbenější holka na Middlebrookské střední, a dost ji to trápí. Proto má také spadeno na Miu St. Claire, která představuje pravý opak – bohatá, oblíbená dívka, obklopená kamarádkami. A samozřejmě má Sofia i svou tajnou lásku – spolužáka Andrewa, který jí něžně přezdívá Blívie… Všechny své postřehy a poznámky si Sofia zapisuje do tzv. předblogovacího zápisníčku a doplňuje spoustou vtipných ilustrací. Vede rovněž školní blog, kde informuje hlavně a zejména o nejnovějších drbech, zaslechnutých na záchodě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193440/drby-z-divcich-zachodku-193440.jpg 3.427

Blogtastic! 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Mladá fronta

Gossip from the Girls' Room, 2011

Kniha Drby z dívčích záchodků

Barabora

Super knížka, plná humoru.

bonbonek
01.08.2020

Této knize dávám všechny hvězdy, protože mě bavila. Byla vtipná, a něco holčičího jsem se i přiučila:)))

book_fan
15.07.2020

Podprůměrná oddechovka na jedno odpoledne.

Celkově hodnotím dvěma hvězdami.

Verča16
21.09.2018

Kniha byla zajimava.

Eliška12
15.07.2018

Pěkná kniha , napsaná deníkovou formou . Celkem se mi líbila , ale rozhodně nevypráví o tom , co se děje na střední . Rychle se četla a proto se mi docela líbila.

Lucius30
09.07.2017odpad!

Knihu jsem četla asi před dvěma lety. Podle popisu už to vypadalo na hloupou parodii Deníku mimoňky. Knihu jsem přečetla rychle a to jen proto, že jsem ji chtěla mít už z krku. Obrázky byly divné a děj samé klišé. Sofia byla spíš závistivý stalker ze základky než blogerka ze střední. Opravdu nechápu o čem má být druhý díl. Za mě tedy nula hvězdiček.

Liliana2006
10.01.2017

I já si myslím že ze střední to opravdu není ,ale jinak dobré .

Barča132001
11.03.2016

Mně se kniha zamlouvá,ale určitě to není ze střední.