Klepy z klučičích záchodů

Klepy z klučičích záchodů https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263188/bmid_klepy-z-klucicich-zachodu-NgK-263188.jpg 4 14 3

Blogtastic! série

Sofia Beckerová zažívá na Middlebrookské střední pořád další pozoruhodná dobrodružství. Neustává ve svých blogerských snahách, pilně doplňuje školní blog a její předblogovací zápisník je plný legračních postřehů i osobitých ilustrací. A že je co komentovat – na školu totiž přišel výměnný student, takže se i zdroj cenných informací takticky přemístil z holčičích záchodů na ty chlapecké. Kromě toho na Sofii čeká i jedna obrovská životní změna.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Mladá fronta

Rumors from the Boys' Room , 2011

jaja1989
12.06.2023 odpad!

Čekala jsem něco lepšího , takhle mi to přišlo podobné jako deník mimonky a poseroutky.

kyticka152
08.04.2016 3 z 5

Pěkná knížka. Chvíli mi nedocházelo o co vlastně jde, protože jsem první díl četla s velkým odstupem.

vodopad152
29.03.2016 3 z 5

Kniha se mi líbila, ale byla podle mě horší než první díl. Ze začátku jsem této knize vůbec nerozuměla, ale potom to bylo už dobrý. Kniha měla zase super nádech, ale mohla být lípe napsaná. Doufám, že se jí třetí díl povede lípe :)

Rose Cooper
americká
2014  66%Drby z dívčích záchodků
2015  74%Klepy z klučičích záchodů
2018  83%Tajnosti ze spacáku

Kniha Klepy z klučičích záchodů je v