elisa194 elisa194 komentáře u knih

V ringu V ringu Katy Evans

Kniha se dobře čte, ale děj je nemastný neslaný, chybí nějaké napětí, zvrat.. čekala jsem něco jiného u knížky, která má tak vysoké hodnocení. Bohužel u me průměr, možná kdyby mi bylo nact, tak se mi líbí víc

29.12.2017 3 z 5

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

Zhruba do poloviny knížky jsem napětím skoro ani nedychala. Ale ke konci se kniha trochu pokazila a napětí opadlo, zápletka jinak super, ale hlavní postava byla nekdy na facku, sice se to pak na konci vše vysvetlilo, ale stejne mi byla hrozne nesympaticka. Takže *** a pul

28.12.2017 3 z 5

Kecy, kecy, kecičky Kecy, kecy, kecičky Karin Krajčo Babinská

Vždycky jsem se těšila na čtvrtek, až Karin napíše na blogu novy článek. Pak přišla přestávka kvůli knize. Věděla jsem, ze se mi bude líbit, nemohla jsem se ji dočkat... Takové to pohodové, vtipné čtení o životě Richarda s Karin. Libi se mi jak si na nic nehrají, jsou nenároční s obrovským srdcem. Jde vidět, ze je režisérka. Umí krásně psát a Richard ji to v knížce velice vtipně glosuje.

17.12.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Čekala jsem dojemný příběh u kterého si popláču. Ale kniha mě popravdě vůbec nebavila. Nedokázala jsem se začíst a najednou byl konec.

11.12.2017 2 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Za mě průměr, dala bych tak 3 a pul hvězdičky. Ze začátku mě kniha bavila, pak se začala táhnout a nic moc se nedelo. Autorka pak dala nečekaný zvrat, který me robrecel a tak bych to nechala, protože závěr knihy je tak rychle ukončeny jako kdyby ji to uz nebavilo..

07.12.2017 3 z 5

Proboha co to bylo? Něco tak trapného jsem dlouho nečetla a na pokračování dalších dílů opravdu nemám žaludek. Hlavní hrdinka naivní, hloupá holka, která dá každému kdo se o ní otře. Jediná hvězda za to, že ze začátku se me kniha líbila, asi do doby, než začal druhý děj s Alecem.

03.12.2017 1 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Zase jedna z výborných knížek od tohoto autora. Napínavá, propletená, ctive napsaná. Jo, tady někdo ty detektivky umí napsat.

27.11.2017 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Tak já nevím. Na můj vkus to Adele všechno az moc dobře vycházelo. Ano, zajem co se stane a stalo me hnal dopředu, ale jinak spis průměr. A ten konec byl teda velice nepodareny.

20.11.2017 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Styl psaní mi nevyhovoval, člověk se ztrácí v postavách. Děj se vleče, porad si rikam ted se to rozjede a ted a najednou konec. Kniha me vubec neoslovila. Jedine plus pekna obalka.

16.11.2017 1 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Tak takovou knihu jsem četla poprvé. Nemohla jsem prestat cist.

16.11.2017 4 z 5

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Teda to je zvláštní kniha. Nejdřív me bavila, rikala jsem si co se bude dít a pak me bavit prestala..necetla jsem předchozí díl.

13.11.2017 1 z 5

Gilmorova děvčata zbozňuju a proto jsem se těšila jak si přečtu jak seriál vznikl, jake byly pocity hlavní postavy a vše okolo. Bohužel pro me zklamání. Kniha je v podstatě životopis a seriálu je věnováno pouze pár stran. Každopádně jsem byla mile překvapená, ze je herečka stejně strelena jako Lorelai, kterou v seriálu hraje. Kniha je napsaná vtipně, čte se dobře... taky jsem ji měla za 2 hodiny přečtenou

06.11.2017 3 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Oddychove , nenáročné čtení.. Tuhle autorku mam ráda. Umí ty knihy napsat tak, ze erotika neni trapná, má to humor, příběh a člověk se nenudí. Ale někdy me tu nebavily konverzace, chtěla jsem je i přeskakovat, asi jsem uz precetla moc podobných knih.

06.11.2017 3 z 5

Poslední hra Poslední hra Federico Axat

Wow! Souhlasim s nadpisem mistrovsky psychologicky thriller. Tolik zvratu jsem v knize jeste nezazila. Konečně kniha dle meho gusta. Trochu "těžší " čtení, u ktereho se člověk musi soustredit jinak se v nem ztrati. Nevite cemu verit, prectete si jednu verzi, vzápětí dostanete jinou a nevite, jestli je to pravda,opravdu se to stalo... a najednou vlastne nevíte nic a nuti vas to dal a dal číst a dozvedet se co se vlastně stalo. Pochopil nekdo ten konec s vacici aby mi to vysvetlil?

31.10.2017 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Kniha, která má napínavý děj, propracovanou zápletku, čtenáře nenechá ani minutu vydechnout. Nemam nic co bych mohla vytknout. Opravdu povedená detektivka !!

26.10.2017 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Uz jsem precetla asi moc detektivek, u me se zase takove nadseni nekonalo. Čekala jsem dle recenzí něco opravdu výjimečného. Průměrná detektivka, zadné napětí, žádné zvraty...

23.10.2017 3 z 5

Pralinky s chilli Pralinky s chilli Jana Benková

Me kniha nenadchla. Děj a zápletka nudná, příběh se hrozně táhl a v podstatě kdybych přeskočila ze začátku na konec, o nic bych nepřišla. Postavy obe nesympatické, Teri se chovala jako 20tileta a ne na 6 let.Jediné co se mě líbilo bylo rozuzlení.

17.10.2017 1 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Tuto knihu nebudu hodnotit, at ji nekazim prumer. Je krásně napsaná, to spisovatelka opravdu umí, ale pro mě zbytečná. Kdyby to bylo pokračování, ale je to v podstatě zase ta samá kniha, člověk ví jak to dopadne, tak me to ani nelakalo dal číst. Co beru jako plus byl dopis od Les.

15.10.2017

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tahle spisovatelka to umí. Napětí, překvapení, sice jedna věc byla jasná podle vzpomínek, ale člověk pořád čeká co z toho bude. Jednu hvězdičky ale odebiram za dialogy a chování hlavnich hrdinů..

13.10.2017 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Do půlky knihy jsem byla nadšená. Bohužel pak mi začala lézt hlavni hrdinka na nervy svým chováním, pokazilo to celkovy dojem. Děj žádna novinka, on chce ji, ona ho nechce a nakonec happyend. Mam takove knihy ráda, ale bohužel se mi zápletka moc nelíbila.

10.10.2017 3 z 5