elisa194 elisa194 komentáře u knih

Playground Playground Lars Kepler

No tak to můžu s jistotou říct, ze je toto nejslabší kniha od Keplera. Nuda, děj o ničem, vlastně ani nevím za co jsem dala hvězdičku. Jsem ráda, že můžu začít cist něco jiného.

17.03.2018 1 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Stephen King

Příběh má dlouhý rozjezd. Zajímavá kniha, dobře napsaná, výborný námět, ale na mě zbytečně zdlouhavá a konec jsem čekala lepší.

16.03.2018 3 z 5

Jak vyléčit zlomené srdce Jak vyléčit zlomené srdce Anna Bell

Příjemné, pohodové, odpočinkové, romantické čtení. Člověk ví, jak to dopadne, ale tyto knížky se tak pěkně čtou.

12.03.2018 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Parádní thriller, originální námět, super zápletka, taková ta kniha, která nejde odložit

06.03.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Knize ubírá to, ze se rozjede zhruba az v polovině a styl psaní bych zvolila trochu jiný. Každopádně radím, vydržet. Nečekané rozuzlení, napínavý závěr a vše do sebe krásně zapadne.

04.03.2018 4 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Kdyby kniha mela méně stran, možná by to bylo lepší. Takto se zbytečně děj protahoval, popisování všech věcí bylo až moc do podrobna.
Co se týče děje. Líbilo se mi postupné odtajnovani minulosti, zápletka byla opravdu zapletená a rozuzleni nečekané.
Ale i tak, jsem některé pasáže rychle projížděla očima (popisy) a snažila se mít knihu už rychle doctenou, protože me extra nebavila...

28.02.2018 3 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Po dlouhé době parádní knížka, napínavá od začátku do konce. Ano, hlavní hrdinka se nekdy chovala hloupě, ale nijak zvlášť mi to nevadilo.

25.02.2018 5 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Kniha, která má spád, zajímavou zapletku, žádné hluché místa. Hlavní hrdiny jsem si oblíbila a Neal mi neskutečně lezl na nervy. Autorka to proste umí.

22.02.2018 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Kniha, která má děj plných zvratů, postupne odkryvani minulosti, kdy jste zvědaví co se dozvíte příště a vraha kterého nečekáte. Jako bonus sympaticka vysetrovatelka Kim.

19.02.2018 4 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Kniha se dobře čte, ale na me je moc depresivní...

16.02.2018 3 z 5

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Na knihu jsem se těšila, protože předchozí se mi hrozně líbila. Tato byla bohužel zklamání. Děj bez napětí, zbytečně natahovane, závěr dostal ode mě hvězdičku.

13.02.2018 1 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Ze zvědavosti jsem si přečetla čím chce spisovatelka pokracovat a byla to prostě nuda. Další díl cist nebudu. Zbytecne, stejně člověk od začátku vi, jak to dopadne...

06.02.2018 1 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Tak jsem se nechala strhnout humbukem kolem této knihy a bohuzel zklamani, mnoho povyku pro nic.Podprůměrna detektivka, zbytečně moc postav az se v tom člověk ztrácí. Chybí jakékoliv napětí, kniha nemá spád, neměla jsem tendenci se k ní vracet, nakonec jsem ji teda dočetla, ale nuda...

05.02.2018 2 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Takova ta jedna z knih, kterou čtěte do 1:00 a rano brzo vstavate, ale vy ji prostě musite dočíst. Skvely, napinavy dej s necekanym rozuzlenim.

02.02.2018 4 z 5

První První Kiera Cass

O něco lepší nez druhý díl. Dala bych dvě a pul hvězdičky. Ale za me se zbytecne dej natahoval do dalších dvou knih, skoro se nic nedělo. Každopádně konec to trochu zachránil.

30.01.2018 3 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Jako vážně? Děj úplně o ničem, rozuzlení co se vlastně stalo mě rozesmalo a když si člověk mysli, ze se to už konečně rozjede, tak je konec. Nechapu tak vysoké hodnocení. Kniha bez nápadu, děj nemá hloubku, katastrofa.

30.01.2018 1 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Tak jak jsem byla nadšená z jedničky, tak tak rychle moje nadšení opadlo. Chybelo tomu to napětí a laskovani, chovani hlavnich hrdinu se změnilo. Bohužel zklamání..

26.01.2018 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Opravdu knížka, která se čte jedním dechem, na kterou se těšíte a na konci knihy je vám líto, ze skončila a rychle musite zacit cist pokračování. Jako kdybych četla scénář k filmu.

24.01.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Já bohuzel nadšeni z knihy nesdílím. Nebavila me, nemohla jsem se začíst, chybelo mi napětí, neseděl mi styl psaní, hrozně moc postav, podobné jména, nechápu tak vysoké hodnocení a to, ze je vrah prozrazen uz uprostřed knihy, tak to bylo pro me velké mínus. Byla to první kniha a uvidim, jestli dam autorovi ještě šanci.

22.01.2018 1 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Tohoto spisovatele prostě můžu. Další parádně napsana detektivka. Líbí se mi, jak nechává napětí tim, jak ukoncuje kapitoly a nutí člověka rychle číst dál..

20.01.2018 4 z 5