EleanorJane EleanorJane komentáře u knih

Bouře Bouře Julie Cross

Téma mě zaujalo ihned. Nic takového jsem ještě nečetla. Kniha se četla skoro sama. Musela jsem se nutit, abych ji položila. Občas jsem se v datech a událostech trochu ztrácela. Jinak ale super.

03.08.2018 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha mě ničím nešokovala, ale nějakým záhadným způsobem jsem ji prostě hltala a hltala. Příběh byl čím dál víc zamotanější. Ale takvé rozuzlení jsem nečekala. Děj mi přišel trošku uspěchaný.

27.07.2018 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Pomalejší a klidnější děj - to je velké plus! Příběh tak působil realističtěji. Nechybí ani rozumná dávka humoru, lásky a osobních problémů.

18.07.2018 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tuto knihu jsem přečetla za jeden den a to proto, že jsem chtěla vědět, co se stalo s miminkem. A taky proto, že kniha má málo stránek, velký formát, velká písmena a mezery. Co se týče děje, ubíhá celkem rychle. V poslední době už mě ale málo která kniha dokáže překvapit. A bohužel to nebyla ani tato. Dnešní psychothrilery jsou všechny skoro úplně stejné. Je to můj oblíbený žánr a tak jsem jich už několik přečetla a všechny jsou si něčím podobné. Vše se odehrává stereotypně, postavy jsou podobné a zápletky téměř stejné. Tato kniha mohla mít trošku propracovanější děj, na druhou stranu už to bylo zamotané dost. Spíše oddechové čtení.

12.07.2018 3 z 5

Palác zrady Palác zrady Jason Matthews

Bezvadný špionážní román. Super pokračování. sice jsem objevila malé nesrovnalosti v návaznosti, ale celkový dojem je skvělý. Už se nemůžu dočkat třetí knihy. Kam až se nám Dominika dostane???

10.07.2018 4 z 5

Spasiteľ Spasiteľ Jo Nesbø

Brilantně zamotaná detektivka. Spíše oddechové čtení. Méně krvavá ale stále velice šokující.

08.07.2018 4 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Upřímně jsem očekávala něco víc. Hororová povídka...hmm... to by mohlo být super! Bohužel ale ne. Povídka hezká, a jde v ní poznat autorčin styl.

20.06.2018 2 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Vážně super. Mám moc ráda psychothrillery a tenhle je jeden z mých nejoblíbenějších. Kniha vás nutí číst dál a dál. Postupně se odkrývají jednotlivé indicie.

20.06.2018 4 z 5

Úkryt v zoo - Skutečný příběh z válečné Varšavy Úkryt v zoo - Skutečný příběh z válečné Varšavy Diane Ackerman

Nejdříve jsem objevila, že to bude film. No a hned jsem se la podívat, jestli je to i kniha. V poslední době jsem si docela oblíbila podobné romány z období 2.sv.v.. A i tato se mi moc líbila. Já jako velký milovník zvířat, jsme docela trpěla.

18.06.2018 5 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Závěr byl nakonec jiný než jsem čekala. Docela rychlý spád. Celkově se mi série docela líbila.

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Člověku konečně trochu docházejí souvislosti. Možná se to může zdát trochu chaotické. Ale začíná se vše se vším propojovat.

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Temný severský psychothriller jen pro silné povahy??? No tak to bych vážně neřekla. Nicméně má v sobě něco tajemného, co mě nutilo číst dál.

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Celkem zajímavý nápad. Nicméně něco tomu chybí. Možná kdyby to bylo o trošku propracovanější....Ale četla jsem už i horší....

17.06.2018 3 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Úžasná knížka od úžasné autorky. Upřímně, takový konec jsem nečekala. Málem jsem z toho měla infarkt! Čekala jsem hodně, ale toto vážně ne...

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Na začátku jsem si říkala, jak je možné být alergická na celý svět. Abych si to vyjasnila, musím si to přečíst. A bylo to super. Takový konec jsem vážně nečekala.

17.06.2018 4 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Docela mě zaujal námět knihy. Říkala jsem, že to bude asi dobré, i když to vůbec není můj styl. No nakonec se mi to moc nelíbilo. Přečetla jsem během jednoho dne asi půlku a tím jsem skončila. Nějak extra mě to nechytlo.

17.06.2018 1 z 5

Stopa Stopa Kathy Reichs

Bože, já byla tak ráda, když jsem objevila tuhle knihu v knihovně. Sérii Virus jsem si prostě zamilovala a chvíli jsem nemohla uvěřit, že je konec. Touto knihou ale dodali celé sérii celistvost. Prostě nádherné zakončení. Nicméně klidně mohla mít víc dílů. Vůbec by mi to nevadilo... :D

Zúčtování Zúčtování Kathy Reichs

Případy Tempe? Skvělé. Ale Tory? Prostě boží!!! Okamžitě jsem se zamilovala. Kniha má děj, zápletku a hlavně humor! Jediná chyba je, že je tak krátká...

Únos Únos Kathy Reichs

Šifra Šifra Kathy Reichs