Elea Elea komentáře u knih

Stín krále lebek Stín krále lebek James Rollins (p)

Trochu jiný Rollins než obvykle, kniha je zajímavá, dobře se čte, ale přece jen - není to Sigma.

09.07.2016 4 z 5

Boží oko Boží oko James Rollins (p)

Knihy autora mám ráda, ale tato patří k jeho nejslabším. Děj byl hodně předvídatelný, závěr překombinovaný a těžkopádný. Zúžení počtu kladných hrdinů mě také nepotěšilo.

08.07.2016 3 z 5

Oltář ztraceného ráje Oltář ztraceného ráje James Rollins (p)

Rollins opět nezklamal, zajímavý, napínavý děj, výborná kniha.

07.07.2016 5 z 5

Rodokmen smrti Rodokmen smrti James Rollins (p)

Další perfektní Rollins, podle mého názoru jedna z jeho nejlepších knih.

06.07.2016 5 z 5

Ďáblova kolonie Ďáblova kolonie James Rollins (p)

Rollins jako obvykle nezklamal, kniha byla napínavá, dobře se četla.

05.07.2016 4 z 5

Horečnatý sen Horečnatý sen Lincoln Child

Čtivá kniha, zajímavá zápletka okořeněná tajemstvím Pendergastovy ženy, těším se na pokračování.

05.07.2016 5 z 5

Klíč soudného dne Klíč soudného dne James Rollins (p)

Další báječný, napínavý a velmi čtivý Rollins, zatím mě to pořád ještě baví.

04.07.2016 5 z 5

Hřbitovní tanec Hřbitovní tanec Lincoln Child

Místy se mi kniha líbila, místy vůbec, předcházející knihy autorů se mi líbily víc.

03.07.2016 3 z 5

Indiana Jones a Království křišťálové lebky Indiana Jones a Království křišťálové lebky James Rollins (p)

Knihy Rollinse mám moc ráda, ale tato je podle mého názoru nejslabší.

02.07.2016 2 z 5

Poslední orákulum Poslední orákulum James Rollins (p)

Vynikající kniha, která dost nutí k zamyšlení o možnostech zneužití vědy.

01.07.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Velmi čtivá, napínavá kniha, popis technických údajů šel trochu mimo mne, ale přesto se mi kniha líbila.

30.06.2016 5 z 5

Jidášův kmen Jidášův kmen James Rollins (p)

Perfektní kniha s nesmírně napínavým dějem, prostě další skvělý Rollins.

29.06.2016 5 z 5

Černý řád Černý řád James Rollins (p)

Vynikající, hodně napínavá kniha, podle mého názoru jedna z nejlepších od autora.

28.06.2016 5 z 5

Tajemství katakomb Tajemství katakomb Tom Egeland

Nepříliš originální zápletka, předvidatelný děj, celou dobu jsem se nemohla rozhodnout, jestli je kniha určena pro dospělé nebo pro mládež a bojovala jsem s pocitem, že čtu něco, co je určeno pro jinou věkovou kategorii.

27.06.2016 3 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Kniha zajímavá od začátku až do konce, mimořádný spád, informace o historii i náboženství.

26.06.2016 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Netradiční pohled na události II. světové války, první poloviny knihy trochu rozvláčnější, ale zajímavý závěr. Zlodějka knih se mi však líbila víc.

26.06.2016 4 z 5

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

Další výborný Rollins, jeho knihy se mi líbí, mají zajímavý děj, úžasný spád a sympatické hrdiny.

25.06.2016 5 z 5

Počátek zkázy Počátek zkázy James Rollins (p)

Knížka měla vše, co od tohoto druhu literatury očekávám - napětí, řadu akcí, zajímavou zápletku, rychlý spád, sympatického hrdinu - vlastně dva - neomylného a neprůstřelného jen tak, aby se to ještě dalo vydýchat.

24.06.2016 5 z 5

Fantom hlubin Fantom hlubin James Rollins (p)

Velmi zajímavý děj, úžasný spád, velmi čtivé - prostě Rollins, jak ho mám ráda.

23.06.2016 5 z 5

Ledový ostrov Ledový ostrov James Rollins (p)

Další zajímavá kniha od Rollinse, i když je hlavní děj dost podobný, stále mě ještě baví.

22.06.2016 4 z 5