Elčokča Elčokča komentáře u knih

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Pohodové čtení, žádné přehnané drama ani plačtivé scény, a tak mi to vyhovuje! Autorka (autorky) by mohly vydat knížku každý měsíc a pořád by to nebylo dost :-D
Jsem ráda za zmínku o Layle - aspoň víme, že operaci zvládla.

23.04.2018 5 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

I když mi čtení vůbec nedělalo dobře (příliš jsem se vžívala do postav :-D), hodnotím velmi kladně.
Bylo fajn vidět příběh i z pohledu Eleca, ale ke konci jsem četla jen jeho myšlenky, rozhovory jsem přeskakovala, páč mě nebavilo číst v jedné knize dvakrát to stejné.

20.04.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

V hlavní roli je sice opět krásný, bohatý a domýšlivý frajírek, ale na rozdíl od jiných knih Drew není bezohledný sobec, který se změní až když se zamiluje. Drew je hodný a skvělý od začátku, a to se mi na autorčiných knihách líbí. Navíc se to vzájemné popichování moc dobře čte.

29.03.2018 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Jediné, co mi brání dát plný počet hvězd, je nedomyšlenost, která mě po celou dobu čtení vytáčela. Když najdu kaštan, na první pohled přece vidím, jestli je čerstvý nebo rok starý (úplně seschlý) - na to nemusím být odborník. Stačí mít děti a občas jim projet kapsy :-D

15.06.2020 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Páni! Chci další díl, hned! Přestože jsem skoro jednou tak stará, jak hlavní hrdinka, nemohla jsem se od knížky odtrhnout. NESNÁŠÍM otevřené konce, ale v tomto případě právě to udělalo ten správný wow efekt. Je to sice další příběh o Popelce, do které se zamiluje bohatý a krásný princ a nakonec spolu budou žít šťastně až navěky, ale upřímně, o to nám přece jde holky, jinak bychom tento žánr nečetly;-)

15.06.2017 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

A to mně se díl líbil - i když nejlepší byl Návrh... Tucker a Sabrina si oproti předchozím dílům vyměnili role. Žena je tentokrát ta, co použije, zahodí a budí dojem nedostupné, namyšlené fifleny a chlap je tišší, citlivý gentleman. Kdyby tomu bylo naopak, působil by příběh ohraně a byl by jen násilným prodlužováním série. I dítě je příjemným zpestřením. A fajn je také to, že kniha postrádá klasické drama, kdy se pár zhruba 50 stran před koncem rozejde a na konci dá dohromady.

18.04.2017 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Krásný, čistý příběh o shledání dvou "dětí", které sociálka nejprve umístila do tyranské rodiny, kde si vytvořily hluboké pouto, a pak je rozdělila. Sex nečekejte, jen něžnou lásku a pocity. Jak Mallory popisovala svůj strach, kroutilo se břicho i mně... I když byla kniha místy předvídatelná - od začátku bylo jasné, že Jayden zemře, Mallory najde Ridera s Pajge a nakonec bude přednášet před třídou, je to ten typ knihy, kterou nechcete odložit, ani když jsou tři ráno a víte, že v šest vstáváte...

24.11.2016 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Božííí! Za mě po Návrhu nejlepší kniha autorky. A vůbec nevadí, že nejsem cílová skupina.

27.10.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Ještě dřív než jsem knihu dočetla jsem měla jasno, že bude mít 5*. No a pak ten konec! Obkecávaný, natahovaný, úplně mi zkazil představy o Richardovi.
Nakonec jsem ale stejně hodnotila na max...

20.03.2019 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Už to není ono - když se dozvídám, že má Christian taky nějaké emoce :-D Asi dobrý, pokud nevidíte film. Ale jinak potřetí totéž. Samozřejmě si přečtu i poslední díl, jen se děsím, aby nevyšly Odstíny ještě třeba z pohledu Taylora...

22.02.2019 3 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Jsem ráda, že jako 1. knížku v letošní výzvě můžu přidat svoji oblíbenou autorku. Opět jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Mám moc ráda tohle popichování, vtipné hlášky a ironické poznámky.
Trochu jsem se ztrácela v postavách z minulých knih, ale těším se, že si jednou přečtu sérii znovu (nejspíš tak, jak díly vycházely v originále) a budu mít znovu jasno:-)
Mou jedinou výtkou je, že se Vaughn moc chvástal tím, že je agent FBI a že pracuje v utajení - to by ve skutečnosti určitě nedělal. Na mém celkovém nadšení z knihy to ale neubírá.

04.01.2019 5 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

No, uvěřitelné nebo ne, bylo to strhující a maximálně napínavé. Teď už mi ta nepravděpodobnost ani nevadila, protože takhle čtivých knih znám málo. Jediné, co mě ve čtení brzdilo, bylo to, že jsem si musela - CHTĚLA! vyhledávat a překládat italské výrazy. (Nemám tištěnou verzi, možná je v knize na konci překlad...)

06.01.2018 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Knihu jsem hltala se zatajeným dechem. Pokaždé před usnutím se mi k ní vracely myšlenky. Krásný příběh o lásce, věrnosti, férovosti, soucitu, nehnutelnosti osudu. Líbí se mi způsob myšlení hrdinů, způsob "naslouchání" Ridge. Jedinou malou výtku mám k ubrečenosti Sydney, které bylo místy otravné.
Moje první kniha od Colleen, ale určitě ne poslední.

15.08.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Noo, ten konec je... nečekaný! Opět parádní počteníčko. Chvály je v komentářích opravdu hodně, takže se nebudu opakovat, ale přidám jednu malou výtku. Co mělo znamenat to vyřizování účtů ve škole mezi Ellou a Jordan? Přišlo mi to stejně uhozené, jako když Semir Gerkhan v Kobře 11 sám a neozbrojený zkrotí celou věznici vzbouřených vězňů - přehnané, nereálné, směšné. Ale jinak boží kniha, takže 5*.

10.08.2017 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

No. První díl mě zaujal, hlavně boxerské prostředí. Do toho ta psychická porucha- říkala jsem si, že to aspoň nebude klasická romanťárna. Ale vůbec jsem se nemohla začíst a strašně mi vadilo, jak byla Brooke ukňouraná. Taková koule na noze, co všechno komplikuje tím, jak to myslí dobře. A nejvíc absurdní mi přišlo, že by klidně porodila v ringu, jen aby dokoukala zápas.

01.06.2017 3 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Knížka super, Fitz boží, ovšem nejvíc nadšená jsem z toho, že navazuje na Off-Campus. Bohužel Summer mi vůbec nesedla... Přirovnání s Pravou blondýnou mi připadá dost trefné.

13.05.2019 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Jsem nadšená.
Když se dali Bridget se Simonem dohromady a do konce knihy zbývala ještě čtvrtina, čekala jsem, co autorky vymyslí za "komplikaci". Tohle s Benem bylo nepředvídatelné a originální.

22.10.2018 5 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

No nevím. Mohla to být krásná, dojemná kniha, nebýt tam sci-fi vložka o supermanovi v Africe... Taky mě už omrzely dominantní a submisivní role.
A konec? Všechno dopadlo jak nejpřesladěněji mohlo.

05.02.2018 3 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Tato knížka se mi ze všech čtyř líbila nejvíc. Je to přitažené za vlasy, ale no a co? Mal je prostě boží! Je tak drzý a oprsklý, že jsem se válela smíchy od začátku do konce.

06.11.2016 5 z 5

Pařížský architekt Pařížský architekt Charles Belfoure

Super kniha! I když jsem jí první třetinu moc nevěřila, krásně se rozjela a já trnula,co se ještě semele a pokazí. Děkuji za ten konec!

14.02.2020 5 z 5