dzafik dzafik komentáře u knih

Nic neříkej! Nic neříkej! Karen Rose

Když pominu to, že to byl mix červený knihovny s detektivkou, tak musím uznat, že to bylo tak barvitě popsaný, že sem měla občas dost velký chutě toho hajzla zabít! :-)

13.11.2017 5 z 5

Bohové a bestie Bohové a bestie Denise Mina

Tak z téhle knížky jsem rozpolcená..možná až i trochu vytočená. Celou dobu se člověk snaží přijít na to, jestli se stařík s lupičem znali, jaký byl motiv atd., aby se ve finále řešila nějaká politcká kauza a vysvětlení vyloupení se odfláklo, jak nejvíc to šlo?! Nechápu, jak tohle mohla být nejlepší britská detektivka roku 2013..

24.10.2017 3 z 5

Lotosové blues Lotosové blues Kristina Ohlsson

Příběh se mi strašně dobře četl, akorát (pozor SPOILER)... Ten pocit, když zhltneš knížku a na konci si uvědomíš, že ses vlastně vůbec nic nedozvěděl...:-)

16.10.2017 5 z 5

Poslední noc v Chateau Marmont Poslední noc v Chateau Marmont Lauren Weisberger

Docela roztahany zacatek,trochu trvalo se zacist. Ale nakonec je to takova dobra oddychovka do postele..

20.09.2017 3 z 5

Hlavolam Hlavolam Håkan Nesser

Nevim, cim to bylo, ale nemohla jsem se poradne zacist..spousta postav a moc jsem se neorientovala, kdo je kdo.. Hodnotim tedy jako prumer.

07.09.2017 3 z 5

Síť Síť Håkan Nesser

Kniha se četla pěkně, žádné zbytečné popisy, apod. Akorát mi přijde nepředstavitelné, že by policisté kvůli vyslýchání svědků podstupovali akce typu jít s někým do sauny, na večeři, apod. ...:-)

24.08.2017 4 z 5

Konec vosí sezóny Konec vosí sezóny Denise Mina

O trochu lepší, než první díl, ale pořád jsem zmatená z Morrowové..jednou je sympatická a jednou napřesdržku..:-)

17.08.2017 4 z 5

Stále půlnoc Stále půlnoc Denise Mina

Jsem zmatená..přemýšlim nad tim a opravdu se na konci nedozíme ani motiv, ani kdo byla hlava celý týhle akce..? Opravdu je Uganda v Asii..? Možná sem to jenom blbě pochopila..

10.08.2017 3 z 5

Všechny důležité kontakty Všechny důležité kontakty Lauren Weisberger

Pro mě to byla parádní oddychovka. Příběh jednoduchý a zajímavý.

28.07.2017 5 z 5

Novicka Novicka Lisa Jackson

Na to, jak to byl dlouhý příběh, tak jsem na závěr čekala větší bombu..překvapená jsem sice byla, to jo, ale...jako kdyby to překvapení nebylo úplné :-) Ovšem epilog..ten překvapil. Třeba se dočkáme i pokračování..?:-)

17.07.2017 5 z 5

Moje temné srdce Moje temné srdce Antti Tuomainen

Takova oddechovka na dva vecery:-) sice trosku skrobene a depresivne psana, ale nakonec i nejaky prekvapeni tam bylo. Myslim, ze nektere postavy by se daly lepe rozvinout.

11.07.2017 4 z 5

Finské pouto Finské pouto Pekka Hiltunen

Knížka se četla dobře, akorát mi pořád něco nesedělo..možná ty strojené dialogy, chybějící uvozovky, nebo nereálné scény..?

07.07.2017 4 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Mně se možná tenhle díl líbil víc, možná i proto, že odpadla spousta zbytečných osob a s nimi spojené zdlouhavé popisy.

03.07.2017 5 z 5

Pravda, ze nektere pasaze byly zdlouhave a docela zbytecne, ale ve finale je to odpusteno :-) snad jen zabek, oblozenych chlebu a kafe bylo dost..

23.06.2017 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Prvnich cca 40 stran jsem myslela, ze tuhle knizku asi nedoctu, ale musim uznat, ze i pres asi 100 postav jsem se zacetla a je to narez!

10.05.2017 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Místy velice "utahaný" děj. Chvílemi jsem knížku nechtěla ani dočíst, protože jsem měla jasno..ale ten konec..!:-)

14.11.2016 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Jedna hvezdicka dolu za ten konec.. Clovek cte porad dal a dal a ceka....ceka...Neco.. Ale tohle? Treba mi to dojde az se vyspim...:-)

23.02.2015 4 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Tolik překvapení v jedný knížce? Klasicky jsem měla představu o vrahovi, byla jsem si tak jistá...a zas nic :-) Jen ten konec mi přijde takový...nedokončený...

15.01.2015 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Samozrejme jsem mela svou teorii o vrahovi, ktera byla samozrejme rozcupovana na cucky :-) Je pravda, ze to bylo misty az moc natazeny a Harry prezije proste vsechno..snad se jednou uplne nerozpadne:-) Napinave cteni.

07.01.2015 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Docela silny pribeh s prekvapivym koncem. Bylo pro me docela prekvapeni zjisteni, ze tento ostrov skutecne existuje a to, co je popsano v knize, se tam opravdu delo. A takove zamysleni nakonec-byly trestany jen zeny "rozhodnozky", ale nad tim, ze tam temer kazda muzska postava vosusti vsechno, co se hne, se nikdo nepozastavi...:-)

01.01.2015 5 z 5