dzafik dzafik komentáře u knih

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Musela jsem se nutit to docist. Rozhodne bych to nepovazovala za lepe napsanych padesat odstinu...

28.07.2014 3 z 5

Milenci a hazardní hráči Milenci a hazardní hráči Jackie Collins

Očekávala jsem míň a byla jsem mile překvapena, že mě vtáhla do děje. Možná konec v džungli byl pro mě už moc zdlouhavý. Naopak zakončení takové...odfláklé..možná trochu zbytečné..:-)

14.05.2014 4 z 5

Když se nad dohodami člověk zamyslí, uvědomí si, že to jsou vlastně úplně jednoduché věci, které se ale špatně dodržují :-) Na knížce mě místama točilo to, že se pořád omílá jedna věc dokola.

03.03.2014 3 z 5

Úsměv sluší zločincům / Dvojí přiznání / V nejlepších rodinách Úsměv sluší zločincům / Dvojí přiznání / V nejlepších rodinách Rex Stout

Musim rict, ze moc nemusim pribehy z obdobi kolem 40.-.50. let..ale toto-prekonalo vsechny me predsudky.. Pribehy byly ctive a dokazaly vtahnout do deje. Obcas bylo potreba vic casu na to, prebrat si, proc vrah vrazdil, ale nic sloziteho na tom nebylo :-) nakonec zjistuji, ze toho tloustika mam vlastne i pres jeho nepristupnost fakt rada..:-)

15.01.2014 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Pro mě lepší než Hypnotizér. Děj byl napínavý a svižný. Jako mínus bych možná označila to, že chvílema jsem díky "rychlému ději" nezpozorovala, že se něco stalo a musela poslední věty číst znovu, abych se zorientovala..

03.12.2013 4 z 5

Game Game Anders de la Motte

Docela zajimavy pribeh, kdyz se zamyslim, vlastne uplne jednoduchy namet a pribeh je hotov. Co mi ale vadilo byly anglicky vyrazy a vety, ktery dost rusily. Anglicky umim, ale v takovy mire nebyly potreba...

14.11.2013 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Řekla bych, že lepší než druhý díl. Aspoň se tady něco dělo. Jen bych asi vynechala ten epilog a pohled z Christianovy strany..

09.10.2013 4 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Zezačátku jsem se musela nutit číst - myšlenky lítaly jinde, moc postav, děj nezáživný. Ale jakmile se člověk trochu zorientuje, objeví i děj. Hodnotím jako průměr, ale znovu asi číst nebudu..

30.09.2013 3 z 5