Moje temné srdce

Moje temné srdce je napínavý psychologický thriller o posedlosti a pomstě. Je to příběh mladého muže, který se snaží zjistit, proč jeho matka před dávnými lety beze stopy zmizela a kdo je vlastně zodpovědný za to, že v dětství osiřel. Svého otce totiž nikdy nepoznal.

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/236212/moje-temne-srdce-236212.jpg 3.547
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Kniha Zlín

Synkkä niin kuin sydämeni (2013)

Kniha Moje temné srdce

maličkán

Trochu slabší, některé pasáže mě vůbec nebavily, konec mě překvapil. Přečíst se to dalo.

Sotek43

Precteno jedním dechem za jeden den. Kniha je krasne psaná a překvapí i rozuzleni.

oblakaknih

Osobně se považuju za milovníka severského krimi, takže jsem této knize chtěla dát šanci.
Nebyla to chyba, ale v tomto ohledu narazíte na mnohem lepší knihy.
V knize jsem nenašla nic velkého, co by mi vadilo. Jen střídání tři roků (1993, 2003, 2013). S příběhem to samozřejmě souvisí, ale vyplyne to později, takže že začátku je to lehce zmatené. Z toho důvodu se to i špatně čte, ale po 70. straně mi stránky ubíhaly před očima a neuvěřitelně mě to bavilo! Bylo to skvělé, napínavé a touha po pomstě z toho úplně sálala.
Hodně blízko k 4 hvězdičkám!

000nugatovej

Temná dusivá atmosféra vylíčená jednoduchými krátkými větami. I napětí se stupňuje. Fakt dobré. Jenže pak to celé zeslabí naprosto překombinovaný závěr.

intelektuálka

Toto není akční thriller - jedná se o psychologický rozbor osobnosti mladého muže, který má v životě určitý cíl ...

Aleksi v dětství přišel o svoji mámu - a protože tuší, kdo za jejím zmizením stojí, vydává se v dospělosti na cestu zjištění a pomsty ...

Přes dějové zvraty dospěje k rozuzlení a nachází vraha...

Mně se kniha četla dobře a milovníkům psychologie doporučím.

Devil-Ivet
10.12.2018

Po Léčiteli jsem po knize sáhla s nadšením. Bohužel nebyla až tak dobrá, jak jsem si myslela. Nedařilo se mi začíst a měla jsem stále více otázek. Je pravda, že pak to bylo lepší a nápad to je také dobrý. Ale prostě jsem čekala něco zdaleka lepšího.

dzafik
11.07.2017

Takova oddechovka na dva vecery:-) sice trosku skrobene a depresivne psana, ale nakonec i nejaky prekvapeni tam bylo. Myslim, ze nektere postavy by se daly lepe rozvinout.

egona
05.06.2017

Antti Tuomainen není zrovna mistr rozuzlení. Daří se mu však zachytit ponurou atmosféru. Kdyby se držel právě popisů atmosféry a přímočarosti děje a nesnažil se o překvapivé zvraty, jeho knihy by (alespoň v mých očích) stouply o několik tříd. Knihu jsem dost hltala a pochvalovala jsem si, jak se autorův styl od Léčitele pěkně vyvinul, ale konec to opět zabil. Poslední strany už jsem se nespokojeně šklebila.

psychologické thrillery

Antti Tuomainen