Duchoslp Duchoslp komentáře u knih

Nejtemnější polibek Nejtemnější polibek Keri Arthur

Tentokrát má proti sobě Riley dva silné protivníky, navíc jeden z nich zasáhne přímo její nejbližší. V jejím osobním životě se znovu objevuje Quinn a snad se blýská na lepší časy.

27.12.2021 4 z 5

V náruči temnoty V náruči temnoty Keri Arthur

Riley poznává své nové schopnosti a dokáže vyřešit každý případ, ale její osobní život se zase ocitá v troskách

25.12.2021 4 z 5

Nebezpečné hry Nebezpečné hry Keri Arthur

V tomto díle se objevují noví záporáci a to démoni. I s nimi se Riley vypořádá a okolnosti jí donutí i k zásadnímu rozhodnutí týkající se jejího partnera.

20.12.2021 4 z 5

Smyslné zlo Smyslné zlo Keri Arthur

Riley se v této knize podaří dokončit část svého poslání a ukáže se, že se její schopností pořád rozvíjejí

18.12.2021 4 z 5

Polibek hříchu Polibek hříchu Keri Arthur

Pokud se čtenář povznese nad Riley sexuální apetit, dostává se k dobrodružství plné intrik a magie. Takové oddechové čtení.

14.12.2021 3 z 5

Volání úplňku Volání úplňku Keri Arthur

Taková romantika s nádechem nadpřirozena. Pohodové čtení, které neurazí, ale ani výrazně nenadchne.

12.12.2021 3 z 5

Trans Trans Adam Southward

Motiv je zajímavý a tak trošku děsivý. Ovládání jiné osoby jako loutky a ta proti tomu nemůže udělat vůbec nic. Lazar a jeho pomsta a proti němu psycholog Madison, který netuší, jak těžký boj ho čeká

10.12.2021 3 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Knížku jsem přečetla za jedno odpoledne. Zajímavé čtení, které vás vtáhne do děje a prožíváte ho spolu s Panenkou, která postupně odkrývá, že všechno není, jak se na první pohled zdá. Boj 13leté holčičky proti psychicky labilní matce

04.12.2021 4 z 5

Barvy noci Barvy noci Amanda Quick (p)

Paranormální svět mám ráda a proto se mi líbí oba dva díly. Druhý je možná o něco lepší. Začínáme se přibližovat ztracené laboratoři a už se moc těším na další díl.

03.12.2021 4 z 5

Zmizení Zmizení Amanda Quick (p)

Taková rychlovka na jedno odpoledne. Žádné hluboké myšlenky nečekejte. Tajná agentura zabývající se paranormálními jevy a vládní komplot. Klasika

29.11.2021 3 z 5

Mechanický duch Mechanický duch Laura Ruby

Druhý díl přináší další dílky skládačky k rozluštění šifry. Tess, Theo a Jamie jsou zase o krok blíž, ale nemají to jednoduché, protože mají silné protivníky, ale objevují se i noví spojenci.

28.11.2021 4 z 5

Divoký symbol Divoký symbol Patricia Briggs

Přečetla jsem všechny díly a už se těším na další. Anna a Charles se společně postaví každé příšeře, kterou potkají. Vlkodlaci, magie a další nadpřirozené bytosti samozřejmě nechybí. Navíc se na konci objevuje nová postava k příběhu

26.11.2021 5 z 5

Šifra Šifra Isabella Maldonado

Skvělé čtení. Děj vás vtáhne a potom už s Ninou a jejími kolegy svádíte souboj s časem proti únosci a vrahovi. Nina se musí vypořádat nejen s případem, ale i nepříjemným zážitkem z minulosti. Opravdu se těším na další díl

23.11.2021 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Začátek mi přišel trošku těžkopádný, ale potom se to rozjelo a konec by malým překvapením. Jack a Flo si společně, ale každá zvlášť prožívá svou část příběhu. Za mě dobré čtení

19.11.2021 4 z 5

Kdyby běžela Kdyby běžela Blake Pierce

I třetí díl drží laťku hodně vysoko. Kate se vrací k jednomu svému nevyřešenému případů, který se až neuvěřitelně podobá jedné současné vraždě.

15.11.2021 4 z 5

Kdyby to viděla Kdyby to viděla Blake Pierce

Druhý díl je stejně dobrý jako ten první. Kate a její parťačka DeMarco řeší další případ. I když vše vypadá jednoduše první zatčený rozhodně není ten pravý

11.11.2021 4 z 5

Kdyby to věděla Kdyby to věděla Blake Pierce

Takové rychlé čtení. Kate jako agentka v důchodu je znovu povolána do služby, aby rozlouskla případ zavražděných kamarádek. Spolu s agentkou DeMarco tvoří dobrou dvojku

08.11.2021 4 z 5

V temnu V temnu Lina Bengtsdotter

Druhá kniha byla stejně dobrá jako první. Charlie si opět vrací do Gullspangu a pouští se do vyšetřování dalšího případu, kde rozplétá další dílky své minulosti

04.11.2021 4 z 5

Na okraji Na okraji Lina Bengtsdotter

Mě se knížka moc líbila. Mám ráda když se dějově prolíná více časových linií. Charlie je dobrá vyšetřovatelka, kterou trápí spousta strašáků minulosti. I když je z vyšetřování odvolána stejně případ rozlouskne ona.

31.10.2021 4 z 5

Geneze Geneze Robin Cook

Už jsem dlouho žádnou knihu od Cooka nečetla a jak vidím, nic se nezměnilo. Klasická detektivka z lékařského prostředí. Laura a Jack rozpletou nit směřující k padouchovi

26.10.2021 3 z 5