Zmizení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Před čtyřiceti lety došlo v malém městečku Fogg Lake k jistému „incidentu“: k výbuchu v jeskynním systému, při němž se uvolnily neznámé plyny, které měly na obyvatele zvláštní účinky. Někteří měli podivné vidiny. Jiní slyšeli děsivé hlasy. A pak dorazili vědci z tajemné vládní agentury... Jelikož se obyvatelé městečka nechtěli stát pokusnými králíky, svedli tyto případy na halucinogenní účinky hub. Nemohli tušit, že tyto následky zdědí i další generace... Catalina Larková a Olivia LeClairová jsou nejlepší kamarádky už celé roky a společně vedou vyšetřovací agenturu. Při řešení případů jim pomáhá jejich „druhý zrak“, jak tomu říkají. Poté co Olivia zmizí, Cat po ní začne horečně pátrat sama, protože v městečku se k tomu nikdo jiný nemá. Když jí pomocnou ruku podá vědec Slate Trevelyan, nezbývá jí nic jiného, než ji přijmout, ačkoliv je na něm něco, čemu tak úplně nedůvěřuje. Duo postupně odhaluje, že někdo pátrá po svědcích vraždy, jež se ve Fogg Lake odehrála před čtrnácti lety. Vrah nebyl nikdy dopaden. Danými svědky byly mladé Cat a Olivia. Někdo chce, aby obě ženy zmizely. Pátrání Cat a Slatea po Olivii je vede do králičí nory, která je mnohem nebezpečnější a tajemnější, než očekávali, a s vrahem číhajícím mezi nimi nikdo netuší, kdo z ní vyjde živý....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445407/zmizeni-vgF-445407.jpg 3.817
Série

Fogg Lake 1.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Baronet
Orig. název

The Vanishing, 2020

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Zmizení

Přidat komentář
kolacky
25.12.2020

Ano, člověk každou chvíli čekal, že se odněkud přihrnou Jonesové...

Hethera
13.12.2020

Kniha byla dle předpokladů velice čtivá, ale jak píše spousta ostatních čtenářů, mám pocit,že autorka se už trochu opakuje. Pořád jsem čekala, kde vyskočí prachový králíček nebo společnost arkány. Jsem zvědavá jestli se bude příběh někam dál rozvíjet.


biki
10.12.2020

Vcelku standartní dobrodružně romantický příběh z pera A.Q., který patří do její oblíbené kategorie paranormálních detektivek. Kniha je jako obvykle velmi čtivá, hrdinové i se svými problémy samozřejmě moc sympatičtí a padouši jaksepatří nepříjemní. Mám ovšem pocit, že se autorka už trochu opakuje, čemuž se ovšem při množství knih, které má na kontě, nelze divit. Celou dobu jsem čekala, kdy se do děje zapojí také Jones a spol. nebo aspoň Arizona Snowová, ale možná si to autorka šetří na další díly série.
Pozn. - co se to děje s anotacemi? Ta na DK je opět značně nepřesná, nemluvě o zkomoleném jménu hlavního hrdiny - správně má být Slater Argenbright.

Fifth Element
03.12.2020

Není to Rainshadow se svými okatymi, prachovými králíčky, ale je to stále tatáž Amanda. Nechybí paranormálno, napětí, vyšetřování a samozřejmě láska. Ale nevadilo by mi, kdyby se našlo i spojení s Jones a spol :-) za mě jednoznačně skvěle napsané. Opět...
Jen to naznačene pokračování chybi...