V náruči temnoty

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Riley Jensonová, zčásti upír, zčásti vlkodlak, hraje podle vlastních pravidel, ať už je řeč o bouřlivém milostném životě či o její práci strážkyně. Když po ní však alfa samec z její bývalé smečky žádá, aby vyřešila případ zmizelé dívky, Riley vycítí, že se kolem ní utahuje smyčka. Její úkol má totiž háček: pokud Riley neuspěje, její matka zemře. Hraje se o hodně, lov začal…, a když zmizí další ženy, ocitá se Riley v takřka neřešitelné situaci mezi milencem, který na ni naléhá, aby se vzdala své práce, sériovým vrahem, který nezná hranice, a nočním klubem, kde se lidé potkávají s nadpřirozenými – na vlastní nebezpečí. Riley, vržena do říše svodů a násilí, jež předčí veškeré její představy, musí bojovat za záchranu všeho, co je jí drahé. Ten největší hon však teprve začíná…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302463/v-naruci-temnoty-wAO-302463.jpg 4.4109
Série

Strážkyně Riley Jensonová 5.

Žánr
Horory, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, Fantom Print
Orig. název

Embraced By Darkness, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha V náruči temnoty

Přidat komentář
Evickar
02.06.2019

Slabší díl, hrdinka oproti minulému dílu strašně moc otočila, co se týče monogamie. Kellen není špatný chlap, ale hned od začátku jsem si říkala, že si jí moc přivlastňuje a že to nemůže dopadnout dobře. Prostě tak nějak tuším, že muž, který tam je pro ní pořád je Quinn a od začátku je to můj favorit. A že chce, aby mu byla věrná, mi přijde naprosto logické.

Siu83
27.06.2018

Za mně tohle byl zatím nejslabší díl. Ten konec byl moc smutný.


MarkettT
07.03.2018

Včera mi psalo nakladatelství, že na překladu probíhá finální redakce

Evule114
17.12.2017

Moc mě mrzí, jak to dopadlo s Kellenem, ale třeba kdo ví, tak zas může přijít na řadu Quinn :-) nechám se ráda překvapit a třeba v dalším díle bude zase Kade :-) ten mi byl taky sympatický :-) a k tomu opět nějaké to dobrodružství a budu zase spokojená :-)

Mark.
01.10.2017

Díl mne zaujal natolik, že mi bylo teskno po dalších dílech. A jelikož žádný další není a doufám, že bude, přečetla jsem si sérii znova. Stále mne baví a to co mne nebaví jsem přeskočila :-)
Autorka nás stále drží v napětí s detektivní zápletkou a spoustou romantiky, ve které nesmí chybět trable a zklamání.

Nikidree
24.06.2017

Někdy si říkám, že si prostě počkám, až vyjde celá série a až poté se do ni pustím. Kdo si pak má všechno pamatovat, když má takto rozečtených x desítek různých sérii? :D A hlavně čekat na další díly?

Každopádně.. Tak nějak jsem doufala, že se Riley poučí. Když se to vezme kolem a kolem, všechny její vztahy se více méně rozpadly kvůli její práci (u Quinna hlavně kvůli faktu, že je vlčice), takže mě docela zamrzelo, že ji to nevyšlo s Kellenem. Hodili se k sobě a ačkoliv mi něco říkalo, že to neklapne podle náznacích ke konci, stejně mě to zamrzelo.
Tak nějak čekám, že v dalším díle bude vůči trvalému vztahu nedůvěřivá a opět bude couvat. Jak jsem již řekla, doufala jsem, že se poučí, ale což no.

Knížka se mi velice líbila a musím říct, že ty detektivní zápletky jsou velmi vydařené. Tuhle sérii bych doporučila všem, co mají rádi akci, napětí, fantasy bytosti a.. sex :D a to přes to, že ještě není u konce! :))

SoniaShadow
02.05.2017

Jsem velmi smutná z toho konce. Ach jo! Každopádně Diina věštba se vyplnila a muže, který zlomí srdce si můžeme odškrtnout. Muž, který ho zahojí by mohl být Kade, Stín, anebo někdo nový. Každopádně doufám, že ten muž, který "je tam stále", není Quinn. Nevím proč, ale toho upíra prostě nemám ráda. Jinak opět skvělý díl nabitý akcí. Doufám, že se brzy dočkáme dalších dílů. :)

janno69
16.01.2017

Díl od dílu, lepší a lepší. Doufám jen, že další díly budou u nás vydány.

1

Doporučujeme

Volání úplňku
Volání úplňku
Polibek hříchu
Polibek hříchu